Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2006-09-16, 19:26
IV liga 2005/06 (Burza)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-28, 21:21   IV liga 2005/06 (Burza)

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ IV LIGI OPOLSKIEJ

I kolejka - 13.08.2005 (sobota)
Orzeł Polska Cerekiew (b) - Unia Krapkowice
Skalnik Tarnów - OKS Olesno
Burza Lipki (b) - Start Namysłów
MKS Gogolin - LZS Starościn
Śląsk Łubniany - Swornica Czarnowąsy
TOR Dobrzeń (s) - Victoria Cisek
LKS Poborszów (b) - Motor Praszka
LZS Krasiejów - MKS Kluczbork
Sparta Paczków - Polonia Nysa

II kolejka - 20.08.2005 (sobota)
Unia Krapkowice - Polonia Nysa
MKS Kluczbork - Sparta Paczków
Motor Praszka - LZS Krasiejów
Victoria Cisek - LKS Poborszów (b)
LZS Starościn - Śląsk Łubniany
Start Namysłów - MKS Gogolin
OKS Olesno - Burza Lipki (b)
Orzeł Polska Cerekiew (b) - Skalnik Tarnów

III kolejka - 27.08.2005 (sobota)
Skalnik Tarnów - Unia Krapkowice
Burza Lipki (b) - Orzeł Polska Cerekiew (b)
MKS Gogolin - OKS Olesno
Śląsk Łubniany - Start Namysłów
TOR Dobrzeń (s) - LZS Starościn
LKS Poborszów (b) - Swornica Czarnowąsy
LZS Krasiejów - Victoria Cisek
Sparta Paczków - Motor Praszka
Polonia Nysa - MKS Kluczbork

IV kolejka - 31.08.2005 (środa)
Unia Krapkowice - MKS Kluczbork
Motor Praszka - Polonia Nysa
Victoria Cisek - Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy - LZS Krasiejów
LZS Starościn - LKS Poborszów (b)
Start Namysłów - TOR Dobrzeń (s)
OKS Olesno - Śląsk Łubniany
Orzeł Polska Cerekiew (b) - MKS Gogolin
Skalnik Tarnów - Burza Lipki (b)

V kolejka - 3.09.2005 (sobota)

Burza Lipki (b) - Unia Krapkowice
MKS Gogolin - Skalnik Tarnów
Śląsk Łubniany - Orzeł Polska Cerekiew (b)
TOR Dobrzeń (s) - OKS Olesno
LKS Poborszów (b) - Start Namysłów
LZS Krasiejów - LZS Starościn
Sparta Paczków - Swornica Czarnowąsy
Polonia Nysa - Victoria Cisek
MKS Kluczbork - Motor Praszka

VI kolejka - 10.09.2005 (sobota)
Unia Krapkowice - Motor Praszka
Victoria Cisek - MKS Kluczbork
Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa
LZS Starościn - Sparta Paczków
Start Namysłów - LZS Krasiejów
OKS Olesno - LKS Poborszów (b)
Orzeł Polska Cerekiew (b) - TOR Dobrzeń (s)
Skalnik Tarnów - Śląsk Łubniany
Burza Lipki (b) - MKS Gogolin

VII kolejka - 14.09.2005 (środa)
MKS Gogolin - Unia Krapkowice
Śląsk Łubniany - Burza Lipki (b)
TOR Dobrzeń (s) - Skalnik Tarnów
LKS Poborszów (b) - Orzeł Polska Cerekiew (b)
LZS Krasiejów - OKS Olesno
Sparta Paczków - Start Namysłów
Polonia Nysa - LZS Starościn
MKS Kluczbork - Swornica Czarnowąsy
Motor Praszka - Victoria Cisek

VIII kolejka - 17.09.2005 (sobota)
Unia Krapkowice - Victoria Cisek
Swornica Czarnowąsy - Motor Praszka
LZS Starościn - MKS Kluczbork
Start Namysłów - Polonia Nysa
OKS Olesno - Sparta Paczków
Orzeł Polska Cerekiew (b) - LZS Krasiejów
Skalnik Tarnów - LKS Poborszów (b)
Burza Lipki (b) - TOR Dobrzeń (s)
MKS Gogolin - Śląsk Łubniany

IX kolejka - 24.09.2005 (sobota)
Śląsk Łubniany - Unia Krapkowice
TOR Dobrzeń (s) - MKS Gogolin
LKS Poborszów (b) - Burza Lipki (b)
LZS Krasiejów - Skalnik Tarnów
Sparta Paczków - Orzeł Polska Cerekiew (b)
Polonia Nysa - OKS Olesno
MKS Kluczbork - Start Namysłów
Motor Praszka - LZS Starościn
Victoria Cisek - Swornica Czarnowąsy

X kolejka - 1.10.2005 (sobota)
Unia Krapkowice - Swornica Czarnowąsy
LZS Starościn - Victoria Cisek
Start Namysłów - Motor Praszka
OKS Olesno - MKS Kluczbork
Orzeł Polska Cerekiew (b) - Polonia Nysa
Skalnik Tarnów - Sparta Paczków
Burza Lipki (b) - LZS Krasiejów
MKS Gogolin - LKS Poborszów (b)
Śląsk Łubniany - TOR Dobrzeń (s)

XI kolejka - 8.10.2005 (sobota)
TOR Dobrzeń (s) - Unia Krapkowice
LKS Poborszów (b) - Śląsk Łubniany
LZS Krasiejów - MKS Gogolin
Sparta Paczków - Burza Lipki (b)
Polonia Nysa - Skalnik Tarnów
MKS Kluczbork - Orzeł Polska Cerekiew (b)
Motor Praszka - OKS Olesno
Victoria Cisek - Start Namysłów
Swornica Czarnowąsy - LZS Starościn

XII kolejka - 15.10.2005 (sobota)
Unia Krapkowice - LZS Starościn
Start Namysłów - Swornica Czarnowąsy
OKS Olesno - Victoria Cisek
Orzeł Polska Cerekiew (b) - Motor Praszka
Skalnik Tarnów - MKS Kluczbork
Burza Lipki (b) - Polonia Nysa
MKS Gogolin - Sparta Paczków
Śląsk Łubniany - LZS Krasiejów
TOR Dobrzeń (s) - LKS Poborszów (b)

XIII kolejka - 22.10.2005 (sobota)
LKS Poborszów (b) - Unia Krapkowice
LZS Krasiejów - TOR Dobrzeń (s)
Sparta Paczków - Śląsk Łubniany
Polonia Nysa - MKS Gogolin
MKS Kluczbork - Burza Lipki (b)
Motor Praszka - Skalnik Tarnów
Victoria Cisek - Orzeł Polska Cerekiew (b)
Swornica Czarnowąsy - OKS Olesno
LZS Starościn - Start Namysłów

XIV kolejka - 29.10.2005 (sobota)
Unia Krapkowice - Start Namysłów
OKS Olesno - LZS Starościn
Orzeł Polska Cerekiew (b) - Swornica Czarnowąsy
Skalnik Tarnów - Victoria Cisek
Burza Lipki (b) - Motor Praszka
MKS Gogolin - MKS Kluczbork
Śląsk Łubniany - Polonia Nysa
TOR Dobrzeń (s) - Sparta Paczków
LKS Poborszów (b) - LZS Krasiejów

XV kolejka - 5.11.2005 (sobota)
LZS Krasiejów - Unia Krapkowice
Sparta Paczków - LKS Poborszów (b)
Polonia Nysa - TOR Dobrzeń (s)
MKS Kluczbork - Śląsk Łubniany
Motor Praszka - MKS Gogolin
Victoria Cisek - Burza Lipki (b)
Swornica Czarnowąsy - Skalnik Tarnów
LZS Starościn - Orzeł Polska Cerekiew (b)
Start Namysłów - OKS Olesno

XVI kolejka - 12.11.2005 (sobota)
Unia Krapkowice - OKS Olesno
Orzeł Polska Cerekiew (b) - Start Namysłów
Skalnik Tarnów - LZS Starościn
Burza Lipki (b) - Swornica Czarnowąsy
MKS Gogolin - Victoria Cisek
Śląsk Łubniany - Motor Praszka
TOR Dobrzeń (s) - MKS Kluczbork
LKS Poborszów (b) - Polonia Nysa
LZS Krasiejów - Sparta Paczków

XVII kolejka - 19.11.2005 (sobota)
Sparta Paczków - Unia Krapkowice
Polonia Nysa - LZS Krasiejów
MKS Kluczbork - LKS Poborszów (b)
Motor Praszka - TOR Dobrzeń (s)
Victoria Cisek - Śląsk Łubniany
Swornica Czarnowąsy - MKS Gogolin
LZS Starościn - Burza Lipki (b)
Start Namysłów - Skalnik Tarnów
19-11-2005 OKS Olesno - Orzeł Polska Cerekiew (b)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-09-17, 10:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 45
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-08-02, 12:25   

no jeszcze momencik i IV liga ruszy
na dzień dobry chłopaki z LIPEK zleją NAMYSŁOWSKIE "orły"
życze udanego debiutu i całego sezonku w IV lidze 8)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-06, 22:24   Burza Lipki/Skarbimierz 2005/06 - mecze i newsy

BURZA LIPKI/SKARBIMIERZ

Bramkarze: Mirosław Boczarski (70), Marek Górski (69), Dawid Pacholarz (84)
Obrońcy: Artur Adasik (80), Rafał Bogdanik (78), Patryk Bojko (81), Tomasz Drobniak (78), Adam Hofman (86), Marcin Kowalczyk (85), Krzysztof Kowalczyk (84), Krzysztof Messyasz (81), Piotr Nawrot (70), Grzegorz Piekarczyk (74)
Pomocnicy: Daniel Dela (80), Damian Dziura (86), Janusz Dziura (65), Grzegorz Galant (85), Bartłomiej Konieczny (81), Artur Majewski (75), Paweł Makuch (88), Marcin Szulc (79), Mariusz Świtoń (80)
Napastnicy: Jarosław Hałas (88), Grzegorz Hofman (77), Wojciech Jakobsze (74), Tomasz Kruk (87), Krzysztof Pawlik (78), Michał Pluciński (79)
Trener: Janusz Dziura

Przybyli: Górski (Skorpion Lubsza), Michał Pluciński (MKS Oława)
Ubyli: Tomasz Czarnik (przerwał treningi)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2005-09-17, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 45
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-08-08, 12:14   

no parę nazwisk znam nawet OSOBIŚCIE-hehe
skład na III lige tak spokojnie-POWODZENIA kolegą
i do zobaczenia na boisku
:D

[ Dodano: 2005-08-10, 11:24 ]
Qiero a czy znasz godziny meczy - także?!?
bo nie wiem na którą zajechać do POWIATU BRZESKIEGO?!?
jakbyś mógł to wkliknij godzinke-PROSZĘ
:wink:
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-15, 12:08   IV liga - wyniki i tabele 2005/06

I kolejka
Orzeł Polska Cerekiew (b) - Unia Krapkowice 0:0
Skalnik Tarnów - OKS Olesno 1:4 (Mika - Pietrzak, Kubacki, Przybył, Hober)
Burza Lipki (b) - Start Namysłów 0:3 (Czuczwara, Simlat, Moskal)
MKS Gogolin - LZS Starościn 1:0 (Jonczyk)
Śląsk Łubniany - Swornica Czarnowąsy 0:3 (Frydryk 3)
TOR Dobrzeń (s) - Victoria Cisek 0:3 (Wawrzinek 2, Cetkowski)
LKS Poborszów (b) - Motor Praszka mecz przerwany przy stanie 2:1
LZS Krasiejów - MKS Kluczbork 3:1 (Czajkowski, M.Kucharski, Chojnacki - Iyż)
Sparta Paczków - Polonia Nysa 2:0 (Bogdanowicz, Majkowski)

1. OKS Olesno 1 3 4:1
2. Start Namysłów 1 3 3:0
Swornica Czarnowąsy 1 3 3:0
Victoria Cisek 1 3 3:0
5. LZS Krasiejów 1 3 3:1
6. Sparta Paczków 1 3 2:0
7. MKS Gogolin 1 3 1:0
8. Orzeł Polska Cerekiew (b) 1 1 0:0
Unia Krapkowice 1 1 0:0
10. LZS Starościn 1 0 0:1
11. MKS Kluczbork 1 0 1:3
12. Polonia Nysa 1 0 0:2
13. Skalnik Tarnów 1 0 1:4
14. TOR Dobrzeń (s) 1 0 0:3
Śląsk Łubniany 1 0 0:3
Burza Lipki (b) 1 0 0:3
17. LKS Poborszów - - -
. Motor Praszka - - -
Ostatnio zmieniony przez qiero 2005-08-21, 17:17, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-15, 22:18   

I KOLEJKA

Burza Lipki/Skarbimierz - Start Namysłów 0:3 (0:3)
0:1 (15); 0:2 (20); 0:3 (25)
Burza: Mirosław Boczarski - Piotr Nawrot, Patryk Bojko (35, Rafał Bogdanik), Artu Adasik, Krzysztof Kowalczyk, Grzegorz Galant (75, Marcin Kowalczyk), Artur Majewski, Michał Pluciński, Tomasz Drobniak (65, Daniel Dela), Krzysztof Pawlik (46, Grzegorz Piekarczyk), Mariusz Świtoń; trener Janusz Dziura

Nie udał się Burzy debiut w IV lidze, zespół Janusza Dziury przegrał w I kolejce przed własną publicznością 0:3 z namysłowskim Startem.
Losy spotkania zostały rozstrzygnięte w ciagu pół godziny, w tym czasie goście strzelili wszytskie trzy bramki. Pierwszy gol padł po błędzie Tomasza Drobniaka i bramkarza w 15. minucie. Pięc minut później Start wykonywał rzut wolny, po którym piłka trafiła w słupek, a następnie została dobita do bramki Burzy. Po upływie kolejnych pięciu minut po stracie Patryka Bojko goście znaleźćli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i było już 0:3, wynik meczu był więc już przesądzony.
W drugiej połowie Burza miała kilka sytuacji do zdobycia bramki, ale wynik już nie uległ zmianie.

W najbliższą sobotę Burza zagra w Oleśnie z OKS-em.
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 45
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-08-16, 09:02   

:oops:
szkoda nie poszlo na INAUGURACJĘ,ale ........teraz to tylko może być lepiej
POWODZENIA :x
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2005-08-16, 23:19   Zapraszam na stronę drużyn ze Skarbimierza

http://www.skarbimierz.za.pl


pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 45
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-08-18, 08:12   

fajniusia ta stronka SKARBIMIERZA!!!!!!
dziexxx za INFO >kompnet< :wink:
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2005-08-20, 13:44   

sędzia DRED napisał/a:
fajniusia ta stronka SKARBIMIERZA!!!!!!
dziexxx za INFO >kompnet< :wink:


Wielkie dzięki, robię ciągle uaktualnienia, pozaty strona ma kilka aliasów min:

http:\\www.skarbimierz.nasze.com

pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-21, 09:13   

II kolejka
Unia Krapkowice - Polonia Nysa 2:0 (Masłowski, Hytrek)
MKS Kluczbork - Sparta Paczków 5:1 (Zawalniak 3, Czernik, Pacholak - Hebel)
Motor Praszka - LZS Krasiejów 3:1 (Antończyk, Gierak, Jasiński - Czajkowski)
Victoria Cisek - LKS Poborszów (b) 0:0
Swornica Czarnowąsy - TOR Dobrzeń (s) 4:2 (Śliż, Wierdak, Jacek, Frydryk - Jankowski, Sikorski)
LZS Starościn - Śląsk Łubniany 0:2 (Gieża, Zygmunt)
Start Namysłów - MKS Gogolin 2:2 (Raszewski, Pabiniak - Kapłon, Kapołka)
OKS Olesno - Burza Lipki (b) 4:0 (Pacierz 2, Przybył, Kutynia)
Orzeł Polska Cerekiew (b) - Skalnik Tarnów 3:3 (Mikoluk 2, Wieczorek - Mika 3)

1. OKS Olesno 2 6 8:1
2. Swornica Czarnowąsy 2 6 7:2
3. Start Namysłów 2 4 5:2
4. Victoria Cisek 2 4 3:0
5. Unia Krapkowice 2 4 2:0
6. MKS Gogolin 2 4 3:2
7. MKS Kluczbork 2 3 6:4
8. Motor Praszka 1 3 3:1
9. LZS Krasiejów 2 3 4:4
10. Śląsk Łubniany 2 3 2:3
11. Sparta Paczków 2 3 3:5
12. Orzeł Polska Cerekiew (b) 2 2 3:3
13. LKS Poborszów (b) 1 1 0:0
14. Skalnik Tarnów 2 1 4:7
15. LZS Starościn 2 0 0:3
16. Polonia Nysa 2 0 0:4
17. TOR Dobrzeń (s) 2 0 2:7
18. Burza Lipki (b) 2 0 0:7
Ostatnio zmieniony przez qiero 2005-08-26, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-21, 10:34   

II KOLEJKA

OKS Olesno – Burza Lipki/Skarbimierz 4:0 (3:0)

1:0 (27); 2:0 (37); 3:0 (45); 4:0 (70)
Burza: Mirosław Boczarski – Krzysztof Kowalczyk, Michał Pluciński, Rafał Bogdanik (65, Damian Dziura), Artur Adasik, Artur Majewski, Mariusz Świtoń, Grzegorz Galant (65, Marcin Kowalczyk), Tomasz Drobniak, Daniel Dela (70, Bartosz Kruk), Krzysztof Pawlik; trener Janusz Dziura

W drugim meczu sytuacja wyglądała bardzo podobnie jak w pierwszym. Rywale Burzy nie mieli tak wyraźnej przewagi jak na to wskazuje wynik, ale potrafili wykorzystać wszystkie błędy zawodników z Lipek.
Trzy z czterech bramek padły po stałych fragmentach gry i po błędach w kryciu, a gol na 2:0 po stracie pod własną bramką. Podopieczni Janusza Dziury w pierwszej połowie mieli dwie znakomite okazje do zdobycia gola, ale zawiodła skuteczność Krzysztofa Pawlika, zawodnika, który w poprzednich rozgrywkach zdobył najwięcej bramek dla swojego zespołu. Gdyby Burza trafiła wówczas do bramki OKS-u to losy spotkania mogłyby się inaczej potoczyć, a tak zakończyło się wysoką porażką i ostatnim miejscem po dwóch kolejkach.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-21, 17:20   

Strzelcy po I kolejce:

3 - Frydryk (Swornica)
2 - Wawrzinek (Victoria)
1 - Jonczyk (Gogolin), Iyż (Kluczbork), Hober, Kubacki, Pietrzak, Przybył (Olesno), Chojnacki, Czajkowski, M.Kucharski (Rajfel), Mika (Skalnik), Bogdanowicz, Majkowski (Sparta), Czuczwara, Moskal, Simlat (Start), Cetkowski (Victoria)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-26, 17:19   

Strzelcy po II kolejce:

4 - Mika (Skalnik), Frydryk (Swornica)
3 - Zawalniak (Kluczbork)
2 - Pacierz, Przybył (Olesno), Mikoluk (Orzeł), Czajkowski (Rajfel), Wawrzinek (Victoria)
1 - Jonczyk, Kapłon, Kapolka (Gogolin), Czernik, Iyż, Pacholak (Kluczbork), Antończyk Gierak, Jasiński (Motor), Hober, Kubacki, Kutynia, Pietrzak (Olesno), Wieczorek (Orzeł), Chojnacki, M.Kucharski (Rajfel), Bogdanowicz, Hebel, Majkowski (Sparta), Czuczwara, Moskal, Pabiniak, Raszewski, Simlat (Start), Gieża, Zygmunt (Śląsk), Hytrek, Masłowski (Unia), Jacek, Śliż, Wierdak (Swornica), Jankowski, Sikorski (TOR), Cetkowski (Victoria)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-27, 18:51   

W III kolejce Burza nie zagrała, Orzeł Polska Cerekiew nie dojechał na mecz podobno z powodu awarii autobusu. Spotkanie to prawdopodobnie zostanie rozegrane w innym terminie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200506, burza, iv, liga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu