Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Najnowsze wyniki kontroli stacji paliw.
Autor Wiadomość
barmanik 


Wiek: 49
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 1624 / UP 147


Skąd: OB/GSL

Wysłany: 2007-08-13, 10:20   Najnowsze wyniki kontroli stacji paliw.

Na stacjach tankujemy więcej benzyny i oleju napędowego złej jakości
W tym roku już 35 razy wykryto sprzedaż paliwa niezgodnego z normami, podczas gdy przed wakacjami takich przypadków było tylko 18. Nieprawidłowości zdarzają się głównie na małych stacjach prywatnych.
więcej onet.pl

http://www.uokik.gov.pl/p...a_stacji_paliw/
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-13, 10:57   

2007-03-20 BRZEG Stacja Paliw SHELL, prow.PHU ETOLL S.J. J.,Z. Tatarski, A. Jaworski, 49-300 BRZEG, ul. Łokietka 34

olej napedowy jest jakosci dobrej natomiast benzyna nie byla badana


1105 2006-06-07 BRZEG Stacja Paliw nr 517 Pralinka, BP Express BRZEG, ul. Starobrzeska 28 D D
Olej i benzyna jakość dobra


2006-09-06 BRZEG Stacja Paliw Lotos Paliwa Sp.z o.o. nr 65, 49-305 BRZEG, ul. Starobrzeska 40 D D

paliwo dobre


wart uwagi jest fakt ze BP bylo kontrolowane 2 razy!!! 28.11 i 6.09

pomimo tego ze teoretycznie mają dobre paliwo dlaczego ceny są wyższe niż w np. Opolu??
czym różni się to paliwo?? za olej napędowy w Opolu zaplacilem 21 gr mniej niż w Brzegu... na stacji BP w okresie wakacyjnym...

Może mi ktoś wyjaśnić te różnice cenowe??
0 UP 0 DOWN
 
dahek 



Wiek: 41
Dołączył: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 13:42   

tak jest tu gdzies na forum taki temat poprostu brzeg zrobil sie monopolem i stacjie miedzy soba trzymaja jednakowe ceny co widac jak sie tylko cena zmieni na jednej stacji odrazu sie zmieniaja na innych
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 13:57   

Dlatego tankuje tylko na BP, Lotosie i Shellu , Orlenu unikam.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-13, 17:02   

hehe najlepsze jest to ze pan na chcial kiedys zalac mi caly bak auta a ja chcialem 5 litrow zeby dojechac do Opola ja tankuje w Opolu bo jest taniej a paliwo tez dobre
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-13, 18:03   

A ja Wam powiem, że mój szwagier pracuje w firmie, która jest właścicielem kilku różnych stacji (Shell, Orlen i Lotos) i na wszystkie stacje jeździ ta sama cysterna z tym samym paliwem :D A ja osobiście lubię tankować na Orlenie, dlatego, że to jedyna stacja w Brzegu, na której obsługa nalewa paliwo :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-13, 22:33   

ad_kaska napisał/a:
A ja Wam powiem, że mój szwagier pracuje w firmie, która jest właścicielem kilku różnych stacji (Shell, Orlen i Lotos) i na wszystkie stacje jeździ ta sama cysterna z tym samym paliwem :D A ja osobiście lubię tankować na Orlenie, dlatego, że to jedyna stacja w Brzegu, na której obsługa nalewa paliwo :mrgreen:

Może być właścicielem ale nie wiadomo co pracownicy robią, mogą np kraść paliwo a potem dolewać wody.
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-13, 22:41   

Dj YAsHiN napisał/a:
Może być właścicielem ale nie wiadomo co pracownicy robią, mogą np kraść paliwo a potem dolewać wody.

Jasne, że mogą, ale z tego co wiem, to takie rzeczy to raczej "grubsza" sprawa i pracownicy się tym nie zajmują. Bynajmniej nie sami. A zazwyczaj to szef wpada na takie świetne pomysły, z oszczędności rzecz jasna i chęci zysku. A jak mają coś dolewać, to pewnie wszędzie dolewają, a nie tylko na jakichś wybranych stacjach.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-13, 22:48   

ad_kaska napisał/a:
A jak mają coś dolewać, to pewnie wszędzie dolewają, a nie tylko na jakichś wybranych stacjach.



z tym się nie zgadzam... ;) nie wszędzie znam przynajmniej kilka stacji gdzie nie dolewają nic bo klient zadowolony wraca czesciej niz nie zadowolony... ;)

swoją drogą bardzo głośno kiedys było o stacji paliw którą wykonczyl XXX ;( mówię tutaj o stacji petro black

a nizej zamieszczam linka rzeby przedstawic sytuacje

http://www.bezcenzury.net...images=thumb180
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-13, 22:49   

ad_kaska napisał/a:
Jasne, że mogą, ale z tego co wiem, to takie rzeczy to raczej "grubsza" sprawa i pracownicy się tym nie zajmują. Bynajmniej nie sami. A zazwyczaj to szef wpada na takie świetne pomysły, z oszczędności rzecz jasna i chęci zysku. A jak mają coś dolewać, to pewnie wszędzie dolewają, a nie tylko na jakichś wybranych stacjach.

Na takich stacjach zapewne ludzie mało zarabiają, i pewnie dlatego chrzczone paliwo można znaleźć na wielu stacjach. Sam byłem świadkiem takiego czarnego interesu. Paliwo do karnistrów a później woda do zbiorników. A potem spotykamy, że u kogoś można kupić paliwo za 1/2 ceny.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-13, 22:53   

Dj YAsHiN napisał/a:
A potem spotykamy, że u kogoś można kupić paliwo za 1/2 ceny.


wtedy to jest troszke podejrzane;) nie sądzisz??:) ale róznica 20-25 gr na litrze przy głównej drodze to raczej takie praktyki nie mogą mieć miejsca;) bo szybciutko pojawilaby sie kontrola ;)
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-13, 23:02   

pasztet007 napisał/a:
wtedy to jest troszke podejrzane;) nie sądzisz??:) ale róznica 20-25 gr na litrze przy głównej drodze to raczej takie praktyki nie mogą mieć miejsca;) bo szybciutko pojawilaby sie kontrola ;)

Dlatego trzeba prosić o test paliwa na stacji i zobaczyć jakie są wyniki.
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-13, 23:17   

pasztet007 napisał/a:
tym się nie zgadzam... ;) nie wszędzie znam przynajmniej kilka stacji gdzie nie dolewają nic
nie miałam tu na myśli każdej stacji, tylko to, że dolewanie paliwa nie zależy od marki stacji. Wszędzie dolewają - chodziło mi raczej o to, że nie ma znaczenia czy to Orlen, czy Lotos czy inna marka.

Dj YAsHiN napisał/a:
Na takich stacjach zapewne ludzie mało zarabiają, i pewnie dlatego chrzczone paliwo można znaleźć na wielu stacjach.
mam do czynienia trochę z branżą paliwową i wierz mi, że mają inne sposoby na zarobienie lewych pieniędzy. Ale chyba nie o tym był temat.

Więc, żeby nie było, to polecam Orlen :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-14, 08:01   

ad_kaska napisał/a:
chodziło mi raczej o to, że nie ma znaczenia czy to Orlen, czy Lotos czy inna marka.


ok rozumiem:D

ad_kaska napisał/a:

Więc, żeby nie było, to polecam Orlen :mrgreen:


bo jak pisalas pare postwo wczesniej nalewaja paliwo??:)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-14, 08:19   

pasztet007 napisał/a:
bo jak pisalas pare postwo wczesniej nalewaja paliwo??:)

Raczej dlatego, że coś musiałam napisać, żeby nie było off.
Nie sugeruj się tym za bardzo :mrgreen:
Aczkolwiek lubię tam tankować :)
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2007-08-14, 08:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kontroli, najnowsze, paliw, stacji, wyniki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu