Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zablokowany temat Groźny uciekinier !!!
Autor Wiadomość
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-10, 20:20   Zablokowany temat Groźny uciekinier !!!

Cytat:
Ze względu na dziwne teksty dot tej niebłachej sprawy blokuję temat.


a mozesz nam drogi użytkowniku forum (sq6acm ) wyjaśnić dlaczego temat został zablokowany ?? bo ja w swojej wypowidzi nie znalazłem głupich tekstów....

czy fakt dowiedzenia się więcej nt. ewentualnych działań Policji wymaga zablokowania tematu... ??

czy
Cytat:
spokojnie, ten wąz nie jest groźny... to jest wąz zbożowy, dusiciel, ale nie jest w stanie zrobic krzywdy czlowiekowi, zywi się tylko myszami
wymagało zablokowania tematu..... chyba warto poznać nawet ewentualne zagrożenie.....

czy
Cytat:
swoją drogą Policję wzywać ?? Straż Pożarną ?? a może weterynarza ??


wymaga to zablokowania tematu ?? Bo ja i chyba większość forumowiczów a i mieszkańców Brzegu pewnie też nie wie kogo wzywać.... kto jest przeszkolony i zobowiązany do przeprowadzenia stosownych działań w tym konkretnym przypadku.....

ps. nie napisałem PW do użytkownika zakładającego ten temat gdyż chciałem naświetlić pewien temat.... o tym, iż tematy winne być blokowane powinny decydowac moderatorzy i administratorzy nie zaś poszczególni użytkownicy.... nawet Ci zakładający temat.....
w tym konktretnym przypadku tematu mogła rozwinać sie naprawdę interesująca dyskusja.... a dlatego, iż idzie lato to raz i tego typu przypadki będą częstsze.... jest to związane z fizjologią gadów, ktore wypełzają tam gdzie cieplej itd....

dwa o ile w przypadku pszczół, trzmieli, os i innych grożnych owadów.... wiadomo, wzywamy Straż Pożarną.... ale jeśli mamy do czynienia z niezidenfikowanym gadem... czy brzeska Straż Pożarna jest przeszkolona vel dostosowana do takich działań......
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-06-10, 21:02   

W dziale Informacje Bieżące każdy użytkownik może zamknąć temat który napisał. Powodem jest częste offtopicowanie i dogryzki najczęściej w tematach o wypadkach.
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-10, 21:07   

czyli yasiu proponujesz bym założył jeszcze raz ten sam temat..... jeśli chciałbym dowiedzieć się więcej nt. temat ???

dwa czy temat zablokowany idzie od razu do Było-Minęło..... ??
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-06-10, 21:21   

Do Było minęło temat przesuwany jest po pewnym czasie ręcznie przez nas.

Co do tematu to faktycznie Bartoszek podszedłeś do niego trochę z humorem i autorowi się to nie spodobało. Jeżeli masz pewne informacje możesz założyć nowy temat.
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-10, 21:32   

Cytat:
a jak w miedzy czasie wypełznie znaczy się ucieknie


yasiu napisał/a:
Co do tematu to faktycznie Bartoszek podszedłeś do niego trochę z humorem
chyba tylko tutaj......

swoją drogą yasiu powiedz szczerze.... wymagało to zablokowania tematu.....

yasiu napisał/a:
jest częste offtopicowanie i dogryzki najczęściej w tematach o wypadkach
przecież chciałem tylko się dowiedzieć jak wygląda akcja łapania takiego gada... i kto ją prowadzi.....
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-10, 21:38   

bartoszek napisał/a:
przecież chciałem tylko się dowiedzieć jak wygląda akcja łapania takiego gada... i kto ją prowadzi.....


Cóż myślę, że przynajmniej można jakieś wnioski wyciągnąć..tzn np. żeby umiejętnie formułować wypowiedzi w tematach nieco poważniejszych ..zwłaszcza w tych informacyjnych.. przyznam, że i mi z czasem przyszło się częściej zastanawiać zanim napisze posta, jakie może spowodować reakcje, odczucia itp itd..... a dociekać czy słusznie czy nie słusznie zamknięty temat myślę, że nie ma sensu...ponadto myślę, że jeżeli sam znajdę sie w posiadaniu cennych informacji, które mogły by wzbogacić temat, to prześle je na pw do autora tematu "Groźny uciekinier !!!"
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-10, 22:07   

smooth napisał/a:
ponadto myślę, że jeżeli sam znajdę sie w posiadaniu cennych informacji, które mogły by wzbogacić temat, to prześle je na pw do autora tematu "Groźny uciekinier


ale to dla mnie bezsensowne zablokowanie oblokowanie dodanie nowej treści i ponowne zablokowanie tematu.... dlatego też założyłem nowy temat nie naruszając regulaminu forum....

smooth napisał/a:
żeby umiejętnie formułować wypowiedzi w tematach

szczerze.... ale wydaje mi się że z kilka tematów na forum użytkownicy ini też powinni zblokować dublując zachowanie użytkownika sq6acm.... tylko po co póżniej idea forum.... i wymiany poglądów....
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: grozny, temat, uciekinier, zablokowany


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu