Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pozdrowienia z zagranicy!
Autor Wiadomość
martynka_tyska 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg\Skarbimierz

Wysłany: 2007-07-23, 06:55   Pozdrowienia z zagranicy!

Ode mnie gorące pozdrowienia i buziaki ze słonecznej Italii! Zapraszam wszystkich do tego kraju! Włosi są niesamowici-bardzo wesoły i rozrywkowy naród, morze cieplutkie i mnóstwo barów! :) :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-23, 10:56   

A czy w celu urozmaicenia nadania tematowi więcej sensu można prosić o jakieś ciekawe opisy, ciekawych miejsc. może jakieś zdjęcia. Myślę, że forumowicze byli by wdzięczni !!
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-23, 11:22   

To jak pozdrawiamy to aj tez:) najpierw z pieknej wyluzowanej holandii gdzie ludzie sa weseli , nie tworza problemow a pozatym to stolica techno i narkotykow <lol2> polacy moga tam legalnie pracowac , jezyk holenderski jest trudny do opanowania marzyl mi sie wyjazd do hagi nad morze ale nie wyszlo , zwiedzone miasto to venlo i eindhoven

A terazzzz z niemiec czy wiecie jaki ten kraj jest nudny i szablonowy ? Ale zarazem jaki poukladany z goracej i parnej krainy zwanej bonn 200 metrow od renu pzdrrr
0 UP 0 DOWN
 
martynka_tyska 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg\Skarbimierz

Wysłany: 2007-07-23, 22:48   

Jeżeli chodzi o Holandię to polecam Amsterdam-kwintesencja "holenderskości" :D Ale jak będziecie mieli ochotę zaparkować w centrum to do samego środka masta polecam podjechać autobusem albo taxówką bo centrum jest jak pół Wrocławia :)
A co do Niemiec to zgadzam się z tym że to nudny kraj...Nie ma co robić, jedzenie do bani i nie ma na czym (kim) oka zawiesić :D
0 UP 0 DOWN
 
gurus 
gurus


Wiek: 57
Dołączył: 16 Kwi 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-09-02, 20:55   

pozdrowienia z bardzo goracej grecji a konkretnie z wyspy lesbos ktora na szczescie oparla sie fali strasznych pozarow ktore dreczyly ostatnio grecjie moge polecjc wtspe na urlop jest tu kilka miejscowoscji typowo turystycznych na ktorych niema tloku anaksos i petra ale tez sa piekne plaze prawie puste okolice erosos :> plarze dla nudystow
0 UP 0 DOWN
 
JSSgirl 
That's my time to shine ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Z kapusty :D

Wysłany: 2007-10-29, 19:09   

Dead topic ale pozdro z Bułgarii :P Ludzie super :) Morze świetne :) Fajne fale..
(Jedynie w pierwszej połowie sierpnia (a wtedy tam akurat byłam) występuja tzw. martwe fale)
Przede wszystkim słoneczko, piękne widoki i świetne imprezy :D
Polecam Złote Piaski :D
Cała ulica, impreza na imprezie. Piękna promenada :D
Dziesiątki hoteli :D

Raj na ziemi jak dla mnie xD :P :D

Ja chce tam znowu :cry:
Ostatnio zmieniony przez JSSgirl 2007-10-29, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-01, 19:18   

a ja pzdr praktycznie z placu budowy z niemiec dokladnie sant augustin , pogoda srednia a dokladnie ejst zimno roboty duzo az rece bola ale na tuningi trzeba pracowac :)
0 UP 0 DOWN
 
joker666 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-04, 18:40   

Jezeli mamy pozdrawiac, to pozdrawiam wszystkich serdecznie z malej holenderskiej wioski :D . Niekoniecznie wszystko tutaj jest super i nie wszyscy holendrzy sa usmiechnieci i weseli. I sie nie zgodze ze to stolica narkotykow i techno, bierze kto chce a panuje wczech obecny 'jumpstile' a nie techno!!
:mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: pozdrowienia, zagranicy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu