Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Oferty pracy PUP w Brzegu
Autor Wiadomość
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



  Wysłany: 2007-05-28, 15:43   Oferty pracy PUP w Brzegu

Odwiedzilam dzis nasz urzad pracy, w celu uzyskania informacji dotyczacych publikowanych w internecie/gazetach/tablicy ogloszen PUP ofert pracy i dostalam bialej goraczki, gdyz okazalo sie, ze z trzech, jedna jest juz od dawna nie aktualna, a 2 tak. Postanowilam to sprawdzic.....Otoz, ta nieaktualna od dawna okazala sie aktualna jak najbardziej i pracodawca byl zaskoczony, a z tych 2 aktualnych...jedna nieaktualna od 3tygodni...Druga rzecz to fakt iz zbyt malo informacji zawieraja te oferty... Niewiem, czy ktos nad tym wszystkim nie panuje? Niema osoby odpowiedzialnej za to? Idac do UP oczekiwalam wskazowek, szerszego rozwiniecia wymagan danej oferty, ale niestety sie zawiodlam...... :roll:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-28, 16:03   

hehe jak ja szedłem na staż z UP to się troche zdziwili w mojej obecnej pracy bo niepotrzebowali i tym bardziej nie prosili o stażyste :) ale naszczęscie dobrze się to skończyło i pracuje sobie tam już przeszło rok :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-28, 16:41   

Z doświadczenia wiem, że płynność wymiany informacji między Urzędem Pracy a Pracodawcą jest mała i to również z powodów leżących po stronie pracodawcy !

Bajabajka napisał/a:
Idac do UP oczekiwalam wskazowek, szerszego rozwiniecia wymagan danej oferty, ale niestety sie zawiodlam......


Często pracodawca nie określa dokładnie szczegółów oferty !
No, ale ok. Jakich Pani oczekiwała wskazówek, jakich informacji chciałaby Pani się dowiedzieć. Co prawda to nie jest moja broszka, ale postaram się pomóc !!

ps.
Odczytała Pani pw ode mnie z 2007-05-24, 01:46 ! ?
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-28, 18:55   

smooth napisał/a:
i to również z powodów leżących po stronie pracodawcy !


no ale też i PUP patrz mój przykład :) wszędzie jest nie dogadanie itp więc takie życie i trzeba się z tym pogodzić
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-28, 19:13   

blaster napisał/a:
wszędzie jest nie dogadanie itp więc takie życie i trzeba się z tym pogodzić


No niestety wszędzie wkradają się potknięcia, pomyłki, niedogrania.. i ja próbując pomóc zdaje sobie sprawę, że nie zawsze będę mógł i nie wszystkich taka czy inna pomoc satysfakcjonuje ..ale mimo wszystko i właśnie dlatego z swojej strony się staram..a za innych nie mogę brać odpowiedzialności :)
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-28, 21:41   

a mam pytanie jest ładny dział gdzie można zadać pytanie do Ciebie smooth .... Ty szybciutko przelecisz po paragrafach itd.... i mam y wynik :D

a czy istnieje szansa by na stronach forumbrzeg.pl mogły ukazywać sie aktualne oferty pracy Urzędu Pracy i sklepiku z pracą ?? Bo jeśli ogłoszenia mozna znaleźć na stronach czy nto czy Panoramy Brzeskiej to czemu nie ma ich tutaj....

i czy inni urzędnicy poza smoothem mogliby się wypowiadać ? jeśli smooth nie dasz rady sam odpowiedzieć na to pytanie to może trzeba by napisać pismo do Pana Dyrektora..... skan i i odpowiedx tutaj wrzucić......
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-28, 22:25   

bartoszek napisał/a:
a czy istnieje szansa by na stronach forumbrzeg.pl mogły ukazywać sie aktualne oferty pracy Urzędu Pracy i sklepiku z pracą ??


Kumam, ale uważam to za zbędne, skoro są te oferty zamieszczane na stronie oficjalnej PUP Brzeg !

bartoszek napisał/a:
i czy inni urzędnicy poza smoothem mogliby się wypowiadać ?


No nie wiem... szczerze to jest tylko i wyłącznie moja inicjatywa (choć rozmawiałem kiedyś o tym z dyrektorem) i wydaje mi się, że ludzie nie do końca mają czas na taką aktywność !

Jeśli chodzi o mnie..to pytajcie, a ja zrobię wszystko, żeby uzyskać jakąś w miarę konkretną odpowiedź ! :wink:

ps. Bajabajka ciągle czekam na jakieś parę słów od Ciebie !!
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-05-28, 22:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-28, 22:45   

smooth napisał/a:
wydaje mi się, że ludzie nie do końca mają czas na taką aktywność !


mają mają :wink:

smooth napisał/a:
uważam to za zbędne, skoro są te oferty zamieszczane na stronie oficjalnej PUP Brzeg !


ale tam nie ma możliwości komentowania ogłoszenia... a tu jest.....
poza tym ile ludzi otwiera strony PUPu w Brzegu a ile forumbrzeg.pl
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-05-28, 23:56   

smooth napisał/a:
No niestety wszędzie wkradają się potknięcia, pomyłki, niedogrania..


smooth bez obrazy ale jeśli jest tych "niedograń" tak dużo to może czas wymienić ludzi którzy są za to odpowiedzialni ??? przecież nie robią tego charytatywnie tylko pracuja za kaskę więc jeśli niesprawdzają się to czemu tam jeszcze pracują...??? przecież musza być w pupie osoby które są odpowiedzialne za aktualność ofert pracy czyż nie ???
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-29, 00:39   

a2r napisał/a:
smooth bez obrazy ale jeśli jest tych "niedograń" tak dużo to może czas wymienić ludzi którzy są za to odpowiedzialni ???


Taka wymiana oparta na takiej argumentacji biorąc pod uwagę realia pracy nie jest zbyt dobrym pomysłem.
Poza tym nie mi oceniać, kogo się powinno wymieniać i ciężko mi wytykać komuś błędy - zamiast tego skupiam się na tym co mogę dać od siebie.
Tutaj nie będę zajmował oficjalnego stanowiska w sprawach PUP bo nie jestem do tego upoważniony i myślę, że rozsądnym będzie skupienie się na tym jak mogę pomóc (jeśli mogę) ! Tzn. mimo, że istnieję tendencja to wykorzystywania takich tematów, takich działów do wylewania swoich żalów to mimo, że brzydkie słowa się cisną czasem na usta, mimo, że człowiek wychodzi z Urzędów ..nie tylko pracy.. sfrustrowany... to jednak spróbujmy podejść do tematu w miarę konstruktywnie.

Coby nie robić szumu poproszę na pw o jasne i przejrzyste uwagi o wszelkich niedociągnięciach, niedograniach itp, a w miarę możliwości próbuje wpłynąć na to aby ich było mniej, albo w najgorszym przypadku wytłumaczyć, z czego one wynikają.
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-30, 18:30   

ale jak to jest iż prywatne agecje pośrednictwa pracy mają się lepiej niż Urzędy Pracy....

i drugie pytanie się nasuwa.....czemu Sklepik z Pracą ma ciut więcej ofert z pracą niż Urząd Pracy...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-31, 08:10   

W regulaminie organizacyjnym PUP Brzeg stoi
„Prowadzenie sklepu z pracą, jako formy otwartego pośrednictwa dla:
 zapewnia szerokiego dostępu do ofert pracy wszystkim zainteresowanym
 ułatwienia pracodawcom informowania o wolnych miejscach pracy.”


Sklepik z pracą to pośrednictwo otwarte. Idea większa dostępność dla społeczeństwa stąd lokalizacja zazwyczaj w centrum..Z tego co mi wiadomo w sklepiku pracy jest więcej ofert pracy ze względu na luźniejszy dostęp pracodawców do sklepiku i możliwość składania ofert bez podawania danych weryfikacyjnych typu np. regon, jak również charakteru prac .
W jednym miejscu zgromadzone są oferty pracy stałej, sezonowej i dorywczej. Korzystać z nich mogą wszyscy, którzy z jakichkolwiek przyczyn i w różny sposób są zainteresowani ofertami pracy czyli:
• osoby bezrobotne,
• pracownicy którzy chcą zmienić miejsce pracy,
• młodzież ucząca się,
• emeryci i renciści,
• osoby które poszukują dodatkowego źródła dochodu
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-31, 19:00   

smooth napisał/a:
Sklepik z pracą to pośrednictwo otwarte. Idea większa dostępność dla społeczeństwa stąd lokalizacja zazwyczaj w centrum..


a Urząd Pracy jest na uboczu ?

smooth napisał/a:
W jednym miejscu zgromadzone są oferty pracy stałej, sezonowej i dorywczej. Korzystać z nich mogą wszyscy, którzy z jakichkolwiek przyczyn i w różny sposób są zainteresowani ofertami


a czemu w UP Ci ludzi nie mogą przyjść i skorzystać z nich....
0 UP 0 DOWN
 
joannap79 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Wrz 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-09-12, 13:12   Re: Oferty pracy PUP w Brzegu

Bajabajka napisał/a:
Odwiedzilam dzis nasz urzad pracy, w celu uzyskania informacji dotyczacych publikowanych w internecie/gazetach/tablicy ogloszen PUP ofert pracy i dostalam bialej goraczki, gdyz okazalo sie, ze z trzech, jedna jest juz od dawna nie aktualna, a 2 tak. Postanowilam to sprawdzic.....Otoz, ta nieaktualna od dawna okazala sie aktualna jak najbardziej i pracodawca byl zaskoczony, a z tych 2 aktualnych...jedna nieaktualna od 3tygodni...Druga rzecz to fakt iz zbyt malo informacji zawieraja te oferty... Niewiem, czy ktos nad tym wszystkim nie panuje? Niema osoby odpowiedzialnej za to? Idac do UP oczekiwalam wskazowek, szerszego rozwiniecia wymagan danej oferty, ale niestety sie zawiodlam...... :roll:


Porzuć nadzieję, że znajdziesz pracę przez UP.Szukaj ofert na takich stronach jak ta a na pewno coś znajdziesz, jak nie w Brzegu to w innych rejonach.
Joanna
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, oferty, pracy, pup


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu