Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Klik dla Polski :))
Autor Wiadomość
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-13, 22:46   

Zbysiur napisał/a:
Service Unavailable


Jeżeli przekierunkowuje cię na stronkę http://www.clickclickclick3.com/ to 100% ban na IP.
Możliwe, że ktoś w Twojej podsieci 3vnetu oszukiwał i cała podsieć dostała BANa.

Ban trwa dokładnie tydzień. Wiem, bo sam próbowałem szybciej nabijać posty i przez tydzień byłem wyłączony z gry. :(
0 UP 0 DOWN
 
eMGie 



Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2007

UP 52 / UP 17



Wysłany: 2007-06-13, 23:16   

Jak to dobrze jest mieć Neostradę :D Ja osobiście miałem już "Service Unavailable" dużo razy, ale nie trwało to dłużej niż kilka godzin :P

A tak na marginesie, jak to jest, że nam banują IP za oszukiwanie, a Węgrom i Japońcom (z tego co widać) nie? :shock: Przecież na pierwszy rzut oka widać, że oszukują... Powinni już dawno zostać wykluczeni z ClickClickClick :x
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-13, 23:32   

eMGie napisał/a:
A tak na marginesie, jak to jest, że nam banują IP za oszukiwanie, a Węgrom i Japońcom (z tego co widać) nie? :shock: Przecież na pierwszy rzut oka widać, że oszukują... Powinni już dawno zostać wykluczeni z ClickClickClick :x


Z tego co wiem, to Węgrzy i Japończycy obeszli zabezpieczenie obrazkowe, czyli jak włączą kompa i odpalą swój automat do klikania to nie muszą się martwić o nic.

Wtedy taki jeden komputer jest w stanie naklikać bez obsługowo spokojnie 30.000 na godzinę.
Do tego dochodzi dziwna węgierska aplikacja silenclick która klika bez konieczności posiadania przeglądarki na wierzchu, dzięki czemu mogą uruchomić kilka aplikacji na jednym komputerze. Teraz przelicz : 10 programików w tle klika to na godzinę wychodzi 300.000 przy jednoczesnej możliwości pracy na komputerze.

No i taki komp klika przez dobę i masz 7,200,000 z jednego komputera. Polska do teraz ma naklikane połowę z tego.

Z tego co kombinowałem i mnie zbanowali to BANa dostaje się jeżeli próbuje się podmienić JavaScript lub też podmienia się z pamięci przeglądarki zmienną licznika klików.

Próbowałem zrobić taki programik, który dostaje się do rejestru pamięci, zczytuje wartość zmiennej odpowiedzialnej za klikanie, następnie po pojawieniu się linka "Click to add...." zmienić wartość na 999 i zaakceptować kliki.
Niestety jest tam gdzieś funkcja, która sprawdza czas i jeżeli uzna, że 999 klików powstało za szybko jest BAN.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 12:23   

No i kicha. :(

Taiwan posiadł tajemną wiedzę i jest na 3 pozycji z prędkością nabijania postów równą Japońcom i Węgrom, zatem nie ma co liczyć nawet na brąz.

Hmmm, powalczyć można z Chile i Finlandią (bo oni przynajmniej stosują podobne metody) ;)
0 UP 0 DOWN
 
eMGie 



Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2007

UP 52 / UP 17



Wysłany: 2007-06-14, 13:20   

alferx napisał/a:
powalczyć można z Chile i Finlandią


Nawet trzeba, bo przecież za odpowiednie miejsca dostaje się odpowiednią ilość punktów... :)

http://www.clickclickclick.com/points.asp
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dla, klik, polski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu