Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Odejście dyrektorki przedszkola nr 5 = Przedszkola pod lupą
Autor Wiadomość
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2007-06-23, 16:02   Odejście dyrektorki przedszkola nr 5 = Przedszkola pod lupą

Rok temu wygrała konkurs na dyrektorkę Publicznego Przedszkola nr 5 w Brzegu, a 2 miesiące wstecz sama odeszła na emeryturę w trybie natychmiastowym o czym nie wiedzieli nawet pracownicy. Mowa o Bożenie K. , co się stało ? co było przyczyną takiego nagłego odejścia ? A w tym samym czasie pracownicy przedszkola przesłuchiwani byli przez PG w Opolu. Dlaczego ? Jestem ciekaw ponieważ, dyrektora placówki publicznej nie odchodzi od tak sobie i tak szybko zwłaszcza 2 miesiące przed zakończeniem roku szkolnego, co musiało być przyczyną odejścia dyrektorki albo kto ?

Moderowany przez smooth:
W związku utratą statusu osoby publicznej przez byłą dyrektor Przedszkola nr. 5 w Brzegu oraz na prośbę osoby usuwam informację o danych osobowych
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-07-02, 10:26, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-23, 16:05   

No po prostu odeszła na emeryturę... No mogła.. !!
0 UP 0 DOWN
 
BRANDMAN 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-23, 20:09   

Hymmmmm
No pewnie że mogła......
Ale po co startowała do konkursu ( gdzie ma zapewnioną kadencje na ok 5 lat) a tu nagle........... Co najmniej dziwne .... zwłaszcza że odeszła zaraz po tym jak pracownicy byli przesłuchiwani przez PG
Coś tu śmierdzi i to fest................
Narka
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-24, 10:20   

BRANDMAN napisał/a:
Ale po co startowała do konkursu ( gdzie ma zapewnioną kadencje na ok 5 lat) a tu nagle........... Co najmniej dziwne .... zwłaszcza że odeszła zaraz po tym jak pracownicy byli przesłuchiwani przez PG



No właśnie to mnie zaciekawiło, że przecież dyrektorem szkoły czy też przedszkola można być nawet do 5 lat (kadencji). A chodzi tu o to że tak szybko odeszła, coś najwidoczniej musiało się stać, ale co ?. Ta sprawa jest dla mnie bynajmniej dziwna i to bardzo.
0 UP 0 DOWN
 
SPAT 
KONTO_USUNIETE


Wiek: 44
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-24, 11:14   

Czytam tak ten temat i żeczywiście coś tu nie gra, znaczy się w tym przedszkolu. Jeśli wygrała konkurs rok temu a 2 miesiące przed zakonczeniem roku odeszła to coś musi być nie tak. Może lepiej zadać pytanie do UM, albo Burmistrza bo jak się nie mylę przedszkola podlegają pod władze miasta
Ostatnio zmieniony przez SPAT 2007-06-24, 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kerim 

Wiek: 64
Dołączył: 18 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-24, 12:22   co się stało z dyrektorką Publicznego Przedszkola nr 5

:o Temat bardzo ciekawy . Do tego przedszkola uczęszcza moja wnuczka. Zauważyłem bardzo dziwną zależność w okresie o którym tu mowa. Dziecko wraca do domu i nie jest głodne. Czy aby to nie pozytywny wpływ prokuratorów. Obym się bardzo mylił ! :(
0 UP 0 DOWN
 
BRANDMAN 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-24, 21:25   Re: co się stało z dyrektorką Publicznego Przedszkola nr 5

kerim napisał/a:
:o Temat bardzo ciekawy . Do tego przedszkola uczęszcza moja wnuczka. Zauważyłem bardzo dziwną zależność w okresie o którym tu mowa. Dziecko wraca do domu i nie jest głodne. Czy aby to nie pozytywny wpływ prokuratorów. Obym się bardzo mylił ! :(


No Kerim !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciekawe spostrzeżenia ....... aczkolwiek jeśli dobrze cię zrozumiałem a wszystko to prawda-- to bardziej smutne niż ciekawe.
Swoją drogą to bardzo jestem ciekawy czy tematem ty zainteresuję się UM czy zrobi tzw. olewkę
Użyjem uwidim
Narka
0 UP 0 DOWN
 
kerim 

Wiek: 64
Dołączył: 18 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-25, 20:03   

Spostrzeżeń mam więcej. Jako rencista mieszkający obok przdszkola, bardzo cieszy mnie fakt . Że "biedne " - zmęczone panie z personelu kuchennego nie dzwigają ciężkich siatek wychodząc z pracy . Jak to miało miejsce wcześniej. Zapewne nie mają teraz czasu na zakupy przed pracą. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-26, 19:27   

sprawą Pani dyrektor oraz ów przedszkola zajęła się Prokuratura......
należy dodać tylko iż sprawa pani dyrektor to również sprawa innych osób....

jak widać "przekręty" zawsze wyjdą na światło dzienne i odpowiednie osoby zostaną ukarane

dla mnie jest jeszcze jedno..... ów Pani nie powinna odejść na emeryturę spokojnie lecz powinna zostać dyscyplinarnie zwolniona z pracy..... dyrektorzy jednostek szkolnictwa podlegają pod odpowiedni Urząd <Burmistrz Miasta Brzeg> i Urząd powinien tą Panią dyscyplinarnie zwolnić z pracy nie zaś pozwolić spokojnie odejść na emeryturę.......
0 UP 0 DOWN
 
BRANDMAN 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-27, 20:53   

Noooo!!!!!!!!!!!
I w końc u się wezmą "spec służby" za to wszystko...
I w końcu ktoś beknie za te przekręty ....itd
Oj bedzie się działo oj będzie........
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-27, 23:19   

Byłem ciekaw ile osób się odezwie na ten apel/zapytanie. Widzę ze na dniach będzie głośno... Nie wiedziałem ze temat tyle osob odwiedzi, czyli jednak miałem nosa... Temat bede śledził...
0 UP 0 DOWN
 
szuwarek 

Wiek: 49
Dołączył: 13 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-27, 23:48   

sprawa ta powoli rozchodzi sie po kościach,wybrali nowa dyrektorkę(nauczycielkę z przedszkola nr. 8 ) młoda,ambitna wiec miejmy nadzieje,ze będzie
odpowiednio i bez przekrętów piastowała to stanowisko. :D
Ostatnio zmieniony przez alferx 2007-06-30, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-27, 23:55   

szuwarek napisał/a:
miejmy nadzieje,ze będzie
odpowiednio i bez przekrętów piastowała to stanowisko. :D


No i na tym należało by się raczej skupić... cóż sensacja w stosunku do ostatniej Pani Dyrektor raczej nic nie zmieni !
0 UP 0 DOWN
 
BRANDMAN 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-28, 06:44   

szuwarek napisał/a:
sprawa ta powoli rozchodzi sie po kościach,wybrali nowa dyrektorkę(nauczycielkę z przedszkola nr. 8) młoda,ambitna wiec miejmy nadzieje,ze będzie
odpowiednio i bez przekrętów piastowała to stanowisko. :D



Jedna "ambitna" już była ....podobno aż za bardzo.
Ktoś mądry niedawno powiedział że przedszkole potrzebuje osoby z sercem i duszą dla dzieci .
A jeśli chodzi o sprawę to z tego co mi wiadomo to nie rozchodzi się po kościach .....ale nabiera oszołamiającego tempa.

Mimo wszystko gratulacje dla nowej Pani dyrektor.....

Narka
0 UP 0 DOWN
 
kerim 

Wiek: 64
Dołączył: 18 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-28, 19:51   

Szanowny Bartoszku i Brandmanie jeśli to możliwe. Uchylcie rąbka tajemnicy odnośnie znanych Wam informacji odnośnie tematu.Może dowiem się dlaczego moje dwie wnuczki -[jedna skonczyła to "idealne" przedszkole wcześniej,druga uczęszcza na dzień dziszejszy ] wracały do domu głodne . A panie [lub członkowie rodzin] z przedszkola wywozili [samochodami, rowerami,] teoretycznie dokonane zakupy.Mam pytanie? Kto kontroluje tego typu placówki.Obawiam się że ''koleśie'' Mając dużo wolnego czasu, miałem okazję zauważyć dziwne sytuacje na terenie przedszkola.Mam "żle usytuowany balkom" na wprost zaplecza przedszkola. Żal mi Tych maluchów.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dyrektorki, lupa, nr, odejscie, pod, przedszkola, przedszkola


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu