Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Czy będzie nowy amfiteatr w Brzegu?
Autor Wiadomość
eliasztp 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Lis 2006

UP 4 / UP 3



Wysłany: 2007-11-10, 21:41   

a czy BCK istnieje od wczoraj, i czy od wczoraj ludzie zobaczyli że przydałby sie nowy sprzet do BCK? Mysle ze juz od dawna mozna byloby to wszystko kompletowac. Dla ciekawostki powiem tylko ze w ciagu ostatnich pieciu lat szkola muzyczna kupila dwa koncertowe fortepiany, dwa saksofony, flet, trabke, akordeon. Oblicz sobie ile to jest kasy. I jestem pewien ze szkola muzyczna nie dysponuje duzym budzetem. Poprostu byli ludzie ktorzy potrafili " wyzebrac " pieniadze.
0 UP 0 DOWN
 
jaz-z 



Wiek: 45
Dołączył: 07 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-10, 21:58   

piotrekbvb napisał/a:
a czy BCK istnieje od wczoraj, i czy od wczoraj ludzie zobaczyli że przydałby sie nowy sprzet do BCK? Mysle ze juz od dawna mozna byloby to wszystko kompletowac. Dla ciekawostki powiem tylko ze w ciagu ostatnich pieciu lat szkola muzyczna kupila dwa koncertowe fortepiany, dwa saksofony, flet, trabke, akordeon. Oblicz sobie ile to jest kasy. I jestem pewien ze szkola muzyczna nie dysponuje duzym budzetem. Poprostu byli ludzie ktorzy potrafili " wyzebrac " pieniadze.

Szkoła muzyczna, z tego co się orientuję i jestem tego pewny, finansowana jest bezpośrednio z Ministerstwa Kultury. Co do fortepianów, to jeden z nich został podarowany przez Kurta Masura w roku ubiegłym, albo dwa lata temu. Odbyła się wówczas w PSM impreza z tej okazji, oraz chyba wcześniej koncert rocznicowy z okazji urodzin Mistrza. I to na pewno nie były zabiegi zwane przez ciebie żebraniem. Niestety samorządowe placówki są zdane na to, co im zatwierdzi Rada Miejska. Widocznie w naszym mieście są bardziej pilne inwestycje, niż sprzęt nagłośnieniowy.
0 UP 0 DOWN
 
eliasztp 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Lis 2006

UP 4 / UP 3



Wysłany: 2007-11-10, 22:03   

nie wiem, moze sie mysle, nie musisz sie zgadzac z moim zdaniem ale ja mysle ze w duzej czesci zależy to od elastycznosci i skutecznosci ludzi pracujacych w tych placowkach, nie tylko licza sie tutaj pieniadze, bo nikt sie nie bedzie pytal czy potrzebny jest sprzet czy nie, trzeba samemu sie o niego postarac
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-11-10, 23:40   

piotrekbvb napisał/a:
a czy BCK istnieje od wczoraj, i czy od wczoraj ludzie zobaczyli że przydałby sie nowy sprzet do BCK? Mysle ze juz od dawna mozna byloby to wszystko kompletowac.


Nie - nie istnieje od wczoraj. Ojciec Janusz Chrzciciel i jednocześnie Ówczesny Ojciec Dyrektor, będący też wtedy bodajże jednocześnie Synem Radnym, zrobił wiele szumu zmieniając nazwę tego, co już istniało i jakoś się kręciło. Było to circa w początku lat 90tych. Przy okazji średnio uważny brzeżanin obserwował powolną agonię amfiteatru, który stał się częścią owego BCKu i jeszcze kilka innych spraw. Ojciec Chrzciciel przestał być Ojcem Dyrektorem i został specjalistą od kultury przy Lasce. Amfiteatr się walił dalej, Ojciec Chrzciel dostał ordera i tak dalej. Więc drogi kolego, myślę, że obecna ekipa raczej próbuje wyjść z galimatiasu, który pozostał po poprzedniku. Jakiekolwiek by nie były intencje Ojca Chrzciciela...

A jeszcze chodzą słuchy, że Ojciec Chrzciciel wykłada animację, znaczy metodykę organizacji imprez, na Uniwersytecie Opolskim.

Witaj w gronie Nie zawsze młodych, ale gniewnych :) <GRABA> :) .
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-11-11, 13:47   

Andrzejbrzeg napisał/a:
Devon pudło hehe. Ale byłeś blisko!


z moich wiadomości posiadanych również potwierdzam słowa Andrzeja

być może również w innej lokalizacji w Brzegu powstanie taki hotel
ale informacje o tym moge podać tylko na PW
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: amfiteatr, bedzie, brzegu, czy, nowy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu