Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-06-03, 18:41
Bunt na forum?
Autor Wiadomość
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 23:44   

Zwracam się z prośbą do inteligentnych forumowiczów o uważne przeczytanie mego podpisu i dostosowanie się do poniższych zasad.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 23:48   

alferx napisał/a:
Zwracam się z prośbą do inteligentnych forumowiczów o uważne przeczytanie mego podpisu i dostosowanie się do poniższych zasad.


widzisz alfer sam nie trzymasz porządku ponieważ piszesz posta niezgodnego z tematem :)

pozdrawiam i miłej nocy życze

ps . odpisze rano jeśli ktoś cosik jeszcze napisze :)

[ Komentarz dodany przez: alferx: 2007-05-23, 23:53 ]
Twoja nadinterpretacja jest śmieszna.

Jakbyś nie zauważył, jest to prośba moderatora (mój podpis moderatorski) do wszystkich o wykonanie pewnej czynności. Trudno napisać polecenie do forumowiczów by było związane z tematem.
Widocznie czepialstwo masz we krwi, to bardzo brzydka cecha charakteru.
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 23:48   

Prosze administracje o ponowne rozpatrzenie mojej prośby.

Z poważaniem
Łukasz (lukstapol).
Ostatnio zmieniony przez lukstapol 2007-05-23, 23:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 23:52   

lukstapol napisał/a:
Prosze administracje o ponowne rozpatrzenie mojej prośby.

Z poważaniem
Łukasz (lukstapol).


Ja podejmuję decyzję że się zaprę a nie usunę ;)
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-24, 00:02   

ja poproszę również o usunięcie mojego konta.....
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 00:12   

Proponuje takie decyzje podejmować po przespanej nocy... Teraz emocje biorą górę, bo chcąc niechcąc dyskusja była burzliwa i wymykała się z ryz. Z drugiej strony rezygnacja normalna rzecz, byleby tylko nie zapominać, co się w tym miejscu przeżyło dobrego :) Forum daje rade, nie bo się trudnych tematów, chociaż tym razem poszargano je mocno.

Czas odpocząć, dobranoc wszystkim bez wyjątku :)
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2007-05-24, 00:46   

bartoszek napisał/a:
ja poproszę również o usunięcie mojego konta.....



kolejny płaczek... żałosne.
0 UP 0 DOWN
 
Grześ@K 



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-05-24, 09:07   

Lukstapol, Bartoszek, dajcie spokój bo to jest zachowanie typu: "biorę swoje zabawki i idę do innej piaskownicy". Nie w tym rzecz. Trzeba sobie poradzić z problemami a nie je omijać.
Blaster, nie jestem po żadnej ze stron, ale mógłbyś chłopie trochę przystopować, bo jak dla mnie to nie masz racji. Wiem że jesteś uparty, ale postaraj się być asertywny i zobacz że tak naprawdę teraz problem w tym temacie dotyczy tylko Ciebie. Nic do Ciebie nie mam, ale twój avatar, jak dla mnie, był (jest) trochę gówniarski.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 09:36   

Grześ@K napisał/a:
Lukstapol, Bartoszek, dajcie spokój bo to jest zachowanie typu: "biorę swoje zabawki i idę do innej piaskownicy". Nie w tym rzecz. Trzeba sobie poradzić z problemami a nie je omijać.
Blaster, nie jestem po żadnej ze stron, ale mógłbyś chłopie trochę przystopować, bo jak dla mnie to nie masz racji. Wiem że jesteś uparty, ale postaraj się być asertywny i zobacz że tak naprawdę teraz problem w tym temacie dotyczy tylko Ciebie. Nic do Ciebie nie mam, ale twój avatar, jak dla mnie, był (jest) trochę gówniarski.
Pozdrawiam


twoje zdanie i ja je szanuje ale skoro rok nikomu nie przeszkadzal moj avatar a zaczal przeszkadzac potym jak scielem sie ze smothem to daj zyc ... lol
0 UP 0 DOWN
 
Grześ@K 



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-05-24, 10:31   

Cytat:
twoje zdanie i ja je szanuje ale skoro rok nikomu nie przeszkadzal moj avatar a zaczal przeszkadzac potym jak scielem sie ze smothem to daj zyc ... lol


Z tego co przeczytałem, to były głosy od ludzi że jest niesmaczny, więc na tym opieram swoje zdanie, wątpię Pawle, że jest to wynik starcia ze smooth`em. Chociaż kto wie...
Jak zwykle pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-05-24, 16:44   

No trochę mi zajęło przeczytanie wszystkich postów i dojście do tego o co w tym temacie konkretnie chodzi.
Teraz wyrażę swoją opinie i mam nadzieje ze nikogo to nie obrazi, jeśli jednak tak, z góry przepraszam.

Po 1 sprawa avatarów, uważam iż wina stoi po obydwu stronach. Ze strony modów, ponieważ Blaster miał ten avatar już kupę czasu i dopiero nie dawno zwrócono mu uwagę, bo się komuś nie podobał, (mi też sie wiele rzeczy nie podoba, ale takie jest życie). Wiele osób od kiedy pamiętam miało kontrowersyjne avatary i nikt się zbytnio nie czepiał bo to była prywatna sprawa, wiec nie wiem czemu tak nagle taka nagonka. A także ze strony Blastera który mimo upomnień nie zmienił avatara, chociaż mógł to zrobić, przez jego zawzięcie zrobiła się nie przyjemna burza, a szkoda bo to forum to bardzo fajne "miejsce" gdzie można poczytać na ciekawe tematy i poznać fajnych ludzi.

Po 2 sprawa podpisów, fakt faktem nie powinny one nikogo obrażać i być neutralne żeby nie dotyczyły kogoś bezpośrednio, bo od tego są PW. Uważam że powinny być najpierw informacje na PW ze jeśli nie zostanie coś zmienione to blokada, w innym przypadku to trochę nie fair.

Po 3 sprawa off topicków, jestem ich bardzo dobrym przykładem, na początku mojego pobytu na forum robiłam mnóstwo :offtopic: i tylko dzięki sumiennemu pilnowaniu i wytykaniu mi błędów przez modów na PW i GG zmieniłam swoje postępowanie i teraz samą mnie wkurza jak widzę off topy i staram sie zwracać uwagę, bo wiem że z tego można "wyrosnąć" jestem wdzięczna moderatorom za cierpliwość i wyrozumiałość, bo myślę że teraz juz jestem porządna forumowiczką, dziki nim, bo gdyby nie pilnowali mnie to dalej bym robią off topy i był by na forum bajzel ;) wiec uważam że karanie za off topicki jest w pełni słuszne
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 17:07   

Przepraszam za wulgaryzmy jak i niegrzeczne zachowanie na forum :-P
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 17:10   

Ok więc odblokowuję Avatar następnej nawróconej owieczce ;)
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-05-24, 18:02   

No to może podsumuję te wszystkie wypowiedzi o awatarach, które tyle czasu były i nikomu nie przeszkadzały itp., a teraz przeszkadzają. To identyczny przypadek jak wejście do czyjegoś mieszkania w zabłoconych butach. Jak właściciel będzie kulturalnym człowiekiem to sprawę przemilczy i posprząta, ale jak sytuacja będzie się powtarzała, to w końcu nie wytrzyma. Można za pierwszym razem wrzasnąć "załóż kapcie", albo czekać, aż ktoś zrozumie, że sam powinien to zrobić. To ma chyba coś wspólnego z wyczuciem, dobrym smakiem, poszanowaniem gustów innych użytkowników i takimi tam innymi zasadami.
I to by było na tyle w tej sprawie.
0 UP 0 DOWN
 
chris.10 
Relax... ;]



Wiek: 32
Dołączył: 03 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2007-05-24, 22:35   

Takie małe wtrącenie...
Czepiacie się avatara blaster'a (mnie np. nie raził), a spójrzcie na avatar dominika23 (mnie razi wyjątkowo) i oceńcie czy on nie jest obrzydliwy itp....
Jakoś jemu nikt avatara nie zablokował...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bunt, forum, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu