Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
YOU CAN DANCE - Po prostu tańcz!
Autor Wiadomość
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-29, 13:55   YOU CAN DANCE - Po prostu tańcz!

Już na jesieni stacja TVN wyemituje nowe show taneczne: „YOU CAN DANCE - Po prostu tańcz!”. Tym razem gwiazdami programu nie będą znane postacie, a zwykli ludzie, których pasją jest taniec. Formuła programu będzie zbliżona bardziej do idola czyli najpierw będzie etap eliminacji, w którym każdy może wziąć udział. Tam 3 osobowe jury będzie komentowało wyczyny tancerzy i 50-ciu najlepszym wręczą przepustki do kolejnej rundy. Następnie szczęśliwcy (wybrana 50-tka) wyjadą na warsztaty do Paryża, podczas których będą mieli szanse podszkolić swoje umiejętności. Z całej 50 tylko szesnastu wybrańców weźmie udział w zasadniczej części programu, w której to co drugi program będą odpadać 2 osoby (przynajmniej tak jest w amerykańskiej wersji programu) i tak aż do samego finału.

Co myślicie o nowym pomyśle TVN?
Czy ma szansę przebić popularnością "Taniec z gwiazdami"

To nowe show w odróżnieniu od "Tańca z gwiazdami" nie będzie się tak mocno skupiać na scenografii i całej otoczce (czyli najważniejsze żeby słodko w telewizji wyglądało) a bardziej na umiejętnościach uczestników.
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2007-07-29, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
TranceILoveASOT 


Wiek: 34
Dołączyła: 08 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-29, 14:54   

Moim zdaniem to dobry pomysł, daje szanse zwykłym ludziom wybicia sie i spełnienia marzeń ... osoby które kochają taniec mają szanse sprawdzić swoje umiejętności ... ja jestem ZA :)
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-07-29, 15:19   

na MTV leciał kiedyś wieczorami podobny program, tylko nie pamietam jak sie nazywał... był fajny :D
0 UP 0 DOWN
 
TranceILoveASOT 


Wiek: 34
Dołączyła: 08 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-29, 15:38   

ten program na MTV to chyba "MTV Shakedown" prowadził go Wade Robson w którym wybierany był najlepszy tancerz z całej Europy.

A teraz coś podobnego będziemy mogli oglądać na TVN :P
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-07-29, 16:14   

nooo... własnie o to mi chodziło... to było niezłe... tylko, że w polskim wykonaniu może być nieco gorzej... :?
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-29, 19:24   

Myślę, że nie będzie tak źle. Oglądałem amerykańską wersję SYTYCD i podobało mi się głównie dzięki tańcom hiphopowym, co ci ludzie potrafią to aż włos na skórze się jerzy,
0 UP 0 DOWN
 
Sabaku no Hitari 
Smile! ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-30, 10:21   

http://www.tvn.pl/2007,07,1425519,nagoraco.html << Tu jest informacja dla tych, co chcą zgłosić się na casting :)

Właśnie, mam takie pytanie - w sumie chciałabym się zgłosić na ten casting, ale jako grupa z ułożoną choreografią - czy jest ktoś chętny do wzięcia udziału? Jeśli tak, to proszę zgłaszać się na PW - potrzebuję najwyżej jeszcze trzech osób, bo kwartet w zupełności powinien wystarczyć ;)
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 14:35   

http://patrz.pl/?233926 -genialny chłopak :shock:
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 14:50   

Nie próbuję nawet sobie wyobrażać co on będzie robił jak będzie miał np 20 lat.

P.S. wystąpił także w pierwszym odcinku na żywo, który leciał w środę.

Polecam również oglądnięcie amerykańskiej wersji tego programu.
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-10-13, 14:59   

Szczerze, to nie mam czasu na oglądanie telewizji i oglądam ją sporadycznie.
Ale dzisiaj przy obiadku akurat leciał program You can dance i moja mamusia stwierdziła, że tyle się już tego narobiło, że nie wiadomo, który program jest który :D
Się zgadzam w zupełności. Na dwójce gwiazdy tańczą na lodzie, na polsacie śpiewają, na tvn też tańczą i tu znowu jeszcze jeden program :)
Dobrze chociaż, że tvn dał szansę przeciętnym zjadaczom chleba, a nie tylko wszędzie gwiazdy i gwiazdy :P
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-10-13, 15:11   

znam dziewczynę która tańczy głownie hip-hop jest genialna, probowała sie dostać lecz nie wszyło... musi podszkolić inne gatunki tańca ;) program jest świetny cos nowego innego dla młodych ludzi który genialnie tańczą :D
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2007-10-13, 22:58   

chłopak jest mistrzowski :P
jeśli on jest wice mistrzem w wieku 11 lat to co będzie za 5 lat?
tańczy super, że aż nie mogę sobie wyobrazić mistrza :D :D
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-14, 12:57   

Sawka, a ładnie to tak komuś bez pytania linki do stron podbierać :D :D
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-14, 13:33   

Ja jestem pod wielkim wrażeniem ludzi którzy startują i już doszli tak daleko... w tym programie :) Oglądam jak tylko jest mi dane, jedynie pierwszego odcinka nie widziałam, kiedy właście ten 11latek tańczył, jednak całe szczęście że w necie są zamieszczone te tańce, wiec spokojnie można sobie pooglądać - mały daje radę jak najbardziej - teraz tylko czekać 4lata aż ukończy 15lat, i zobaczymy go w kolejnych edycjach programu (hihi) :)

W programie podoba mi się to że uczestnicy muszą nauczyć się tańczyć kazego rodzaju tańca, nie tylko rozwijają się w tym w czym są naprawdę dobrzy, tylko wręcz przeciwnie... to jest super! Widziałam ostatni odcinek gdzie były tańce parami, a potem troche solo - rewelacja ! Aż szkoda, że niestety trzeba się powoli z niektórymi żegnać, i że muszą wracać do kraju, bo Ci co teraz zostali (wszyscy) są naprawdę dobzi, i 'odwalają' kawał dobrej roboty (!)

PS. Proponuję obejrzeć jeden taniec z ostatniego programu... oni są powalający !

http://www.youtube.com/watch?v=wBHuIpo0s9Q
Ostatnio zmieniony przez KS 2007-10-14, 13:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
prezydent 


Wiek: 65
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-10-14, 13:43   

Jeżeli będziecie to oglądali to będzie mi Was, żal przecież to nie jest nic więcej jak kolejny sposób niż wyciągać od ludzi kase za sms-y czy zmuszanie ich do oglądania reklam w trakcie programu (sponsora programu) lub w czasie przerwy reklamowej.
Niestety w tym kraju rządzi system i demokracja to jest kolejny genialny biznesplan jeszcze lepszy od komunizmu bo ludzie są otumanieni i wydaje im się że są wolni.
IMHO jesteście najlepszym towarem do zrobienia kasy. I jestem pewny że kierownicy tej telewizjii cieszą się z każdego grosza on Was 'frajerów'.
Specjalnie napisałem 'Was' a nie 'nas', ponieważ ja nie oglądam od 0,5 roku telewizjii. Telewizora używam tylko i wyłącznie do filmów pełnometrażowych za które oczywiście nic nie płace bo nie jestem frajerem żeby ktoś sobie na mnie kase róbił.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: can, dance, po, prostu, tancz, you


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu