Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Grill Pub
Autor Wiadomość
Walenty 



Wiek: 48
Dołączył: 02 Mar 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 21:12   Grill Pub

Czyżby nikt z Was nie bywał w Grill Pubie?! To całkiem fajne i miłe miejsce. Można w spokoju napić się piwa, coś zjeść i nie przekrzykując się porozmawiać. I nie jest drogo! A obsługa jest miła, sympatyczna, uśmiechnięta i nie odmówi chwili rozmowy. Polecam wszystkim ten lokal. Stali bywalcy mogą liczyć na rezerwację miejsca, bo bywa, że wolnych stolików brak.
A może macie inne spostrzeżenia?
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-05-27, 22:48   

ja mam... :P mogli by tam zapodać coś fajnego do jedzenia... bo nawet frytek tam nie ma chyba... i raczej sie nie myle, prawda? przydalyby sie jakieś zapiekanki czy coś tędy... :)

a to tak troche 'na uboczu', dlatego może nikt o nim nie pamięta...
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 22:51   

Agnes napisał/a:
mogli by tam zapodać coś fajnego do jedzenia


oj, z tego co pamiętaj, to jedzonko tam mają! i frytki, i sałatki, i desery... co prawda może i się pozmieniało, bo dawno tam nie byłam... ale ci bardziej w temacie na pewno mnie poprawią, jeśli się mylę :)
0 UP 0 DOWN
 
AgaNiunia 



Wiek: 42
Dołączyła: 17 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-27, 23:31   

Pubik całkiem sympatyczny.
Jedzonko jest do 22,bo później zamykają kuchnię-niestety.
A fryteczki z "cacykami" to mistrzostwo świata-polecam <tak2>
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2007-05-28, 00:10   

Tak, frytki to wręcz danie firmowe Grilla. Chyba najlepsze nawet w mieście. Choć niedaleko, w Koronie, też są świetne (zwłaszcza zapiekane z serem). Gorąco polecam! :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-05-28, 07:27   

a ja ostatnio przeglądając tam menu nie znalazłam nic ciekawego do przegryzienia oprócz jakiś dań obiadowych... chyba że ja ślepa jestem :P
0 UP 0 DOWN
 
Walenty 



Wiek: 48
Dołączył: 02 Mar 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-28, 14:51   

"...nie znalazłam nic ciekawego do przegryzienia oprócz jakiś dań obiadowych..."

Ciekawa sprawa, bo ja tam nie widziałem dań obiadowych... Następnym razem się przyjrzę dokładniej :) A frytki to faktycznie, niezłe podają, a drugiego takiego cacyka to nigdzie jeszcze nie spotkałem. Keczup też dobry mają, nie jakąś wodę zabarwioną przecierem pomidorowym. Smaczne i dobrze podane.
Ostatnio zmieniony przez Walenty 2007-05-28, 14:54, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-05-28, 17:10   

owszem lokal całkiem przyjemny :D w niedziele można sie wybrać na pyszne deser a wieczorem pójść ze znajomymi na piwko i w spokoju pogadać, jak dla mnie to ze jest na uboczu jest wielkim plusem ;) co do fryteczek mniam :-P fakt faktem ostatnio rzadko tam bywam, ale bardzo dobrze wspominam to miejsce, no i mają sale na górze która można wynająć :]
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-05-28, 18:54   

Walenty napisał/a:
"...nie znalazłam nic ciekawego do przegryzienia oprócz jakiś dań obiadowych..."

Ciekawa sprawa, bo ja tam nie widziałem dań obiadowych...



mam na myśli pierogi i takie tam... :) tez nie wiedzialam ze tam takie rzeczy daja, ale ostatnio w nagłym przypływie ochoty na knysze :evil: , bądź coś w tym stylu wybrałam sie własnie do Grill Pubu i nie znalazlam tam niczego co spełniłoby moje oczekiwania... :P
0 UP 0 DOWN
 
agaciau 


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Kwi 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-06-07, 18:57   

Byłam ze dwa razy w "Grill Pubie" ze znajomymi, ale szybciutko wyszliśmy. Za pierwszym razem nie było nic do jedzenia (godz. 22:10), za drugim chmura dymu papierosowego sprawiła, że natychmiast zapragnęliśmy pobyć na świeżym powietrzu :wink: Szkoda, bo wystrój lokalu mają naprawdę ciekawy.
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2007-07-11, 10:24   

Hmmm, czytam te wypowiedzi i mam wrażenie, że nie wypowiadał się jeszcze żaden stały bywalec tego lokalu (jeśli się mylę to stałych bywalców przepraszam). Ja bywam minimum raz w tygodniu (czasem 2 lub 3). Dziwię się temu co czytam odnośnie jedzenia. Przecież tam jest prawie wszystko - są dania obiadowe z różnych rodzajów mięs, z bezmięsnych polecam pierogi zasmażane (wg mnie rewelacja). Z przekąsek można wziąć sławetne frytki z cacykami, jak ktoś lubi grubsze to są i ziemniaczki zasmażane, jest bób (ja tam bardzo lubię), są skrzydełka po meksykańsku (pikantne w chrupiącej panierce), są desery lodowe... czego tu jeszcze wymagać :?: W końcu to nie restauracja tylko pub (jak sama nazwa wskazuje). A to że nie ma akurat knyszy :?: W brzeskiej czy np. Koronie też nie ma a wcale nie świadczy to o kiepskim asortymencie jedzenia :!:
Do tego przesympatyczna obsługa (pozdrowienia dla Justyny). Czasem tylko ciężko się jej wyrobić, szczególnie w weekendy gdy sama musi obsłużyć wewnątrz i na dworze.
Co do negatywów to potwierdzam problem z dymem papierosowym, zawsze jak wracam z GPubu to komplet ciuchów do prania. Ale w lecie zawsze można siąść na zewnątrz, a co do jesieni to może problem rozwiąże nowa ustawa :wink: A tak na marginesie to w wozowni, gdzie na piętrze nie można palić też śmierdzi dymem, unoszącym się z dołu.
Na pewno negatywem jest też zamykanie kuchni po 22, ale na to już nic się nie poradzi - taka zasada i tyle.
Za to piwko dobre i można z butelki w tej samej cenie (jak kto woli).
Tyle chciałem Wam przekazać.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Zbychoo 2007-07-11, 10:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-11, 16:49   

Zbychoo napisał/a:
Dziwię się temu co czytam odnośnie jedzenia. Przecież tam jest prawie wszystko -


może i jest wszytsko, jednak czasami - co mnie bardzo dziwi - kuchani jest poprostu nieczynna :shock: bo np. jest jakaś komunia, czy wesele czy coś podobnego. To wg mnie duży minus. Osttanio własnie byłam ze znajomymi, to na taką sytuację natrafiłam :/ a specjalnie nie jadłam w domu nic, bo chciąłm sobie skrzydelka zamówić itd. a tu zonk :( Musiałam napić się piwka, i pójść potem zjeść gdzies indziej...
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-11, 17:40   

jagby nieprzepadam za tym lokalem bo smierdzi papierosami i nic wiecej nieoferuje
0 UP 0 DOWN
 
Walenty 



Wiek: 48
Dołączył: 02 Mar 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-11, 18:21   

Do Grill Pubu trzeba dorosnąć. Rzadko widuje się tam młodzież w wieku szkolnym. GPub ma swój charakter, specyfikę, klimat oraz profil odwiedzających i nie każdy potrafi się tam "zaaklimatyzować". Ja się czuję tam dobrze.
I potwierdzam to co napisał Zbychoo, obsługa jest bardzo sympatyczna.
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2007-07-12, 14:49   

Walenty napisał/a:
GPub ma swój charakter, specyfikę, klimat oraz profil odwiedzających


I z tym się jak najbardziej zgadzam.

A jeszcze zapomniałem nadmienić, że mają ekran i rzutnik, więc każde większe sportowe wydarzenie można obejrzeć na ekranie o rozmiarach bardzo imponujących jak na brzeskie warunki.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: grill, pub


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu