Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nic sie nie dzieje
Autor Wiadomość
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

  Wysłany: 2007-05-19, 17:47   Nic sie nie dzieje

Długo mnie nie było, skończyłem szkołę wróciłem :D
Ale coś widzę, że na forum wieje nudą, nic sie nie dzieje, nic nowego nie ma, nikt nic praktycznie nie pisze. CO SIE DZIEJE??
Rozmawiałem z Sawką ona twierdzi, że tematy się wyczerpały, ze forum się zestarzało, a ludzie ciągle ci sami. Nie chce mi się w to wierzyć. Co wy sądzicie na ten temat? a może nie mam racji? czy to tylko chwilowe?
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-05-19, 17:54   Re: Nic sie nie dzieje

stempol napisał/a:
Długo mnie nie było, skończyłem szkołę wróciłem :D
Ale coś widzę, że na forum wieje nudą, nic sie nie dzieje, nic nowego nie ma, nikt nic praktycznie nie pisze. CO SIE DZIEJE??
Rozmawiałem z Sawką ona twierdzi, że tematy się wyczerpały, ze forum się zestarzało, a ludzie ciągle ci sami. Nie chce mi się w to wierzyć. Co wy sądzicie na ten temat? a może nie mam racji? czy to tylko chwilowe?
To proponuję dokładnie przejrzeć, bo zmieniało się sporo powstały nowe działy - tylko pytanie czy takie, które akurat Ciebie interesują. A wyrażanie opinii na podstawie stwierdzenia jednej osoby jest chyba mało obiektywne :roll:
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-05-19, 17:58   

zerknij na statystyki zawsze okres letni to tendencja spadkowa, teraz mało czasu bo koniec szkoły i zaliczenia niedługo wiele osób wyjedzie do pracy od września znowu wszystko ruszy ostro...i nie zgodze się z Sawką że forum się zestarzało
0 UP 0 DOWN
 
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

Wysłany: 2007-05-19, 18:39   

Cyborg napisał/a:
A wyrażanie opinii na podstawie stwierdzenia jednej osoby jest chyba mało obiektywne :roll:

To jest opinia moja i Sawki :) Pewnie jak ona wróci ze spacerku to się wypowie :)
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-05-19, 18:44   

stempol napisał/a:
To jest opinia moja i Sawki
To w takim razie czekamy na propozycje "zmian na lepsze" w odpowiednim temacie.
stempol napisał/a:
na forum wieje nudą, nic sie nie dzieje, nic nowego nie ma, nikt nic praktycznie nie pisze
A to stwierdzenie jest niezgodne z faktami spójrz tylko na statystyki http://www.forumbrzeg.pl/ppadd/statistics.php :D
0 UP 0 DOWN
 
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

Wysłany: 2007-05-19, 19:25   

Cytat:
Nie chce mi się w to wierzyć. Co wy sądzicie na ten temat? a może nie mam racji? czy to tylko chwilowe?

Napisałem, że nie wiem a ty mnie atakujesz:P i chcesz propozycji zmian, przecież ja sie tylko pytam o odczucia innych. Nie zgadzacie sie spoko, bardzo mnie to cieszy, że nie mam racji :)
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-05-19, 21:19   

stempol, wystarczy popatrzeć na nowo założony temat ' off topic a co to takiego' i już rozwiane zostają wszelkie wątpliwości :wink: szkoda, że tak się dzieje...
Ostatnio zmieniony przez Włóczykij 2007-05-19, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-19, 22:00   

stempol napisał/a:
Rozmawiałem z Sawką ona twierdzi, że

1.
stempol napisał/a:
tematy się wyczerpały,

No to prosze zakładać nowe, no chyba że wszystkie tematy świata już obgadaliśmy.
No i powstają nowe :
Włóczykij napisał/a:
' off topic a co to takiego' i


2.
stempol napisał/a:
ze forum się zestarzało,

No ma juz ponad 2 lata, większość for nie przeżywa pół roku, ale pech że się dziadek jeszcze trzyma - dobić go !!! (całe szczęście że eutanazja prawnie zabroniona)
stempol napisał/a:
a ludzie ciągle ci sami

Chodźcie się wszyscy zalogujemy pod nowymi nikami, będzie nas więcej, odkryjemy w sobie drugie ja, tylko to znów zagronione regulaminem.

A ja przypuszczam, że forum stało się nudne dla tych co offtopikują i piszą dla samego pisania by coś napisać. Po 2 latach czas by wreszcie z dużego forum stało się to forum z klasą. Na nic to 1000 postów o niczym, już lepiej mniej postów ale treściwych coś wnoszących i coś uczących.
O jakości forum świadczy jakość postów a nie ilość. Ilość już mamy teraz czas na jakość.
A kto chce sobie posty nabijać są ku temu odpowiednie tematy (przeze mnie ignorowane, no z wyjątkiem jednego "skojarzenia")

Takie jest moje zdanie jako i użytkownika i moderatora.
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-05-19, 23:06   

alferx napisał/a:
A ja przypuszczam, że forum stało się nudne dla tych co offtopikują i piszą dla samego pisania by coś napisać.


święte słowa. Tak jak słusznie zauważyłeś istnieją tematy do pisania o niczym (ja udzielam się jedynie w 'gadaniu...', bo tam można się wystarczająco 'rozerwać') i teraz byłoby dobrze, gdyby wszyscy je zauważyli. To raz. Co do ilości i jakości pisania postów już się kiedyś wypowiadałem. Zakładam, że wszyscy jesteśmy tutaj ludźmi rozumnymi i nie należy zwracać na to większej uwagi. Nie brać tego za zawody. Każdy z nas posiada oczy i potrafi zauważyć kto na jakim poziomie się wypowiada, a to, że np. czasami 'poszaleję' sobie w 'gadaniu...' to jedynie wewnętrzna potrzeba inności (nie można być całe życie poważnym). No, ale przy takim założeniu patrz punkt pierwszy. Chyba i tak w pamięci innych pozostaną te 'dobre' posty, a reszta bzdurnych zostanie zapomniana. To dwa. Po trzecie moderatorzy wrócili z urlopu ( :-P ) i bardzo podoba mi się akcja wycinania wszystkiego, co niepotrzebne. Skończyła się wolnoamerykanka i jak widać, co niektórym się to nie podoba. Uważam, że to jeden z głównych powodów 'ciszy'. Niech się obrażają...
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-19, 23:53   

No dobra stempol, bynajmniej mnie zobowiązał to wypowiedzenia się. Ostatnio takze zauważyłam zastój na forum, kiedyś w każdym bądź razie nie mogłam nadążyć za czytaniem wszystkiego, w przeciwieństwie do teraz. A to pewnie wynik tego właśnie, że piszemy... ale tak generalnie Ci sami. A wypowiedzenie się w jakimś temacie 50 osób, a 200 to różnica w treści. Zatem dobrze by było zachęcić jakoś czytających do pisania i udzielania się 8)

alferx napisał/a:
No to prosze zakładać nowe


W miarę możliwości zakładam nowe

Nie denerwować się. To nasze takie zdanie, że jest coraz mniej do czytania. I tyle :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-05-20, 08:09   

Nie jest źle, gorzej bywało. Były okresy, że Franko hurtem nakręcał dyskusję odpowiadając na każdy post.
Stwierdzenie Stempola przypomina trochę wypowiedź sfrustrowanej panienki - nudno mi, ale nie będę marudził.
Działo się przed wyborami, tylko zauważcie, że większość z tych dyskutantów poza obrzucaniem innych błotem nic nie mała do powiedzenia. Po wyborach umilkli.
Zastanawia mnie jedna sprawa. Obserwując czytanie (lub wejścia, bo można otworzyć i nie czytać) nowego tematu stwierdzam często, że w ciągu kilku godzin kilkadziesiąt osób czyta i nic nie ma do powiedzenia. Zero reakcji, zero krytyki, przyjęli do wiadomości i tyle.
I przedostatnie spostrzeżenie, o którym gdzieś pisałem. Mamy w Brzegu dwa LO. Nauka w LO to okres, w którym człowiek ma największą różnotematyczną wiedzę (przynajmniej powinien mieć). Później na studiach to już wiedza kierunkowa. Gdzie ci ludzie??
A ostatnie spostrzeżenie to takie, że coraz trudniej spotkać fora różnotematyczne.
0 UP 0 DOWN
 
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

Wysłany: 2007-05-20, 10:16   

Sawka napisał/a:
Ostatnio takze zauważyłam zastój na forum, kiedyś w każdym bądź razie nie mogłam nadążyć za czytaniem wszystkiego, w przeciwieństwie do teraz.

Właśnie o to mi chodzi, kiedyś nie nadążałem a teraz chce gdzieś coś napisać, patrze na datę ostatniego posta a tu 2006:/
Roztropek napisał/a:
Stwierdzenie Stempola przypomina trochę wypowiedź sfrustrowanej panienki - nudno mi, ale nie będę marudził.

Jak byś wnikliwie przeczytał mojego 1 posta, to byś zauważył, że to takie moje odczucie, nie wiem czy mam racje czy mi się tylko tak wydaje, więc napisałem PYTANIE, co wy o tym myślicie:) Chciałem poznać waszą opinie! Więc nie rozumiem waszej agresji.
Roztropek napisał/a:
Mamy w Brzegu dwa LO. Gdzie ci ludzie??

No właśnie jestem :P Skończyłem LO, jeszcze 2 egzaminy maturalne mam ale teraz już czasu więcej więc oto i jestem :D :P
alferx napisał/a:
No to prosze zakładać nowe

Wczoraj założyłem około 4-5 postów nie pamiętam dokładnie, możesz sprawdzić :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-20, 10:50   

stempol ja myślę, że nie ma o czym rozmawiać biorąc pod uwagę, brak Twojej aktywności. Ja jestem na forum od września 2006 roku i jeśli pytasz czy nic sie nie dzieje, to odpowiadam NIE.. bo dzieje się dużo... a nasza jak to określasz "agresja" to nic innego jak reakcja na nie mające podstaw stwierdzenie
stempol napisał/a:
Ale coś widzę, że na forum wieje nudą


Gdybyś był z nami przez ten okres na pewno zauważyłbyś ile rzeczy się zmieniło na forum, w naszych życiach itp.. ile rzeczy razem zrobiliśmy.. a Ty nagle wyskakujesz jak przysłowiowy Filip z konopi i stwierdzasz, że tu wieje nudą... więc reasumując
stempol napisał/a:
Co wy sądzicie na ten temat? a może nie mam racji? czy to tylko chwilowe?

..moim zdaniem nie masz racji.. nic a nic :wink:
0 UP 0 DOWN
 
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

Wysłany: 2007-05-20, 11:48   

smooth napisał/a:
Gdybyś był z nami przez ten okres na pewno zauważyłbyś ile rzeczy się zmieniło na forum, w naszych życiach itp.. ile rzeczy razem zrobiliśmy.. a Ty nagle wyskakujesz jak przysłowiowy Filip z konopi i stwierdzasz, że tu wieje nudą...

Ależ byłem tylko nie miałem czasu pisać, poza tym wiem ile było akcji ile zrobione było, sam przecież brałem udział w sprzątaniu parku Wolności, a nie pamiętam żebyś był...
Podkreślam, że nie założył bym tego topica gdyby nie Sawka z którą gadam na gg, z którą opinią tą się podzieliłem i przyznała mi racje, a ona w ilości postów przoduje.
A ja jestem na forum dłużej bo od Września 2005 :)
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2007-05-20, 11:56   

stempol napisał/a:
Podkreślam, że nie założył bym tego topica gdyby nie Sawka z którą gadam na gg, z którą opinią tą się podzieliłem i przyznała mi racje, a ona w ilości postów przoduje.



alferx napisał/a:
A ja przypuszczam, że forum stało się nudne dla tych co offtopikują i piszą dla samego pisania by coś napisać. Po 2 latach czas by wreszcie z dużego forum stało się to forum z klasą. Na nic to 1000 postów o niczym, już lepiej mniej postów ale treściwych coś wnoszących i coś uczących.


Moim zdanie wszystko jasne - forum staje się nudne dla tych, którzy piszą ciągle to samo i nie mają żadnego pomysłu, aby rozruszać forum. Uważam podobnie jak alferx, że nie ważne kto ile ma postów, tylko co te posty wnoszą nowego na forum.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzieje, nic, nie, sie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu