Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Brak możliwości odpowiedzi na ogłoszenia administratora
Autor Wiadomość
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

  Wysłany: 2007-06-05, 14:34   Brak możliwości odpowiedzi na ogłoszenia administratora

Jak w temacie! Zirytowało mnie to, gdy chciałem odpisać na ogłoszenie o nowym sposobie rejestracji na forum. Jak się dowiedziałem na komunikaty mogą odpisywać tylko moderatorzy.

Otóż, Administratorze - gdybyś dał możliwość komentowania swoich poczynań to może już wcześniej byś pozbył się problemów z jakim boryka się to forum. Czasem bowiem zagląda ktoś znający się na problemie, który spędza sen z powiek Tobie :) .

A teraz powracając do problemu rejestracji i nękania przez boty Twojego forum. Piszesz:

Cytat:
Ponieważ roboty sieciowe ostatnio bardzo mocno rejestrują się na forum zmienił się formularz rejestracji na forumbrzeg.pl

Teraz przy podawaniu adresu email podajemy go bez znaczka @ czyli tak jak na obrazku:


Potem jest zrzut :P i znowu piszesz:
Cytat:
Mam nadzieję że zniechęci to roboty sieciowe do rejestracji.


Otóż, rozwieję Twoje nadzieje i powiem Ci, że dalej będą Cię one nękały :P . To nie jest rozwiązanie.

Aby problem z botami zniknął (w 100%) wystarczy, że doinstalujesz dodatek SBlam.

BTW: Niech jakiś moderator przeniesie tego posta jako odpowiedz do ww. postu. Dzięki.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-06-05, 15:02   

to ja opowiem Tobie na to
Cytat:
Brak możliwości odpowiedzi na ogłoszenia administratora

to jest ogłoszenie i aby nie robiło się tam pełno postów temat jest zamknięty jak ktos ma jakiś dobry pomysł zawsze może napisać PW do Administratora on na pewno przeczyta...
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-06-05, 18:34   

ptak82, po to ( aby komentować ) jest zrobiony dział opinie dotyczące forum. Ogłoszenia to ogłoszenia i nie ma możliwości komentarzy.

A teraz ja zapytam ciebie użytkowniku ptak82, czy potrafisz czytać? Boty się rejestrują ale nie aktywują kont ( jest rejestracja przez email ). Nie piszą nic na forum to po co mi taka modyfikacja która:

Cytat:
Natomiast próby rejestracji na wszelki wypadek nie są pilnie strzeżone. Ilość danych podawanych podczas rejestracji jest niewielka i nie zawsze pozwala z dużą pewnością odróżnić bota od człowieka. W przypadku wątpliwości Sblam! pozwoli zarejestrować konto pod warunkiem aktywacji przez e-mail. Nawet jeśli bot w ten sposób zdoła się zarejestrować, to i tak wszystkie jego posty później będą filtrowane.



Teraz odpowiedz sobie sam czy jest to potrzebne, dla twojej wielkiej wiedzy powiem że problem rejestracji bootów zniknął i od pory zmiany formularza żaden się nie zarejestrował.

Widzę że potrafisz z wielkiej rury założyć konto i się wymądrzać że administrator to taki i siaki.

Pozdrawiam i jak będę potrzebował pomocy zasięgnę jej na pewno.

ptak82 napisał/a:

Otóż, rozwieję Twoje nadzieje i powiem Ci, że dalej będą Cię one nękały :P . To nie jest rozwiązanie.

Aby problem z botami zniknął (w 100%) wystarczy, że doinstalujesz dodatek SBlam.


Na 100% na pewno nie, roboty sieciowe są teraz tak inteligentne że w końcu wszystko obejdą.


ptak82 napisał/a:
BTW: Niech jakiś moderator przeniesie tego posta jako odpowiedz do ww. postu. Dzięki.


A nie proszę?



Swoją drogą, nie potrzeba robić zabezpieczeń na zapas gdyż w ten sposób roboty rozłożą je wszystkie na raz, lepiej pomału je zniechęcać.

Poczytałem więcej i czego się doszukałem?

Cytat:
I każ sprawdzić post (ta funkcja wyśle post do serwera Sblam! — jej wykonanie zajmie kilka sekund):


Nie no nie mogę kilka sekund? Na inny serwer? Śmieszne i raczej nigdy nie zrobię takiej modyfikacji, skąd mam pewność co się po tym dzieje z wiadomościami ?
0 UP 0 DOWN
 
SPAT 
KONTO_USUNIETE


Wiek: 44
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-07, 12:18   

Hmm ja tutaj jestem krótko na forum, ale ja bym nie robił syfu. Ogłoszenia od administratora jak sama nazwa wskazuję. A widze tam np. Moderatora i Usera jednego :)

Jak dział Admina to admina, bynajmniej jest tak na innych forach ze tylko Admin może tam pisać.

A teraz wychodzi na to że Admin napisze temat u siebie i ten sam bedzie można napisać w Opiniach... to będzie syf :) to moje 3 grosze
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: administratora, brak, mozliwosci, na, odpowiedzi, ogloszenia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu