Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-06-03, 17:41
Bunt na forum?
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:36   

Jedynie czego wymagamy na forum to kultury. Ma to być kulturalne forum a nie forum typu gazeta.pl gdzie szerzy się chamstwo.

Sawka, twój podpis szydził z moderatorów forum tak samo jak podpis Blastera. Szczerze mam już dość patrzenia na to jak szydzicie z naszej pracy i umawiacie się aby to pokazać.
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:37   

Junikoks napisał/a:
Co ciekawe Yasiu napisał mi PW


JA natomiast nawet nie otrzymałam PW :twisted: :twisted: :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:38   

tak ps. yasiu te pomówienia że namawiałem Junikoksa i Bartoszka do tego żeby ustawili na złośc czy jak to ty tam nazywasz taki avatar jak ja miałem możesz sobie darować bo nikomu nie kazałem ani nie prosiłem o ustawienie a wyżej wymienionym userą moge tylko pogratulowac odwagi że potrafili napisać coś oczym myślą i sądzą

gratuluje panowie aaaa i że namawiałem ewcie do tego żeby ustawiła sobie avatar inny niz mój tez sobie daruj bo rowniez nie namawiałem :/
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-23, 19:38   

Nie wiem na ile sprawa była poruszana wśród "obsługi forum", ale wg mnie nie powinno się, tak nagle blokować avatarów, podpisów bez wcześniejszych prób dojścia do porozumienia. Jeśli chodzi o avatar blastra to jest jaki jest. Niektórym może on przeszkadzać, ale myśle, że wystarczyłaby prośba o zmianę.

Odrębną sprawa jest nieustanne robienie offtopicu przez niektórych forumowiczów (nie tylko tych wymienionych wyżej). Tutaj myśle, że wyjściem jest zastosowanie porzadnej moderacji, wraz z ostrzezeniami. Gdy odpowiednia liczba ostrzeżeń będzie osiągnięta, siłą rzeczy będzie zablokowana możliwość pisania, a tym samym offtopicowania.

Nie rozuemiem natomiast sprawy z podpisami? Dlaczego wszyscy (za wyjądkiem modów i admina) mają go zablokowanego? Ja nie uważam, że mój może u kogoś wywoływać jakieś złe odczucia.

yasiu napisał/a:
Osoby te twierdzą że wprowadzam cenzurę na forum jak za komuny, proszę o opinie innych użytkowników forum.

Wg mnie wcale nie jest tak. Sprawa jest taka... jak ktoś założył forum ,dba o to, płaci za to, to ma prawo wymagać, aby w pewnym stopniu chociaż było takie jak on chce. Jak się to komuś nie podoba to sprawa prosta... OUT. Zawsze można założyć konkurencyjne forum.

Jestem ciekawy co na to zainteresowani?
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:39   

ewcia335 napisał/a:
JA natomiast nawet nie otrzymałam PW :twisted: :twisted: :twisted:


Już wcześniej była ci zwracana uwaga dotycząca avatara, nagle w ciągu kilku minut kilka osób zmieniło avatary na forum na obraźliwe. Stało się tak po blokadzie avatara Blasterowi z którym też długo rozmawialiśmy na temat avatara a on twierdził cytuję:

" W dupie mam wasze ostrzeżenia "
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:40   

blaster napisał/a:
namawiałem ewcie do tego żeby ustawiła sobie avatar inny niz mój tez sobie daruj bo rowniez nie namawiałem


To prawda, nikt mnie nie namawiał :!: :!: :!:
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-23, 19:40   

lukstapol napisał/a:
Te ptania nie do mnie. A wyobrazcie sobie co mysli o nas 16 w tej chwili przegladajacych gosci widzac nasze klotnie i wyzwiska w kazda strone


jak na razie padło tylko jedno wyzwisko i to w moją :censored: stronę.... chwastem to ja :censored: nie jestem.... i nazwanie kogoś chwatem nie przystoi kulturalnemu człowiekowi a tym bardziej osobie publicznej, bo taką osobą jesteś yasiu....

ja o całym zajściu mogę zappomnieć gdy na forum pojawi się oficjalne przeproszenie osób które uznałeś za chwaty......
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:41   

bartoszek napisał/a:
ja o całym zajściu mogę zappomnieć gdy na forum pojawi się oficjalne przeproszenie osób które uznałeś za chwaty......


ZGADZAM SIĘ Z TYM !
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-05-23, 19:42   

Mam tu link do bezpłatnych obrazków na awatary - grubo ponad tysiąc. Większość została wyróżniona w konkursach fotograficznych. http://www.freefoto.com/browse.jsp?id=04-00-0 jak komuś mało to mam jeszcze kilka. Różne dziedziny życia i nawet forum przedszkolaków może z nich korzystać. Proponuję przejrzeć dla rozładowania atmosfery.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:42   

bartoszek napisał/a:
ja o całym zajściu mogę zappomnieć gdy na forum pojawi się oficjalne przeproszenie osób które uznałeś za chwaty......


Tylko czy te osoby potrafią przeprosić za swoje zachowanie? Pomimo wielu prób delikatnego rozwiązania sprawy nie dała ona skutku. Sprawa Avatarów i podpisów toczy się od przeszło miesiąca i jakoś na prośby nikt nie reagował.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:42   

ewcia335 napisał/a:
Junikoks napisał/a:
Co ciekawe Yasiu napisał mi PW


JA natomiast nawet nie otrzymałam PW :twisted: :twisted: :twisted:


Ewcia po pierwsze jakie Ty masz prawa :/ Ty masz dopiero co 17 postów i jesteś tutaj od nie dawna... a już zachowujesz się jak wielka paniusia, tak samo Sawka... kurde nie wiem co się z wami dziewczynami dzieje... nie potraficie w życiu dzialać to na forum chcecie rządzić?? Trochę kultury dla forum i dla ludzi starszych oraz dla tych co tutaj pracują, aby to jakoś wygladalo...

Mnie jakieś pólroku temu też proszono o zmienienie avatora bo przeszkadzalo to parom osobom więc to zrobilem spokojnie i bez nerwów.. jakoś nie narzekam... czy to wam jest do szczęścia potrzebne ?? Weźcie pomyślcie, a nie glupoty teraz piszecie w tym temacie :/

nooo to ja lecę oglądać meczyk :D

Jak wrócę to pewnie mnie zjedziecie, ale lukstapol rację piszę, że te forum czyta wielu ludzi i uwierzcie mi, że każda rzecz, którą macie napisaną w swoim proficie może być przeciwko wam.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:43   

yasiu napisał/a:
Sawka, twój podpis szydził z moderatorów forum tak samo jak podpis Blastera


W którym miejscu? Mnie się bardziej widzi, że to już jest obsesja. Ja chcę konkretnego pokazania mi punktu regulaminu który zezwolił Ci na LEGALNIE zrobionej mi blokady


yasiu napisał/a:
Szczerze mam już dość patrzenia na to jak szydzicie z naszej pracy i umawiacie się aby to pokazać.


Bo Ty najlepiej wiesz, czy ja się umawiam czy nie :x żaaaalll.....
Twoje wyimaginowane problemy i domysły to nie jest podstawa do blokady. Bo narazie to posiadam ją, mimo że nie powinnam posiadać.
Nie napisałeś mi też nic na ten temat na PW, żebym zmieniła bo nie podoba Ci się to i tamto. Tylko od razu blokada.
Poprosiłeś o zmianę avatara (mimo. że miałam go już jakiś czas) - zmieniłam. Nawet krew na avatarze mooogę ewentualnie uznać, że Ci się nie podobała. Ale co do tego ma mój podpis(miał). ??


Osobiste urazy oraz powiązania koleżeńskie między nami userami to nie jest żaden dowód na założenie mi blokady. Żądam konkretnego dowodu albo przywrócenie mi podpisu. Chcę sprawiedliwości

Steve napisał/a:
Ewcia po pierwsze jakie Ty masz prawa

No sorry ale długość przynależności do forum nie świadczy o jej równości wobec innych czy tego, że ma mniej praw od CIebie. WIęc nie ryzykuj przy mnie takimi stwierdzeniami
Ostatnio zmieniony przez Sawka 2007-05-23, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:44   

steve napisał/a:
Ewcia po pierwsze jakie Ty masz prawa Ty masz dopiero co 17 postów
17 to wiek nie liczba postów.
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:49   

steve napisał/a:
Ewcia po pierwsze jakie Ty masz prawa Ty masz dopiero co 17 postów i jesteś tutaj od nie dawna... a już zachowujesz się jak wielka paniusia, tak samo Sawka...


Sorry ale mam 82 posty, może nie jestem na forum od dawna ale nie jestem żadna "paniusią" i nie musisz mnie oceniać skoro mnie nie znasz :!:
Poza tym skoro masz coś do mnie to czemu odrazu czepiasz się SAWKI i ją mieszasz w to?
steve napisał/a:
nie potraficie w życiu dzialać to na forum chcecie rządzić??

Wcale nie chce rządzic na forum :x i radze sobie w życiu :!: A tak poza tym to moje, a nie twoje i ch** Cie ono obchodzi :!: :!:

Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Nie używamy wulgaryzmów i slangu na forum

Uwaga
Autor tego postu otrzymuje ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony przez Woźny 2007-05-23, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:52   

W tym temacie widać kulturę wyżej wymienionych osób. Dziękuję wam za to że jesteście na forum ale naprawdę mam dość takiego zachowania. Na forum nikt nigdy nie będzie trzymał na siłę. Skoro te forum jest takie be to dlaczego tutaj jesteście? Może załóżcie swoje forum gdzie nie będzie moderatorów i wszystko będzie bałaganem.

Nie pozwolę aby zachowanie użytkowników zniszczyło 2 lata ciężkiej pracy, nie tylko mojej ale też moderatorów i innych uczestników tego forum.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bunt, forum, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu