Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-03-10, 12:45
Liga Okręgowa 2005/06 (BTP, Victoria)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-28, 23:15   Liga Okręgowa 2005/06 (BTP, Victoria)

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ LIGI OKRĘGOWEJ 2005/06

I kolejka - 13.08.2005 (sobota)
Victoria Dobrzyń (b) - LZS Proślice
Odra II Opole (b) - BTP Piast Brzeg
LZS Kotórz - LZS Mechnice
Wiking Opole (b) - LZS Grodziec
Victoria Chróścice - Piast Gorzów
Budowlani Strojec (b) - Start Dobrodzień
Polonia Domaszowice (b) - Start Siołkowice
Hetman Byczyna (s) - Małapanew Ozimek (s)

II kolejka - 20.08.2005 (sobota)
LZS Proślice - Małapanew Ozimek (s)
Start Siołkowice - Hetman Byczyna (s)
Start Dobrodzień - Polonia Domaszowice (b)
Piast Gorzów - Budowlani Strojec (b)
LZS Grodziec - Victoria Chróścice
LZS Mechnice - Wiking Opole (b)
BTP Piast Brzeg - LZS Kotórz
Victoria Dobrzyń (b) - Odra II Opole (b)

III kolejka - 27.08.2005 (sobota)
Odra II Opole (b) - LZS Proślice
LZS Kotórz - Victoria Dobrzyń (b)
Wiking Opole (b) - BTP Piast Brzeg
Victoria Chróścice - LZS Mechnice

Budowlani Strojec (b) - LZS Grodziec
Polonia Domaszowice (b) - Piast Gorzów
Hetman Byczyna (s) - Start Dobrodzień
Małapanew Ozimek (s) - Start Siołkowice

IV kolejka - 31.08.2005 (środa)
LZS Proślice - Start Siołkowice
Start Dobrodzień - Małapanew Ozimek (s)
Piast Gorzów - Hetman Byczyna (s)
LZS Grodziec - Polonia Domaszowice (b)
LZS Mechnice - Budowlani Strojec (b)
BTP Piast Brzeg - Victoria Chróścice
Victoria Dobrzyń (b) - Wiking Opole (b)

Odra II Opole (b) - LZS Kotórz

V kolejka - 3.09.2005 (sobota)
LZS Kotórz - LZS Proślice
Wiking Opole (b) - Odra II Opole (b)
Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń (b)
Budowlani Strojec (b) - BTP Piast Brzeg

Polonia Domaszowice (b) - LZS Mechnice
Hetman Byczyna (s) - LZS Grodziec
Małapanew Ozimek (s) - Piast Gorzów
Start Siołkowice - Start Dobrodzień

VI kolejka - 10.09.2005 (sobota)
LZS Proślice - Start Dobrodzień
Piast Gorzów - Start Siołkowice
LZS Grodziec - Małapanew Ozimek (s)
LZS Mechnice - Hetman Byczyna (s)
BTP Piast Brzeg - Polonia Domaszowice (b)
Victoria Dobrzyń (b) - Budowlani Strojec (b)

Odra II Opole (b) - Victoria Chróścice
LZS Kotórz - Wiking Opole (b)

VII kolejka - 17.09.2005 (sobota)
Wiking Opole (b) - LZS Proślice
Victoria Chróścice - LZS Kotórz
Budowlani Strojec (b) - Odra II Opole (b)
Polonia Domaszowice (b) - Victoria Dobrzyń (b)
Hetman Byczyna (s) - BTP Piast Brzeg

Małapanew Ozimek (s) - LZS Mechnice
Start Siołkowice - LZS Grodziec
Start Dobrodzień - Piast Gorzów

VIII kolejka - 24.09.2005 (sobota)
LZS Proślice - Piast Gorzów
LZS Grodziec - Start Dobrodzień
LZS Mechnice - Start Siołkowice
BTP Piast Brzeg - Małapanew Ozimek (s)
Victoria Dobrzyń (b) - Hetman Byczyna (s)

Odra II Opole (b) - Polonia Domaszowice (b)
LZS Kotórz - Budowlani Strojec (b)
Wiking Opole (b) - Victoria Chróścice

IX kolejka - 1.10.2005 (sobota)
Victoria Chróścice - LZS Proślice
Budowlani Strojec (b) - Wiking Opole (b)
Polonia Domaszowice (b) - LZS Kotórz
Hetman Byczyna (s) - Odra II Opole (b)
Małapanew Ozimek (s) - Victoria Dobrzyń (b)
Start Siołkowice - BTP Piast Brzeg

Start Dobrodzień - LZS Mechnice
Piast Gorzów - LZS Grodziec

X kolejka - 8.10.2005 (sobota)
LZS Proślice - LZS Grodziec
LZS Mechnice - Piast Gorzów
BTP Piast Brzeg - Start Dobrodzień
Victoria Dobrzyń (b) - Start Siołkowice

Odra II Opole (b) - Małapanew Ozimek (s)
LZS Kotórz - Hetman Byczyna (s)
Wiking Opole (b) - Polonia Domaszowice (b)
Victoria Chróścice - Budowlani Strojec (b)

XI kolejka - 15.10.2005 (sobota)
Budowlani Strojec (b) - LZS Proślice
Polonia Domaszowice (b) - Victoria Chróścice
Hetman Byczyna (s) - Wiking Opole (b)
Małapanew Ozimek (s) - LZS Kotórz
Start Siołkowice - Odra II Opole (b)
Start Dobrodzień - Victoria Dobrzyń (b)
Piast Gorzów - BTP Piast Brzeg

LZS Grodziec - LZS Mechnice

XII kolejka - 22.10.2005 (sobota)
LZS Proślice - LZS Mechnice
BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec
Victoria Dobrzyń (b) - Piast Gorzów

Odra II Opole (b) - Start Dobrodzień
LZS Kotórz - Start Siołkowice
Wiking Opole (b) - Małapanew Ozimek (s)
Victoria Chróścice - Hetman Byczyna (s)
Budowlani Strojec (b) - Polonia Domaszowice (b)

XIII kolejka - 29.10.2005 (sobota)
Polonia Domaszowice (b) - LZS Proślice
Hetman Byczyna (s) - Budowlani Strojec (b)
Małapanew Ozimek (s) - Victoria Chróścice
Start Siołkowice - Wiking Opole (b)
Start Dobrodzień - LZS Kotórz
Piast Gorzów - Odra II Opole (b)
LZS Grodziec - Victoria Dobrzyń (b)
LZS Mechnice - BTP Piast Brzeg

XIV kolejka - 5.11.2005 (sobota)

LZS Proślice - BTP Piast Brzeg
Victoria Dobrzyń (b) - LZS Mechnice

Odra II Opole (b) - LZS Grodziec
LZS Kotórz - Piast Gorzów
Wiking Opole (b) - Start Dobrodzień
Victoria Chróścice - Start Siołkowice
Budowlani Strojec (b) - Małapanew Ozimek (s)
Polonia Domaszowice (b) - Hetman Byczyna (s)

XV kolejka - 12.11.2005 (sobota)
Hetman Byczyna (s) - LZS Proślice
Małapanew Ozimek (s) - Polonia Domaszowice (b)
Start Siołkowice - Budowlani Strojec (b)
Start Dobrodzień - Victoria Chróścice
Piast Gorzów - Wiking Opole (b)
LZS Grodziec - LZS Kotórz
LZS Mechnice - Odra II Opole (b)
BTP Piast Brzeg - Victoria Dobrzyń (b)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-09-17, 10:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-06, 22:26   BTP Piast Brzeg i Victoria Dobrzyń 2005/06 - mecze i newsy

BTP PIAST BRZEG

Bramkarze:
Krzysztof Łubowski, Wiesław Nizyński, Kamil Smuga
Obrońcy: Marcin Bielski, Piotr Grzyb, Kamil Mazurkiewicz, Michał Sobczuk, Marek Zagórski
Pomocnicy: Łukasz Bonar, Janusz Fabijaniak, Wojciech Kaszub, Paweł Kwiatkowski, Bartosz Sierakowski, Mariusz Zuzek
Napastnicy: Norbert Czapka, Mateusz Posyniak
Trener: Edward Małek

Przybyli: Łubowski (Fortuna Głogówek), Czapka (Błyskawica Gać)
Ubyli: Tomasz Rabanda (Start Siołkowice), Artur Adamowski, Zenon Białek, Michał Michurski, Tomasz Raczyński, Łukasz Żurad (przerwali treningi)

VICTORIA DOBRZYŃ

Bramkarze:
Marcin Herc, Arkadiusz Lemieszko, Kamil Pierz
Obrońcy: Grzegorz Gnatowicz, Przemysław Kowalski, Marcin Krzywy, Rafał Matura, Krzysztof Serwadczak, Janusz Siedlecki, Rafał Zajączkowski
Pomocnicy: Krzysztof Matura, Adam Mykita, Łukasz Siemaszko, Marek Smok, Paweł Stelmach, Łukasz Żędzianowski
Napastnicy: Andrzej Birecki, Zbigniew Marzec, Jacek Opałka, Tomasz Parkoła, Piotr Wirga
Trener: Zbigniew Świerczek

Przybył: Pierz (Skorpion Lubsza)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2005-09-17, 12:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-15, 16:10   Liga Okręgowa - wyniki i tabele 2005/06

I kolejka
Victoria Dobrzyń (b) - LZS Proślice 1:2 (Marzec - Szeliga 2)
Odra II Opole (b) - Piast Brzeg 0:3 (Czapka 3)

LZS Kotórz - LZS Mechnice 0:1 (Duś)
Wiking Opole (b) - LZS Grodziec 2:2 (Pawłowicz, Knopik - Doliński, Bogdoł)
Victoria Chróścice - Piast Gorzów 2:3 (Krzywda, Lasota - Uznański 2, Makuch)
Budowlani Strojec (b) - Start Dobrodzień 1:0 (Pawlaczyk)
Polonia Domaszowice (b) - Start Siołkowice 0:3 (Rabanda 2, Sierpiński)
Hetman Byczyna (s) - Małapanew Ozimek (s) 1:2 (Dominik - Sapa, Jędrysiak)

1. BTP Piast Brzeg 1 3 3:0
Start Siołkowice 1 3 3:0
3. Piast Gorzów 1 3 3:2
4. Małapanew Ozimek (s) 1 3 2:1
LZS Proślice 1 3 2:1
6. Budowlani Strojec (b) 1 3 1:0
LZS Mechnice 1 3 1:0
8. Wiking Opole (b) 1 1 2:2
LZS Grodziec 1 1 2:2
10. Victoria Chróścice 1 0 2:3
11. Hetman Byczyna (s) 1 0 1:2
Victoria Dobrzyń (b) 1 0 1:2
13. Start Dobrodzień 1 0 0:1
LZS Kotórz 1 0 0:1
15. Polonia Domaszowice (b) 1 0 0:3
Odra II Opole (b) 1 0 0:3
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-15, 22:30   

I KOLEJKA

BTP Piast Brzeg - Odra II Opole 3:0 (1:0)
1:0 - Norbert Czapka (21); 2:0 - Norbert Czapka (60); 3:0 - Norbert Czapka (85)
Piast: Krzysztof Łubowski - Piotr Grzyb, Michał Sobczuk, Tomasz Krupiński, Mariusz Zuzek, Janusz Fabijaniak, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Bonar, Marek Zagórski, Mateusz Posyniak (80, Tomasz Raczyński), Norbert Czapka; trener Edward Małek

Efektownie wypadła inauguracja ligi dla zespołu z Brzegu. Początkowo mecz ten miał się odbyć w Opolu, ale na prośbę Odry przeniesiono go do Brzegu, co okazało się szczęśliwe dla BTP.
Bohaterem spotkania był Norbert Czapka, nowa twarz w brzeskim zespole, choć przed laty już w nim występował. Zawodnik ten zdobył wszytskie trzy bramki dla drużyny Edwarda Małka, wykorzystując asysty Tomasz Krupińskiego, Janusza Fabijaniaka i Tomasza Raczyńskiego.

Victoria Dobrzyń - LZS Proślice 1:2 (0:1)
0:1 (18); 1:1 - Zbigniew Marzec (55); 1:2 (62)
Victoria: Kamil Pierz - Grzegorz Gnatowicz, Przemysław Kowalski, Rafał Matura, Krzysztof Serwadczak, Sebastian Gawlak (60, Łukasz Siemaszko), Marek Smok, Jacek Opałka, Rafał Zajączkowski (65, Krzysztof Matura), Zbigniew Marzec, Tomasz Parkoła (80, Piotr Wirga); trener Zbigniew Świerczek

Beniaminek "okręgówki" rozpoczął sezon od porażki 1:2 z LZS-em Proślice, a główną przyczyną była trema.
Bardziej doświadczeni rywale wykorzystali to, ze już od pewnego czasu grają w lidze okręgowej i już w 18. minucie objęli prowadzenie. W drugiej połowie Victoria po strzale Zbigniew Marca wyrównała, ale nie ciesyzła się długo z remisu, bowiem goście szybko po raz drugi objeli prowadzenie, którego nie oddali do końca.

W najbliższą sobotę BTP Piast Brzeg będzie podejmowało Silesius Kotórz Mały, a w niedzielę Victoria zagra u siebie z Odrą II Opole.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-20, 22:20   

II kolejka

BTP Piast Brzeg - Silesius Kotórz Mały 4:2 (3:1)
1:0 - Norbert Czapka (6); 2:0 - Norbert Czapka (7); 2:1 (31); 3:1 - Pawełó Kwiatkowski (36); 3:2 (50); 4:2 - Tomasz Raczyński (86)
Piast: Krzysztof Łubowski - Piotr Grzyb (46, Marcin Bielski), Tomasz Krupiński, Michał Sobczuk, Marek Zagórski, Mariusz Zuzek (71, Damian Adamczak), Łukasz Bonar, Paweł Kwiatkowski (57, Wojciech Kaszub), Janusz Fabijaniak, Mateusz Posyniak (46, Tomasz Raczyński), Norbert Czapka; trener Edward Małek

W drugim meczu sezonu zespół z Brzegu po raz drugi grał u siebie i odnósł kolejne zwycięstwo, Bohaterem ponownie został Norbert Czapka, który po dwóch kolejakch ma juz na swoim koncie pięć trafień.
Już po siedmiu minutach gry najskuteczniejszy zawodnik brzeskiego zespołu zapewnił Piastowi prowadzenie 2:0. Po tak szybkich ciosach brzeski zespół cakowicie opanował sytuację na boisku. Niestety, zpokojna gra nieco uspiła brzeskich obrońców i w 31. minucie goście po silnym strzale z 20 metrów zobyli kontaktowego gola. Pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem 3:1, bowiem trzecią bramke dla brzeżan zdobył Paweł Kwiatkowski.
Na początku drugiej odsłony Silesius ponownie zmniejszył straty zdobywając druga bramkę, gra od tego momentu się wyrównała, ale z biegiem czasu, im bliżej było do zakończenia meczu, to Piast zdobywał znów coraz wiekszą przewagę. Podopieczni Edwarda Małka stworzyli kilka znakomityc sytuacji bramkowych, ale nie potrafili ich wykorzystać. Dopiero w 86. minucie Tomasz Raczyński umieścił piłkę w bramce, ustalając końcowy wynik na 4:2.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-21, 17:27   

Strzelcy po I kolejce:

3 - Czapka (BTP Piast)
2 - Uznański (Piast), Szeliga (Proślice), Rabanda (Start S.)
1 - Pawlaczyk (Budowlani), Bogdoł, Doliński (Grodziec), Dominik (Hetman), Jędrysiak, Sapa (Małapanew), Duś (Mechnice), Makuch (Piast), Sierpiński (Start S.), Knopik, Pawłowicz (Wiking), Krzywda, Lasota (Victoria Ch.), Marzec (Victoria D.)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-26, 17:04   

II kolejka:
Start Siołkowice - Hetman Byczyna 2:2 (Rabanda 2 - Śnieżek, Sternik)
STart Dobrodzień - Polonia Domaszowice 0:2 (Swędrak, Hodera)
Piast Gorzów Sl. - Budowlani Strojec 2:0 (Makuch, Brzęczek)
LZS Grodziec - Victoria Chróścice 3:1 (Zawadzki, Zarębski, Marcinków - Łaskarzewski)
BTP Piast Brzeg - Silesius Kotórz Mały 4:2 (Czapka 2, Kwiatkowski, Raczyński - Stręk 2)
LZS Mechnice - Wiking Opole 5:0 (Zyla 2, Dus, Niedworok, Nimpsch)
Victoria Dobrzyń - Odra II Opole 1:1 (Marzec - Tyc)
LZS Proślice - Małapanew Ozimek 2:1 (Chuchrowski 2 - Czopkiewicz)

1. LZS Mechnice 2 6 6:0
2. BTP Piast Brzeg 2 6 7:2
3. Piast Gorzów 2 6 5:2
4. LZS Proślice 2 6 4:2
5. Start Siołkowice 2 4 5:2
6. LZS Grodziec 2 4 5:3
7. Małapanew Ozimek (s) 2 3 3:3
8. Polonia Domaszowice (b) 2 3 2:3
9. Budowlani Strojec (b) 2 3 1:2
10. Hetman Byczyna (s) 2 1 3:4
11. Victoria Dobrzyń (b) 2 1 2:3
12. Odra II Opole (b) 2 1 1:4
13. Wiking Opole (b) 2 1 2:7
14. Victoria Chróścice 2 0 3:6
15. LZS Kotórz 2 0 2:5
16. Start Dobrodzień 2 0 0:3
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-26, 17:09   

Strzelcy po II kolejce:

5 - Czapka (BTP Piast)
4 - Rabanda (Start S.)
2 - Duś, Zyla (Mechnice), Makuch, Uznański (Piast), Chuchrowski, Szeliga (Proślice), Stręk (Silesius), Marzec (Victoria D.)
1 - Kwiatkowski, Raczyński (BTP Piast), Pawlaczyk (Budowlani), Bogdoł, Doliński, Marcinków, Zarębski, Zawadzki (Grodziec), Dominik, Sternik, Śnieżek (Hetman), Czopkiewicz, Jędrysiak, Sapa (Małapanew), Nidworok, Nimpsch (Mechnice), Tyc (Odra II), Brzęczek (Piast), Hodera, Swędrak (Polonia), Sierpiński (Start S.), Knopik, Pawłowicz (Wiking), Krzywda, Lasota, Łaskarzewski (Victoria Ch.)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-28, 10:46   

II KOLEJKA
Victoria Dobrzyń – Odra II Opole 1:1 (1:0)

1:0 – Zbigniew Marzec (3); 1:1 (85)
Victoria: Kamil Pierz (46, Arkadiusz Lemieszko) – Krzysztof Serwadczak, Janusz Siedlecki, Grzegorz Gnatowicz, Przemysław Kowalski, Rafał Zajączkowski (60, Krzysztof Matura), Adam Mykita, Marek Smok, Tomasz Parkoła (70, Łukasz Siemaszko), Zbigniew Marzec, Jacek Opałka (65, Sebastian Gawlak); trener Zbigniew Świerczek

Już w 3. minucie, po błędzie bloku defensywnego Odry, Zbigniew Marzec zdobył bramkę dla Victorii. Chwilę później mogło być już 2:0 i wtedy sytuacja Victorii byłaby znakomita, ale Rafał Zajączkowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Odry. Do końca pierwszej połowy gra toczyła się pod lekkie dyktando Victorii, ale nie przyniosło to jej drugiej bramki.
Po przerwie do głosu doszli goście, którzy zaczęli dominować na boisku, jednak na wyrównującą bramkę musieli długo czekać, bo aż do 85. minuty. Odra jeszcze mogła przechylić szalę na swoją stronę, ale dobrzynianie zdołali obronić remis, dzięki czemu zdobyli pierwszy punkt w Lidze Okręgowej.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-28, 10:46   

III KOLEJKA
Wiking Opole – BTP Piast Brzeg 2:1 (2:0)

1:0 (14); 2:0 (31); 2:1 – Łukasz Bonar (48)
Piast: Wiesław Niżyński – Michał Sobczuk, Piotr Grzyb, Tomasz Krupiński, Marek Zagórski (46, Marcin Bielski), Mariusz Zuzek, Janusz Fabijaniak, Wojciech Kaszub, Łukasz Bonar, Tomasz Raczyński, Norbert Czapka; trener Edward Małek

W pierwszej połowie meczu przewagę mieli twardo grający gospodarze. Brzeżanie nie podjęli walki w pierwszych 45 minutach, czego efektem była utrata dwóch bramek. Po przerwie było już znacznie lepiej. Zaraz po wznowieniu gry Łukasz Bonar zdobył kontaktowego gola. Mimo przewagi w drugiej części nie udało się niestety zdobyć kolejnej bramki i mecz zakończył się porażką brzeskiego zespołu.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-28, 21:58   

III KOLEJKA
Odra II Opole (b) - LZS Proślice 3:5 (Gortowski, Tyc, Surowiak - Szeliga 4, Chuchrowski)
LZS Kotórz - Victoria Dobrzyń (b) 0:0
Wiking Opole (b) - BTP Piast Brzeg 2:1 (Dora 2 - Bonar)

Victoria Chróścice - LZS Mechnice 0:0
Budowlani Strojec (b) - LZS Grodziec 1:3 (Wiedłącha - Bugdoł, Osiński, Doliński)
Polonia Domaszowice (b) - Piast Gorzów 5:1 (Wrzesiński 2, Swędrak, Komarski, Pilarz - Pawlak)
Hetman Byczyna (s) - Start Dobrodzień 3:2 (Jasik 2, Krupowicz - Stupiński 2)
Małapanew Ozimek (s) - Start Siołkowice 3:5 (Kobiera, Sapa, Kwietniewski - Rabanda 4, Kot)

1. LZS Proślice 3 9 9:5
2. LZS Mechnice 3 7 6:0
3. Start Siołkowice 3 7 10:5
4. LZS Grodziec 3 7 8:4
5. BTP Piast Brzeg 3 6 8:4
6. Polonia Domaszowice (b) 3 6 7:4
7. Piast Gorzów 3 6 6:7
8. Hetman Byczyna (s) 3 4 6:6
9. Wiking Opole (b) 3 4 4:8
10. Małapanew Ozimek (s) 3 3 6:8
11. Budowlani Strojec (b) 3 3 2:5
12. Victoria Dobrzyń (b) 3 2 2:3
13. Victoria Chróścice 3 1 3:6
14. LZS Kotórz 3 1 2:5
15. Odra II Opole (b) 3 1 4:9
16. Start Dobrodzień 3 0 2:6
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-03, 22:41   

Strzelcy po III kolejce:

8 - Rabanda (Start S.)
6 - Szeliga (Proślice)
5 - Czapka (BTP Piast)
3 - Chuchrowski (Proślice)
2 - Bogdoł, Doliński (Grodziec), Jasik (Hetman), Sapa (Małapanew), Duś, Zyla (Mechnice), Tyc (Odra II), Makuch, Uznański (Piast), Swędrak, Wrzesiński (Polonia), Stręk (Silesius), Stupiński (Start D.), Do.Dora (Wiking), Marzec (Victoria D.)
1 - Bonar, Kwiatkowski, Raczyński (BTP Piast), Pawlaczyk, Wiedłocha (Budowlani), Marcinków, Osiński, Zarębski, Zawadzki (Grodziec), Dominik, Krupowicz, Sternik, Śnieżek (Hetman), Czopkiewicz, Jędrysiak, Kobiera, Kwietniewski (Małapanew), Nidworok, Nimpsch (Mechnice), Gortowski, Surowiak (Odra II), Brzęczek, Pawlak (Piast), Hodera, Komarski, Pilarz (Polonia), Kot, Sierpiński (Start S.), Knopik, Pawłowicz (Wiking), Krzywda, Lasota, Łaskarzewski (Victoria Ch.)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-03, 23:29   

IV KOLEJKA
LZS Proślice - Start Siołkowice 4:2 (Soboń, Kaniak, Szeliga, Chuchrowski - Banowicz, Sierpiński)
Start Dobrodzień - Małapanew Ozimek 1:1 (Skorupa - Sapa)
Piast Gorzów Śl. - Hetman Byczyna 0:1 (Pianka)
LZS Grodziec - Polonia Domaszowice 1:2 (Bogdoł - Hodera 2)
LZS Mechnice - Budowlani Strojec 1:1 (Kubas - Knaga)
BTP Piast Brzeg - Victoria Chróścice 2:0 (Bonar, Kaszub)
Victoria Dobrzyń - Wiking Opole 0:0
Odra II Opole - Silesius Kotórz Mały 3:1 (Franek, Kubiak, Sieńczewski - Jaskólski)

1. LZS Proślice 4 12 13:7
2. BTP Piast Brzeg 4 9 10:4
3. Polonia Domaszowice 4 9 9:5
4. LZS Mechnice 4 8 7:1
5. Start Siołkowice 4 7 12:9
6. LZS Grodziec 4 7 9:6
7. Hetman Byczyna 4 7 7:6
8. Piast Gorzów Śl. 4 6 6:8
9. Wiking Opole 4 5 4:8
10. Małapanew Ozimek 4 4 7:9
11. Odra II Opole 4 4 7:10
12. Budowlani Strojec 4 4 3:6
13. Victoria Dobrzyń 4 3 2:3
14. Start Dobrodzień 4 1 2:3
15. Silesius Kotórz Mały 4 1 3:8
. Victoria Chróścice 4 1 3:8
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-03, 23:35   

Strzelcy po IV kolejce:

8 - Rabanda (Start S.)
7 - Szeliga (Proślice)
5 - Czapka (BTP Piast)
4 - Chuchrowski (Proślice)
3 - Bogdoł (Grodziec), Sapa (Małapanew), Hodera (Polonia)
2 - Bonar (BTP Piast), Doliński (Grodziec), Jasik (Hetman), Duś, Zyla (Mechnice), Tyc (Odra II), Makuch, Uznański (Piast), Swędrak, Wrzesiński (Polonia), Stręk (Silesius), Stupiński (Start D.), Sierpiński (Start S.), Do.Dora (Wiking), Marzec (Victoria D.)
1 - Kaszub, Kwiatkowski, Raczyński (BTP Piast), Knaga, Pawlaczyk, Wiedłocha (Budowlani), Marcinków, Osiński, Zarębski, Zawadzki (Grodziec), Dominik, Krupowicz, Pianka, Sternik, Śnieżek (Hetman), Czopkiewicz, Jędrysiak, Kobiera, Kwietniewski (Małapanew), Kubas, Nidworok, Nimpsch (Mechnice), Franek. Gortowski, Kubiak, Sienczewski, Surowiak (Odra II), Brzęczek, Pawlak (Piast), Komarski, Pilarz (Polonia), Kaniak, Soboń (Proślice), Jaskólski (Silesius), Skorupa (Start D.), Banowicz, Kot (Start S.), Knopik, Pawłowicz (Wiking), Krzywda, Lasota, Łaskarzewski (Victoria Ch.)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-04, 01:17   

III KOLEJKA

Silesius Kotórz Mały – Victoria Dobrzyń 0:0
Victoria:
Arkadiusz Lemieszko – Krzysztof Matura, Janusz Siedlecki, Grzegorz Gnatowicz, Przemysław Kowalski, Marek Smok (70, Sebastian Gawlak), Rafał Zajączkowski, Adam Mykita (56, Łukasz Żędzianowski), Jacek Opałka, Zbigniew Marzec (85, Piotr Wirga), Tomasz Parkoła; trener Zbigniew Świerczek

Spotkanie dwóch wyrównanych zespołów, stąd remis jak najbardziej zasłużony, obie ekipy stworzyły kilka sytuacji bramkowych, ale nie zdołały ich wykorzystać. W szeregach Victorii najbliższy strzelenia gola był Tomasz Parkoła, po którego strzale piłka trafiła w słupek.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200506, btp, liga, okregowa, victoria


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu