Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Siatkarska Liga Światowa 2007

Kto wygra Ligę Światową 2007?
Brazylia
60%
 60%  [ 6 ]
Polska
40%
 40%  [ 4 ]
Rosja
0%
 0%  [ 0 ]
Serbia
0%
 0%  [ 0 ]
inna reprezentacja
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-10, 10:51   

1. Polska 6 6 0 12
2. Bułgaria 5 5 0 10
3. Chiny 6 0 6 6
4. Argentyna 5 0 5 5
0 UP 0 DOWN
 
agniesiaa0 

Wiek: 24
Dołączyła: 05 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-16, 22:16   Katowice - finał

Czy ktoś z forumowiczów wybiera się na finał LŚ w siatkówce 15.07 w katowickim spodku?
Pzdr :)
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-06-23, 09:55   

agniesiaa0 napisał/a:
Czy ktoś z forumowiczów wybiera się na finał LŚ w siatkówce 15.07 w katowickim spodku?
Pzdr :)


Ja nie

No to dziś gramy z Bułgarią ten mecz może być ciężki ale daje 3:1 dla naszych :D
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-23, 17:30   

no to panie i panowie 3-1 :D jesteśmy nadal nie pokonani :D yeah :D
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-23, 17:31   

Gratulacje!!! Super meczyk,oby tak dalej aż do finału :)
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-06-23, 18:39   

o to dobrze wróżyłem dla naszych 3:1
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-30, 13:09   

Coś widze że w Brzegu słabo z prawdziwymi kibicami siatkówki :( nie widze zeby ktoś napisał aby był na jakimkolwiek meczu reprezentacji, nie widze fascynacji i postów na temat meczów, reprezentacji itp...
Ja byłem w KATOWICKIM SPODKU wczoraj (piątek), i było poprostu super !! atmosfera wyśmienita, non stop śpiewy doping i nieszczędzenie gardeł, sam straciłem głos i trochę słuch po meczu :D W porównaniu z tym co jest w TV i te ochydne komentarze sprawozdawców, to poprostu jest jak niebo i ziemia, bez porownania, zero chamstwa na meczu, tylko kulturalny doping i wbrew temu co na forach pisali itp, to Bułgarzy zostali bardzo gorąco przyjęci oklaskami, nie było wogóle gwizdów które rzekomo miały ogarnać cały spodek :? Brawo Polacy i brawo polscy kibice, którzy są nie bez powodu nazywani najlepszymi na swiecie... i te trąbienia klakosnami aut o 11 wieczorem w całych Katowicach i śpiewy na radyjku itd... :D Poprostu 1wsza klasa :)
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-30, 15:18   

No tak nasi grają doskonale jeśli ktoś mówi ze jeszcze nie grają tego co powinni to aż strach pomyślec jak zagrają to na co ich stać w finale,osobiście chciałbym rewanżu z Brazylijczykami,ale do tego jeszcze długa i ciężka droga.
Może to że nie ma wielu spontanicznych i hurraoptymistycznych komentów na forum jest spowodowane tym iż juz nikogo nie zaskakuje ani nie dziwi wygrywanie chcby z Bułgarią,poprostu nasi kibice wierzą i są pewni naszych siatkarzy.
Co do Finału LŚ to jak zwykle przespałem sprzedaż biletów(wybieram się już tak 3 sezon :P )
ale moim marzeniem byłoby sie dostać na jakis mecz z Bułgaria w Spodku lub na finał też do Spodka.Może za rok sie uda mi kupic bilet :wink: ,pozdrawiam wszystkich kibiców Biało-Czerwonych.
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-06-30, 17:53   

butter napisał/a:
nie widze fascynacji i postów na temat meczów, reprezentacji itp...


bo na razie grają mecze 'o nic', więc nie ma za bardzo czym się podniecać ;-)

jest tak jak powinno być, czyli wygrywają ;-) nie ma za bardzo czego komentować ;-)

Bart napisał/a:
No tak nasi grają doskonale jeśli ktoś mówi ze jeszcze nie grają tego co powinni to aż strach pomyślec jak zagrają to na co ich stać w finale


Grają 'dobrze' i tyle ;-) Wczorajszy mecz nie był jakiś fantastyczny (szczególnie pierwsza połowa), w ataku szło przeciętnie, zagrywka w ogóle nie istniała... Gra bez żadnych 'fajerwerków'.

Cieszy to, że pomimo 'tylko' dobrej gry, nasi prawie bez problemów wszystkich ogrywają, ale trzeba też zwrócić uwagę że grupa też nie jest najsilniejsza.

Bart napisał/a:
Może to że nie ma wielu spontanicznych i hurraoptymistycznych komentów na forum jest spowodowane tym iż juz nikogo nie zaskakuje ani nie dziwi wygrywanie chcby z Bułgarią,poprostu nasi kibice wierzą i są pewni naszych siatkarzy.


Fakt ;-) Po wicemistrzostwie świata, trudno emocjonować się grą z takimi przeciwnikami jak Argentyna, Chiny czy Bułgaria ;-)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-14, 21:15   

no to niestety niema juz zespołów nie pokonanych dziś my niestety polegliśmy z Brazylwia i poozostaje nam walka o 3 m9iejsce :(
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-07-14, 21:21   

na szczęscie nie był to pogrom taki jak nam zrobili w Japonii :P

ale szkoda, bo Brazylijczycy mimo słabszej formy są wciaż dla nas za mocni :(

ale miejmy nadzieję, że do olimpiady ich dojdziemy i tam naprawdę się zrewanżujemy :wink:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-14, 21:29   

Niestety nie widzialem na zywo tej porazki, ale bylem powiadamiany co i jak :) I moge powiedziec, ze latwo skóry nie dalismy Brazyli i to moze cieszyc :) Ja jednak sadze, ze Brazylia troche nas wykiwala przegrywajac z Bulgaria w grupie przez co musielismy sie z nimi spotkac juz w pófinale. Jak wiadomo my gralismy ambitnie i wygrylismy z kazdym az do dzisiaj.

Patrzac w przyszlosc to Brasil juz niedlugo z nami polegnie :)
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-07-15, 18:16   

no i mamy 4 miejsce.......wspaniała postawa przez wszystkie mecze; lecz w ostatnich meczach brakło nam już "pary"

koniec LŚ, teraz trzeba czekać na kolejne sukcesy naszych Siatkarzy :)
0 UP 0 DOWN
 
ispince 


Wiek: 41
Dołączył: 06 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-15, 18:44   

KtOŚ napisał/a:
wspaniała postawa przez wszystkie mecze


kibiców przede wszystkim.... i nie tylko tych w Spodku.....
gratulujemy Polsce najlepszej siatkówki na świecie przy najlepszych kibicach

widok Spodka biało-czerwonego i kilkudziesięciu tysięcy ludzi pod nim i kilkumilionów przed telewizorami.... :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-15, 20:57   

No niestety ponieslimy porazke :/

Jednak ja chcialbym pokazac tutaj przyklad po prostu glupka, niby realiste, który wykazal sie swoja madroscia po tym przegranym meczu. Nie rozumiem jak glupim tak mozna byc :)

"Panu Lozano juz dziekujemy

Panu Lozano juz dziekujemy. Nowy terner nowa kadra. Natychmiast. Inaczej mozemy zapomniec o Pekinie"

REALISTA..

Jednak czytajac dalej komentarze naszych wspanialych rodaków to nie wiem gdzie oni maja oczy, a najlepiej rozum. ;/

Jak dla mnie Lozano robi swietna robote i oby tak dalej :) Pozdro dla naszego trenera!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2007, liga, siatkarska, swiatowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu