Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Typery 07/08 - 2. tydzień (06-12.08.2007)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-05, 20:18   Typery 07/08 - 2. tydzień (06-12.08.2007)

2. tydzień (06-12.08.2007)
11 (08.08) Steaua Bukareszt - Zagłebie Lubin (pn-LM)
12 (11.08) GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin (pn-III)
13 (11.08) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I)
14 (11.08) GKS Starościn - Victoria Chróścice (pn-IV)
15 (11.08) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO)
16 (11.08) Odra Wodzisław - Widzew Łódź (pn-I)
17 (11.08) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Domaszowice (pn-LO)
18 (11.08) Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO)
19 (11.08) Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa (pn-IV)
20 (11.08) Wisła Kraków - Korona Kielce (pn-I)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-05, 20:20   

11 (08.08) Steaua Bukareszt - Zagłebie Lubin (pn-LM) 1:2
12 (11.08) GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin (pn-III) 1:1
13 (11.08) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I) 1:1
14 (11.08) GKS Starościn - Victoria Chróścice (pn-IV) 2:0
15 (11.08) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO) 3:1
16 (11.08) Odra Wodzisław - Widzew Łódź (pn-I) 2:1
17 (11.08) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Domaszowice (pn-LO) 2:0
18 (11.08) Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO) 3:0
19 (11.08) Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa (pn-IV) 3:1
20 (11.08) Wisła Kraków - Korona Kielce (pn-I) 2:0
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-05, 20:21   

11 (08.08) Steaua Bukareszt - Zagłebie Lubin (pn-LM) 2:1
12 (11.08) GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin (pn-III) 1:0
13 (11.08) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I) 2:1
14 (11.08) GKS Starościn - Victoria Chróścice (pn-IV) 1:1
15 (11.08) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO) 2:0
16 (11.08) Odra Wodzisław - Widzew Łódź (pn-I) 1:2
17 (11.08) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Domaszowice (pn-LO) 2:0
18 (11.08) Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO) 1:0
19 (11.08) Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa (pn-IV) 1:3
20 (11.08) Wisła Kraków - Korona Kielce (pn-I) 1:1
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 44
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2007-08-05, 20:50   

11 (08.08) Steaua Bukareszt - Zagłebie Lubin (pn-LM) 2:0
12 (11.08) GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin (pn-III) 1:0
13 (11.08) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I) 0:0
14 (11.08) GKS Starościn - Victoria Chróścice (pn-IV) 2:1
15 (11.08) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO) 2:1
16 (11.08) Odra Wodzisław - Widzew Łódź (pn-I) 2:0
17 (11.08) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Domaszowice (pn-LO) 2:0
18 (11.08) Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO) 3:0
19 (11.08) Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa (pn-IV) 3:2
20 (11.08) Wisła Kraków - Korona Kielce (pn-I) 3:0
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-08-05, 22:18   

11 (08.08) Steaua Bukareszt - Zagłebie Lubin (pn-LM) 3:0
12 (11.08) GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin (pn-III) 2:1
13 (11.08) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I) 2:1
14 (11.08) GKS Starościn - Victoria Chróścice (pn-IV) 1:0
15 (11.08) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO) 1:0
16 (11.08) Odra Wodzisław - Widzew Łódź (pn-I) 2:0
17 (11.08) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Domaszowice (pn-LO) 2:0
18 (11.08) Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO) 3:1
19 (11.08) Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa (pn-IV) 2:1
20 (11.08) Wisła Kraków - Korona Kielce (pn-I) 2:1
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 44
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2007-08-06, 09:12   

11 (08.08) Steaua Bukareszt - Zagłebie Lubin (pn-LM) 3:0
12 (11.08) GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin (pn-III) 1:1
13 (11.08) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I) 2:1
14 (11.08) GKS Starościn - Victoria Chróścice (pn-IV) 2:2
15 (11.08) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO) 2:0
16 (11.08) Odra Wodzisław - Widzew Łódź (pn-I) 1:0
17 (11.08) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Domaszowice (pn-LO) 2:0
18 (11.08) Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO) 4:0
19 (11.08) Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa (pn-IV) 3:1
20 (11.08) Wisła Kraków - Korona Kielce (pn-I) 2:1
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-08-06, 10:03   

11 (08.08) Steaua Bukareszt - Zagłebie Lubin (pn-LM) 1:0
12 (11.08) GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin (pn-III) 1:1
13 (11.08) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I) 2:1
14 (11.08) GKS Starościn - Victoria Chróścice (pn-IV) 1:0
15 (11.08) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO) 2:1
16 (11.08) Odra Wodzisław - Widzew Łódź (pn-I) 2:1
17 (11.08) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Domaszowice (pn-LO) 2:0
18 (11.08) Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO) 3:0
19 (11.08) Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa (pn-IV) 2:0
20 (11.08) Wisła Kraków - Korona Kielce (pn-I) 2:0
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-06, 10:20   

11 (08.08) Steaua Bukareszt - Zagłebie Lubin (pn-LM) 1:1
12 (11.08) GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin (pn-III) 2:1
13 (11.08) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I) 1:2
14 (11.08) GKS Starościn - Victoria Chróścice (pn-IV) 2:0
15 (11.08) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO) 2:1
16 (11.08) Odra Wodzisław - Widzew Łódź (pn-I) 1:0
17 (11.08) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Domaszowice (pn-LO) 2:0
18 (11.08) Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO) 3:0
19 (11.08) Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa (pn-IV) 3:2
20 (11.08) Wisła Kraków - Korona Kielce (pn-I) 3:0
0 UP 0 DOWN
 
Zenon Telman 
12


Wiek: 36
Dołączył: 29 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-06, 16:03   

1 (08.08) Steaua Bukareszt - Zagłebie Lubin (pn-LM) 3:1
12 (11.08) GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin (pn-III) 1:0
13 (11.08) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I) 1:1
14 (11.08) GKS Starościn - Victoria Chróścice (pn-IV) 3:1
15 (11.08) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO) 2:0
16 (11.08) Odra Wodzisław - Widzew Łódź (pn-I) 2:0
17 (11.08) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Domaszowice (pn-LO) 2:2
18 (11.08) Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO) 3:1
19 (11.08) Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa (pn-IV) 2:0
20 (11.08) Wisła Kraków - Korona Kielce (pn-I) 2:0
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-27, 06:26   

WYNIKI:
11 (08.08) Steaua Bukareszt - Zagłebie Lubin (pn-LM) 2:1
12 (11.08) GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin (pn-III) 1:0
13 (11.08) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I) 0:1
14 (11.08) GKS Starościn - Victoria Chróścice (pn-IV) 2:1
15 (11.08) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO) 0:0
16 (11.08) Odra Wodzisław - Widzew Łódź (pn-I) 1:1
17 (11.08) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Domaszowice (pn-LO) 0:0
18 (11.08) Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO) 2:0
19 (11.08) Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa (pn-IV) 0:1
20 (11.08) Wisła Kraków - Korona Kielce (pn-I) 4:0
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 0612, 0708, 08, 2007, tydzien, typery


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu