Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Oficjalne przeprosiny
Autor Wiadomość
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-26, 19:42   Oficjalne przeprosiny

Wobec komentarzy wobec mojej osoby zdecydowałem się
OFICJALNIE PRZEPROSIĆ
Woźnego i Smootha oraz inne osoby jakich swoimi czynami a raczej słowami uraziłem

choć moje komentarze tyczą się jednej jedynej sytuacji i jednej osoby i jej niekonsekwencji

nie będę dopisywał iz moje postępowanie jest słuszne itd... bo to strata czasu......
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-06-26, 20:01   

bartoszek napisał/a:
nie będę dopisywał iz moje postępowanie jest słuszne itd... bo to strata czasu......



Ostatnio nie chce mi się ciebie czytać, prowadzisz wojnę o pietruszkę przez co niestety inni użytkownicy forum mają tego dość i nawet nas nie odwiedzają. Jeżeli masz zamiar przepraszać w ten sposób skończ już się ośmieszać.
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2007-06-26, 20:42   

ja osobiscie z usmiechem spogladam na twoje lanserskie internetowe alter ego. dobry jestes


tylko nie obraz sie bartoszek i nie zabieraj wiaderka z piaskownicy jak to mialo miejsce ostatnim razem.
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-06-26, 21:31   

:lol: ktoś jeszcze to czyta? ...
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-26, 21:40   

skoro bartoszek dostał bana nie wiem po co jest ten temat i wogóle otwarty pole dla nabijaczy i w pisywaczy byle co ? to powodzneia
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-06-26, 22:01   

blaster napisał/a:
skoro bartoszek dostał bana nie wiem po co jest ten temat i wogóle otwarty


yasiu, żaden z moderatorów, a tym bardziej każda inna osoba działająca na forum nie stworzyła tego tematu, dlatego najlepiej będzie jak zadasz to pytanie osobie najbardziej zainteresowanej. Swoją drogą trudno się z Tobą nie zgodzić w kwestii umieszczenia tych przeprosin na forum, bo ile można słuchać jednostronnego lamentu osoby, która przeprasza co kilka dni, a następnie dalej robi to samo... może powinniśmy stworzyć definicję 'przeprosin'?

blaster napisał/a:
otwarty pole dla nabijaczy i w pisywaczy byle co ? to powodzneia


...powiedział użytkownik, który bez off-topicu w żadnym z działów nie potrafi się obejść :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2007-06-26, 22:17   

blaster napisał/a:
skoro bartoszek dostał bana nie wiem po co jest ten temat i wogóle otwarty pole dla nabijaczy i w pisywaczy byle co ? to powodzneia




wsteczny analfabetyzm to aktualny problem rozwinietych krajow.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-26, 22:25   

Włóczykij napisał/a:
yasiu, żaden z moderatorów, a tym bardziej każda inna osoba działająca na forum nie stworzyła tego tematu, dlatego najlepiej będzie jak zadasz to pytanie osobie najbardziej zainteresowanej.


i co ma zrobić teraz bartoszek ? i jak ma zamknąć temat skoro ma bana ? bueheh
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-06-26, 22:32   

Wiesz, są jeszcze inne racjonalne możliwości zablokowania tematu, np. na prośbę - zgłaszając do moderatora lub administratora :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-06-26, 22:40   

blaster napisał/a:
i co ma zrobić teraz bartoszek ? i jak ma zamknąć temat skoro ma bana ? bueheh

Ładnie poprosić, żyjemy w dobie komunikatorów, tel. kom. itd. :)

Jak będzie chciał to da sobie radę :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-06-26, 22:42   

Bartoszek i tak nie mógłby zamknąć sam tego tematu więc nie wiem w czym masz problem Blaster, jeżeli zechce napisze do mnie, ma bana na 7 dni więc po 7 dniach być może wróci na forum, choć w to wątpię gdyż zablokował mnie w odwecie nawet na GG :lol:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-26, 22:46   

yasiu napisał/a:
choć w to wątpię gdyż zablokował mnie w odwecie nawet na GG


wcale sie nie dziwie :lol: :lol: :lol: pomysl co piszesz na forum a co na gg i wtedy sobie odpowiedz dlaczego cie zablokowal na gg :lol: :lol:

tyle moich wypowiedzi w tym temacie nara!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-06-26, 22:50   

blaster napisał/a:
wcale sie nie dziwie :lol: :lol: :lol: pomysl co piszesz na forum a co na gg i wtedy sobie odpowiedz dlaczego cie zablokowal na gg :lol: :lol:


A co bartoszek już pokazywał ci rozmowę? Widzę jak szanuje prywatność. Na forum czy na żywo zawsze mówię tak samo, blaster ty też ciągle prowokujesz i dodajesz swoje 3 grosze nawet tam gdzie cię nie chcą.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-26, 22:55   

yasiu napisał/a:
A co bartoszek już pokazywał ci rozmowę? Widzę jak szanuje prywatność. Na forum czy na żywo zawsze mówię tak samo, blaster ty też ciągle prowokujesz i dodajesz swoje 3 grosze nawet tam gdzie cię nie chcą.


nie musiał mi żadnej rozmowy pokazywać znam to z autopsji może powiesz że nie? jeśli zaprzeczysz moge ci dać co nie co z archiwum i pokazać jaki jestes naprawde tak więc lepiej wrzuć sobie na wsytrzymanie bo to co mówisz jest żałosne.

najlepiej robić pod publike co nie? a na gg juz inaczej ćwierkać pozdrawiam cię i pomyśl nad tym czego sie trzymać tego co piszes zna gg czy tego co na forum

Temat dlamnie OFF pisz sobie co chcesz i tak ci tu nieodpisze nara
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-06-26, 23:07   

Blaster teraz tobie powiem szczerze ty jesteś drugim problemem całego forum, na gg starałem się z tobą rozmawiać jak kumpel tu będę jak admin, rozróżnij to.

Ludzie się skarżą na ciebie i na bartoszka że wszędzie wsadzacie nosa i mają rację. Powiem ci tyle Blaster nie chcesz nie wchodź na forum, bo sam piszesz bzdury. Nie mam nic do ukrycia i zawsze mówię to co myślę, to że czasami jestem za miękki to mój problem którego cholernie żałuję bo ty to w chamski sposób wykorzystałeś. Szczerze nie będę za tobą płakał. Zresztą nie tylko na tym forum ciągle robisz problemy. Powiem ci tylko na dowidzenia że nie robię nic pod publikę.

OFFTOPIC w tym temacie sam zacząłeś zresztą jak w większości tematów na forum, zresztą czytając twoje ostatnie posty na forum widać wszystko jak na dłoni.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: oficjalne, przeprosiny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu