Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy Dział Informacje z Kraju i Świata
Autor Wiadomość
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-23, 19:09   Nowy Dział Informacje z Kraju i Świata

Witam

W info bieżących robi się lekki syf... Nie chce tutaj "moderować" ale na moje oko tak się tam robi.

Myśle że dobrze by było zrobić takie dwa działy Informacje ze świata i kraju

i wieści typu: wypadek z francji albo inne wiadomosci z kraju można tam dodawać ?
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-07-23, 20:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-07-23, 19:45   

a po co??.......przecież informacje bieżące mówią o sytuacjach aktualnych....jak się kończą to lądują w koszu :P ... nie ma sensu montować działu, w którym będą sporadyczne (ważniejsze informacje) nie chcemy mieć przecież na forum linkowni do onetu i wp ;)
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-23, 19:47   

a co jest pod nim napisane ?

Informacje, co dzieje się w naszym regionie

Francja to nasz region ?
Jeszcze zeby pielgrzymi byli z Opolszczyzny no zgodziłbym się...

Ktoś przestań mydlić oczka...
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-23, 19:48   

Devon napisał/a:
lekki syf.
zamiast "lekki syf", mogłeś napisać "lekki nieporządek" - znasz moje zdanie na pewne sprawy... To że jesteśmy forumbrzeg, nie znaczy, że musimy pisać tylko o Brzegu, są pewne sprawy które dotyczą nas jako ludzi, dlatego można ewentualnei zrobić poddział o informacjach z calej Polski - choć akurat większość z tych informacji, które się tam w dziale informacji bieżących znalazły, dotczy nas jako mieszkańców opolszczyzny, czy Dolnego Śląska.

No właśnie Devon
Cytat:
w naszym regionie

Jeśli chodzo o Francję, to mógłbyś uszanować pamięć tych ludzi , którzy tam zginęli.
Koniec ode mnie na ten temat.
Ostatnio zmieniony przez jadore 2007-07-23, 19:52, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-07-23, 19:52   

Devon napisał/a:
Francja to nasz region ?


jakby nie patrzeć dana sytuacja spowodowała ogłoszenie żałoby narodowej, która de facto obieła nasz region też, czyli temat pasuje...


Devon napisał/a:
Informacje, co dzieje się w naszym regionie


dopisz sobie pod koniec w nawiasie (int)* i masz po problemie

Devon napisał/a:
Ktoś przestań mydlić oczka...


jeśli rzeczowe wyjaśnianie nazywasz mydleniem oczu to proszę bardzo....ale jak chcesz to mogę dopiero zacząć mydlić.......ale to będzie dłuuuuuuga rozmowa i niezbyt dobrze wpływająca na działanie pewnych części mózgu ;)




*i nie tylko
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-23, 19:53   

jadore napisał/a:
Devon napisał/a:
lekki syf.
zamiast "lekki syf", mogłeś napisać "lekki nieporządek" - znasz moje zdanie na pewne sprawy... To że jesteśmy forumbrzeg, nie znaczy, że musimy pisać tylko o Brzegu, są pewne sprawy które dotyczą nas jako ludzi, dlatego można ewentualnei zrobić poddział o informacjach z calej Polski - choć akurat większość z tych informacji, które się tam w dziale informacji bieżących znalazły, dotczy nas jako mieszkańców opolszczyzny, czy Dolnego Śląska.

No właśnie Devon
Cytat:
w naszym regionie
.
Jeśli chodzo o Francję, to mógłbyś uszanować pamięć tych ludzi , którzy tam zginęli.
Koniec ode mnie na ten temat.


Ale ja szanuje tych ludzi...

można tylko odseparować BRZEG od reszty Polski

tak jak tu ooo <<<
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-23, 20:12   

1. Po pierwsze (bo muszę się czepić) Devonie jak to jest, że masz firefox'a i tworzysz takie cuda jak "bierzących" ?

2. Po drugie

Devon napisał/a:
Myśle że dobrze by było zrobić takie dwa działy Informacje ze świata i kraju


KtOŚ napisał/a:
nie chcemy mieć przecież na forum linkowni do onetu i wp


I myślę, że więcej argumentów nie trzeba szukać, bo przecież nie po to jest mnóstwo serwisów informacyjnych ..zarówno internetowych jak i telewizyjnych, żeby jeszcze robić proponowany przez Ciebie podział. W praktyce wygląda tak, że nawet jeśli coś nie wydarzyło się w naszych rejonach, czy też nawet w naszym kraju to jeśli temat wpływa / związany jest bezpośrednio lub pośrednio ze społeczeństwem zarówno w rozumieniu lokalnym jak również globalnym to albo znajdzie się w info bieżących albo wpadnie do działy społecznego albo jeszcze innego.. myślę, że bez jakiegoś solidnego przykładu pokazującego sens takiego rozwiązania nie ma co dyskutować..

KtOŚ napisał/a:
(int)*


heh już myślałem, że wyskoczyłeś z programowaniem :-P
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-23, 20:20   

To tylko propozycja i ułatwię dla odwiedzających i szukających.

ale jak uważacie
0 UP 0 DOWN
 
ispince 


Wiek: 41
Dołączył: 06 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-23, 22:56   

dokładnie.... devon ma rację.... robi się syf.....

zgłaszałem już te posty do moderowania, jednak podobno Wrocław to też Brzeg......
festiwal era nowe horyzonty !! to przykład

rózna jest też postawa samych moderatorów.....

alfrex przeniósł temat o Poltegorze do kosza
jadore zostawiła festiwal....

najlepiej gdyby yasiu zajął oficjalne stanowisko co do tych spraw... lub wydzielił kategorię osobną

nie wydzieli jednak bo.... zwiększy to objętość tej strony i kółko się zamyka :D
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-07-23, 23:02   

ispince napisał/a:
dokładnie.... Devon ma rację.... robi się syf.....


to nie śmieć, syfu nie będzie...

ispince napisał/a:
zgłaszałem już te posty do moderowania, jednak podobno Wrocław to też Brzeg......


dorysuj sobie z tyłu (int) i po problemie........stresu mniej, zmarszczek nie będzie...

ispince napisał/a:
rózna jest też postawa samych moderatorów.....


mod człowiekiem jest i decyduje sam, w oparciu o odpowiednie ustalenia...

ispince napisał/a:
nie wydzieli jednak bo.... zwiększy to objętość tej strony i kółko się zamyka


to po co strzępisz jęz...klawiaturę, skoro znasz odpowiedź?
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-23, 23:04   

ispince napisał/a:
dokładnie.... Devon ma rację.... robi się syf.....


(iyho) Ty zaś Bartek (?) troszkę się mylisz..

ispince napisał/a:
alfrex przeniósł temat o Poltegorze do kosza

Cóż to niekoniecznie jest związane z życiem forumowiczów w przeciwieństwie do

Cytat:
festiwal era nowe horyzonty !! to przykład


tym zaś jak widać są zainteresowani brzescy forumowicze podobnie zresztą jak częścią życia kulturalnego jako, że w tej materii Wrocław pełni póki co funkcje mocno uzupełniającą.. podobnie zresztą będzie z innymi miastami.. Katowice, Opole, Chorzów, Kraków, Warszawa, Jarocin.. itp..a tam, koncerty, festiwale, itp itd..
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-24, 06:22   

Jezu smooth, Ktosiu i reszta moderatorów czy to nie latwo zrobic sobie inny maly dzial co sie dzieje na swiecie i po za naszym regionem ?! Mi tez sie nie podoba, ze w dziale co sie dzieje teraz w naszym regionie wklejone sa tematy nie dotyczace nas. Wedlug mnie Devon ma racje i niepotrzebnie bronicie sie moderatorzy. :)
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-24, 06:48   

Może problem jest nie w tym, że w dziale informacje bieżące zamieszczane są tematy "nie dotyczące nas", tylko, że w ogóle są zamieszczane. Miałam nadzieję, że spodoba Wam się ten pomysł, żeby troszkę wyjść poza samo miasto Brzeg, a tymczasem Wy chyba wolicie, żeby było tak jak dawniej. Skoro tak chcecie, to ok., oszczędzi mi to mój czas, który poświęcałam na to, żeby dział informacji rozruszać.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-24, 06:54   

steve napisał/a:
Jezu smooth, Ktosiu i reszta moderatorów czy to nie latwo zrobic sobie inny maly dzial co sie dzieje na swiecie i po za naszym regionem ?! Mi tez sie nie podoba, ze w dziale co sie dzieje teraz w naszym regionie wklejone sa tematy nie dotyczace nas. Wedlug mnie Devon ma racje i niepotrzebnie bronicie sie moderatorzy. :)


Nie wszyscy moderatorzy wypowiedzieli się, Administrator zresztą też i to do niego decyzja należy...

Ja podałem tylko pomysł zeby nie robic "syf" bo szukac czegos w Info Bieżących, a tu festiwale, wypadki ze świata nie związane z regionem kompletnie.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-24, 08:53   

steve napisał/a:
Jezu smooth, Ktosiu i reszta moderatorów czy to nie latwo zrobic sobie inny maly dzial co sie dzieje na swiecie i po za naszym regionem ?!


steve - owszem łatwo, tak samo jak łatwo było by zrealizować setki innych pomysłów (od strony organizacyjnej) ale nie koniecznie wpłynie to na porządek na forum.. dlatego może nie dałem tego do zrozumienia.. ale nie wykazałem całkowitej negacji pomysłu i dlatego

steve napisał/a:
niepotrzebnie bronicie sie moderatorzy


moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z obroną jako, że nie czuję się atakowany tylko mają za zadanie pobudzić dyskusje, która może trochę inne światło rzuci na problem i wpłynie na zmianę stanowiska..do tego służy dyskusja, czyż nie ?
Natomiast gdybyśmy stevie podejmowali decyzje podyktowane argumentami emocjonalnymi typu "jezu.." to pomijając dyskusje, która raz dwa przeradzała się w emocjonalne pyskówki, nie potrzebna była by funkcja moderatora..więc spokojnie... bo decyzja o nowych działach czy też ich przeorganizowaniu nigdy nie była podjęta chaotycznie / spontanicznie.. troszeczkę więcej czasu potrzeba, więcej konkretnych argumentów itp itd.. myślę, że nie tak trudno to zrozumieć - prawda ?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzial, informacje, kraju, nowy, swiata


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu