Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pojedynek na najlepszego DJ-a forumbrzeg.pl

Który set muzyczny najbardziej ci się podoba?
Set numer 1
18%
 18%  [ 7 ]
Set numer 2
27%
 27%  [ 10 ]
Set numer 3
18%
 18%  [ 7 ]
Set numer 4
35%
 35%  [ 13 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-12, 18:20   

Każdy secik coś sobą reprezentował....

JOKER napisał/a:
taka prawda 4 to najgorszy badziew jaki słyszałem :evil: :evil:


uważam ze nie powinienes tak pisać... Każdy jest wygranym bo chcial podzielic sie swoimi umiejetnosciami a teraz takie chore komentowanie jest nie na miejscu szkoda ze sam nie dales probki swoich umiejetnosci

Cytat:
zgadzam się o prawdziwych umiejętnościach nie świadczy dobór najbardziej znanej muzyki lecz odejście od pewnego rodzaju kanonu muzycznego


forumowicze wybrali tego secika wiec nie rozumiem po co sie tak plujesz... najwidoczniej ten set najbardziej przypadl do gustu forumowiczom i nie wiem czy komercha czy po prostu byl dobry....
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-12, 19:26   

Hej jestem wyżej niż sie spodziwałem :D :D ale zajawka Thx wszystkium za oddane glosy i gratki dla grześ@ka.
0 UP 0 DOWN
 
Diastem 
Dj ......



Wiek: 37
Dołączył: 31 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-12, 20:16   

Dj YAsHiN napisał/a:
To teraz nasza 4 powinna wystąpic w Ibizie na ""dj meeting" :D




...buuu ja tez chce!!!!!!!! :D :wink:
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-12, 20:23   

Diastem napisał/a:

...buuu ja tez chce!!!!!!!! :D :wink:

Trzeba porozmawiać z Terą, można zrobić coś takiego, że każdy gra swój rodzaj muzyki itp.
0 UP 0 DOWN
 
Diastem 
Dj ......



Wiek: 37
Dołączył: 31 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-12, 20:26   

No pewnie, byloby swietnie. Zaloze sie ze Impreza typu dj'meeting przyciagnelaby kupe ludzi.jestem ZA!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-12, 20:30   

Diastem napisał/a:
No pewnie, byloby swietnie. Zaloze sie ze Impreza typu dj'meeting przyciagnelaby kupe ludzi.jestem ZA!!!!!!

Ja też jestem za, i w końcu każdy by usłyszał typ muzyki który mu odpowiada :)
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-12, 20:31   

"alezgon" :shock:

Mnie najbardziej podpadły do gustu utwory 1 i 3 i się między nimi wahałam (nie powiem na któruy oddałam głos... a co :-P ) Według mnie one były najbardziej profesjonalne i wielki respect dla 'dj-ów' od czasu do czasu sobie ich podsłuchuję :wink: 3-utwór się troszkę zbyt długo rozkręca.... ale zaraz po tym następuje ładne 'wejście' 8) 1wszy zaś od razu się świetnie zaczyna... fajny ten głos kobiecy... szkoda że tak krótko ale i tak 'siuperowo' :wink:


4 , z wielkim szacunkiem dla głosujących i autora.... w ogóle mi się nie podobał... muzyka... i generalnie mało co tam było inwencji 'dj-a' . On przy przesłuchiwaniu odpadł od razu i nawet nie brałam pod uwagę przy przesłuchiwaniu...

Także... jak dla mnie zdziwko, że dwa najlepsze wg mnie utwory... zdobyły ex aequo najmniejszą ilość głosów... po prostu.... "alezgon" :-P :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-12, 20:32   

Eeeeee tam ja nigdy w klubie bym nie stanał za konsoleta. Nie znam sie na tym wiec bym nawet nie probował. To co robie w tracktorze robie dla siebie.
0 UP 0 DOWN
 
Diastem 
Dj ......



Wiek: 37
Dołączył: 31 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-12, 20:35   

Trzeba cos z tym zrobic.Ja z checia, na sprzecia dj'a Ziro juz gralem takze mysle ze bylkoby ok :D Bo w Ibizie jest konsola patryka???tak panie dj'ziro??
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-12, 20:38   

Sawka napisał/a:
1wszy zaś od razu się świetnie zaczyna... fajny ten głos kobiecy... szkoda że tak krótko ale i tak 'siuperowo'

W której minucie ten głos kobiety cię zafascynował?
Diastem napisał/a:
Bo w Ibizie jest konsola patryka???tak panie dj'ziro??

Ze zdjęć wynika, że chyba tak :D
0 UP 0 DOWN
 
Diastem 
Dj ......



Wiek: 37
Dołączył: 31 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-12, 20:52   

No to spoko.mozna cos pokombinowac z tym ze ja jestem dostepny dopiero we wrzesniu bo poki co to nie ma mnie w Polsce. :(
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-12, 21:09   

Może to i największa komercha, może to i badziew, ale ja bym się przy tym najlepiej bawiła, natomiast pozostałe sety, aczkolwiek trzeba przyznać dobrze dobrane i skomponowane, nie zmusiłyby mnie do wyjścia na parkiet, więc uważam je za pewien rodzaj sztuki dla sztuki, a nie dla ludzi (mówię tu o ludziach takich jak ja). Nie powiem, że poszczególne utworki z innych setów mi się nie podobały, ale całość mnie nie powaliła na kolana, dlatego zagłosowałam na set nr 4 i wcale się tego nie wstydzę :) Tak więc duże gratulacje dla Grzesi@ka i dla pozostałych dj-ów za chęci oraz odwagę aby się nam tu zaprezentować :) :brawo: :brawo: :brawo:
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-12, 21:19   

jadore napisał/a:
Nie powiem, że poszczególne utworki z innych setów mi się nie podobały, ale całość mnie nie powaliła na kolana, dlatego zagłosowałam na set nr 4 i wcale się tego nie wstydzę :)

Założę się, że gdybym wysłał utwór który by trwał ok 60 minut i co 10 lub szybciej bym zmieniał piosenkę to by każdego to powaliło :D
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-12, 21:32   

Dj YAsHiN napisał/a:
W której minucie ten głos kobiety cię zafascynował?


pierwsze 3 sekundy :-P (te najbardziej :P )


jadore, Ty lubisz to, a ludzie tacy jak ja, rytmy w stylu np 1-wszego utworu :-P
Ja bym musiała już bardziej się 'rozluźnić' to stylu 4-tego utworu, a muzyka w stylu 1-wszego czy 2-giego utworu porywa mnie od razu :-P

aaaleee namieszałam :-P
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-12, 22:02   

Jak dla mnie 3 secik był bezkonkurencyjny, do dzisiaj nosze go na swojej mp3-ujce. Gratuluje wszystkim!!!
A co do rodzaju muzyki wiadomo każdy lubi coś innego, a przy znanych utworach człowiek zawsze się lepiej bawi, tu sobie trochę potańczy tu trochę pośpiewa i jest ok i myślę że to zaważyło na wyniku.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dja, forumbrzeg, na, najlepszego, pl, pojedynek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu