Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przegląd Piosenki Turystycznej - Kropka w Głuchołazach
Autor Wiadomość
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-06-17, 22:06   

chmurkolistna napisał/a:
po coś chyba jest niniejszy kropkowy wątek.


nie wiem po co wylewasz swoje żale... trzeba było zajrzeć wcześniej i napisać...
poza tym jakbyś nie zauważyła albo jak przeoczyłaś ostatni post jest z kwietnia przed twoją wypowiedzią. nie wiem nie wnikam teraz mi się zaraz oberwie, że zaglądam na stronę kropki a nie poinformowałem... ;/ poza tym nigdy nie korzystałem z sali i nie mam zamiaru ;) na polu lepiej i nocne śpiewogranie z uczestnikami to jest to :D
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-06-17, 23:02   

Pan_Pasztet napisał/a:
nie wiem po co wylewasz swoje żale...

To już nadinterpretujesz, nie wylewam żalów tylko zwyczajnie piszę o sprawie.
Pan_Pasztet napisał/a:
teraz mi się zaraz oberwie, że zaglądam na stronę kropki a nie poinformowałem...

Tu też się przeliczyłeś, choć byłoby miło i pomocnie dla reszty Forumowiczów zainteresowanych tematem.
Pan_Pasztet napisał/a:
nigdy nie korzystałem z sali i nie mam zamiaru ;) na polu lepiej i nocne śpiewogranie z uczestnikami to jest to

Twoja rzecz, każdemu na Kropce podoba się co innego i ma inne priorytety oraz oczekiwania. Na sali gimnastycznej przynajmniej w pobliżu są normalne łazienki i jest zawsze ciepło i sucho. Poza tym śpiewanki w Schronisku też się odbywają.
Wybór miejsca noclegu to kwestia indywidualna.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-06-17, 23:07, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-06-17, 23:16   

chmurkolistna napisał/a:
Na sali gimnastycznej przynajmniej w pobliżu są normalne łazienki i jest zawsze ciepło i sucho.


i po części traci się duch imprez... ;/

reszte pozostawiam bez komentarza bo nie chce mi się kłócić...

poza tym jak ktos jest zainteresowany może rzucić okiem...


ps. zaglądam ejszcze na stronę rozsypańca i innych imprez...
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-06-18, 00:02   

Pan_Pasztet napisał/a:
i po części traci się duch imprez...

Nie do końca - "duch imprez" przenika wszystko i wszystkich - to klimat i nastrój a nie konkretne miejsce (noclegu). Duch imprez to ludzie, nocne pogadanki, nocne powroty, błądzenie przy tych powrotach, cisza budzącego się nad górami dnia i wieczorny kropkowy gwar... coś czego do końca nie można pochwycić i nazwać.
Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, iż ów duch jest raczej transcendentny.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-18, 06:15   

Wiesz co Pasztet... zepsułeś się jednak. Wahalem się od kilku tygodni, ale ostatecznie cofam Ci ustne pełnomocnistwa do podejmowania jakichkolwiek kroków i zarządzania projektem Przylądki Dobrej Nadziei. Działaj na swoje konto. I przestań rozpowiadać w Polsce, jaką to zajefajną imprezę zrobiłeś - ok? :) .
Nie zrozumiałeś ani grama z idei, nie podjąłeś trudu wsłuchania się w dusze innych ludzi. Wziąłeś tylko to, co dla siebie. Poinformuję odpowiednie osoby, co i jak. Wymyśl projekt, powalcz o niego, nadaj mu duszę i niepowtarzalny charakter. To tylko takie jazdy i żale - więc dasz radę - prawda?

"...nikt nie zna ścieżek gwiazd..."
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2010-06-18, 06:17, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-06-18, 08:02   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Wziąłeś tylko to, co dla siebie. Poinformuję odpowiednie osoby, co i jak.


nie robiąc offa mógłbyś mi to wyjaśnic na pw ??


poza tym ci z którymi najwięcej przebywam wiedzą co robię i w jakim stopniu jestem zaangażowany. Nie oceniaj więc postawy kogoś po wypowiedziach ale po działaniach...

poza tym jest w trakcie przygotowana już impreza ogólnopolska planowana na listopad... szczegóły wkrótce.,,
Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2010-06-18, 08:18, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-18, 10:32   

Trudno. Zmien nazwę. Nic nie wiedziałem do tej pory o niczym - trzeba było raportować na bieżąco. Nie zrozumiałeś idei Przylądków. Tego się nie wyjaśni. Może kiedyś zrozumiesz.

Bywaj :) .

Pan_Pasztet napisał/a:
Nie oceniaj więc postawy kogoś po wypowiedziach ale po działaniach...


A to mnie urzekło :) :D:D:D. Zwłaszcza w kontekście forumowych klimatów :D .
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2010-06-18, 10:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-06-18, 12:49   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Zwłaszcza w kontekście forumowych klimatów .


albo działalności poza forum...


Franku kiedyś byłeś inny... wprowadzileś mnie w klimaty PDN ale teraz widze jaką zmianę przeszedłeś... kiedyś byłeś niezależny... mówiłeś co myślałeś w kontekscie ostatnich działań min. z PO zmienił się twój wizerunek w moich oczach...


szkoda. ale o tym mogę ci powiedzieć wprost przy okazji jakiegoś piwa...

idee może zrozumiałem na swój sposób?? tego akurat nie możesz wiedzieć... Ba może inaczej... może nie zrozumiałem idei, którą ty starałeś się przedstawić. ?? albo to była twoja idea i chciałeś, żeby każdy zrozumiał... nie wiem

nie chce mi się nawet dalej drążyć tego tematu bo ja swoje zdanie mam i go nie zmienię...

spokojnie... ja odpuszczam przylądki... na razie na głowie mam 3 inne imprezy
Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2010-06-18, 12:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-18, 16:00   

Dzięki Bartek :) . Dzięki... Może właśnie zacząłeś kumać. Po prostu uszanuj. Bałem się, że zaczniesz walczyć. Ale ok. Dzięki, zapraszam na piwo (ja stawiam).

Pozdroksy
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-18, 17:11   

No właśnie chłopaki. Znowu spory. Szkoda, że lokalne koloryty mogą psuć duszę uduchowionych na różne sposoby. No, ale ja nie dokładam do ognia i ciągle naiwnie liczę, że to co piękne i uduchowione potrafi stanąć ponad podziałami, oby.

Co do imprezy, na tę chwilę mam komfort aby chcieć, a czy będę mógł się pojawić, nie wiem. Przyznaję, że też mnie to zdobycie Kopy Biskupiej interesuje...tak nostalgicznie, jako, że za czasów harcerskich - Czarno-13-stkowych, w zasadzie 4 lata z rzędu w ramach rajdów Głuchołazskich wędrowaliśmy na trasie, na której Kope zaliczaliśmy. ach. piękne czasy.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-18, 18:54   

smooth napisał/a:
No, ale ja nie dokładam do ognia i ciągle naiwnie liczę, że to co piękne i uduchowione potrafi stanąć ponad podziałami, oby.


Jasne. Piękne słowa. Ja też wierzę, że tak się właśnie kiedyś stanie i to co piękne i uduchowione zostanie dostrzeżone w ogóle w potopie potępień bez prób zrozumienia (chociażby intencji), oskarżeń bez podstaw, opluwania wizerunku w imię kreowania własnego :) . A przede wszystkim grzebania w życiorysach, obmawiania, obśmiewania, pogardy i poniżania.
Tak. Tam, gdzie od tego się uwolnimy - tam..., gdzieś tam jest Przylądek Dobrej Nadziei. Niestety mgły go skryły jako ten legendarny Avallon.

A na zakończenie taka opowieść o ukamieniowaniu mi się przypomina - "A kto jest bez grzechu, niechaj pierwszy."
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-18, 20:13   

Oł maj Franku, piszesz tę całą "litanie" tuż pod moim postem, ale rozumiem, że te słowa nie odnosisz do mnie, że tylko jestem dla Ciebie "natchnieniem" (choć pozwolę sobie nie chcieć takiej funkcji)

A Ty się na Przegląd co to on w temacie wybierasz?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-18, 20:29   

Na sam przegląd nie wiem. Mam plany wyjazdowo badawcze na wakacje. Ale jestem umówiony w Amorku z Grzechem na spotkania antropologiczno-filozoficzno-dyskusyjne ;) . Nie wiem tylko, czy klimat KROPKI sprzyjałby.

smooth napisał/a:
że tylko jestem dla Ciebie "natchnieniem"
Nie przejmuj się, to tylko mi się wydaje ponoć, że pępkiem świata jestem :D .

smooth napisał/a:
(choć pozwolę sobie nie chcieć takiej funkcji)


A tu to już różnie bywa. Ja sobie pozwalałem też dużo rzeczy "nie chcieć", ale musiałem ich bagaż na grzbiecie targać. Ja się przyzwyczaiłem :P .

EDIT: Niestety terminy się zazębiają. Nie będę w tym terminie w Głuchołazach. Czeka mnie zderzenie z elektoratem PiSu na ścianie wschodniej :) . Zresztą ja już tam byłem (znaczy bardzo wielokrotnie w Głuchołazach, jednokrotnie na Kropce). Czas nowe miejsca odkrywać i nowe przestrzenie mącić :P .
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2010-06-18, 20:36, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-18, 20:44   

Franku nie odpowiedziałeś na moje pytanie, ale mniejsza ...pępki nie odpowiadają :-P
(nie no to był celowy żart więc bez obrazy ;) ) A idąc dalej:
Franco Zarrazzo napisał/a:
Nie przejmuj się, to tylko mi się wydaje ponoć, że pępkiem świata jestem


No zawsze można odkrywać i mącić nowe przestrzenie, możesz być np. łokciem świata :wink:

No dobra coby już nie offtopować więc
Franco Zarrazzo napisał/a:
Zresztą ja już tam byłem. Czas nowe miejsca odkrywać i nowe przestrzenie mącić

no wiesz...pewne miejsca się własnie po to odkrywa, żeby do nich wracać..

Ja się przyznam bez bicia, że na kropce jeszcze nie byłem i ciągle się własnie zastanawiam czy potrafię jeszcze tego poetyckiego ducha poczuć tak jak kiedyś...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-18, 20:57   

smooth napisał/a:
no wiesz...pewne miejsca się własnie po to odkrywa, żeby do nich wracać..


Zawszeć warto przypomnieć, że Człowiek, choć z jednej gliny, to jednak różnie kształtowany (i kształcony). Co jednemu miodem, drugiemu dziegciem :D .

Do niezobaczenia na KROPCE 2010 :) . Ale baw się dobrze i Do Góry Dnem pozdrów. Ciszę też.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: glucholazach, kropka, piosenki, przeglad, turystycznej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu