Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Koniec BLK?
Autor Wiadomość
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2007-05-13, 23:38   Koniec BLK?

Jak wiekszosc osob wie podobno ten sezon ma byc ostatnim w BLK? jest to przesądzone? Qiero jakie jest Twoje stanowisko?


czesto bywają jakiej nie przyjemne sytuacje ale to wszystko z woli zwyciestwa... zresztą nie musze tego pisac każdy wie jak jest.

Chciałbym tylko napisac ze wiele osób jest bardzo wdziecznych za wielką prace którą w to wkłada zarówno Qiero jak i inni :!: :!: Mam nadzieje, że kolejny sezon bedzie! kazdy kto tego chce prosze sie wpisac :wink:

jeśli potrzeba jakiejkolwiek pomocy przy organizacji, sędziowaniu, czy czymkolwiek, ja osobiście służę pomocą, myśle ze znajdzie sie jeszce pare osob które moga cos zrobic.




Rysiu działamy dalej :!: :!: :wink: :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-13, 23:42   

Adyk napisał/a:
Mam nadzieje, że kolejny sezon bedzie! kazdy kto tego chce prosze sie wpisac :wink:

jeśli potrzeba jakiejkolwiek pomocy przy organizacji, sędziowaniu, czy czymkolwiek, ja osobiście służę pomocą, myśle ze znajdzie sie jeszce pare osob które moga cos zrobic.


ja się też na to piszę :) bo i tak szczerze chcialem zakończyć ten sezon na graniu.. to może sędziowania się nauczę ? :> :>
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-05-13, 23:43   

ja jestem za !!!


Ale wiem że rysio katorgi przezywał nie raz jako organizator odpowiadajac za wybryki "zawodników"....




Rysio sorki za ten stół....
Ostatnio zmieniony przez a2r 2007-05-14, 00:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-13, 23:46   

Adyk napisał/a:
jeśli potrzeba jakiejkolwiek pomocy przy organizacji, sędziowaniu, czy czymkolwiek, ja osobiście służę pomocą, myśle ze znajdzie sie jeszce pare osob które moga cos zrobic.

Ja równiez przyłaczam sie do tego ze chciałbym aby to wspaniałe przedsięwzięcie trwało nadal, oczywiście również służę pomocą jakby co przy organizacji.
0 UP 0 DOWN
 
margret_r 

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-14, 09:59   

steve, po wczorajszym meczu to nie ma szans byś zrezygnował :D Rośnie nowa gwiazda w drużynie !!!

Gratulacje dla całej drużyny Mysłka za udany mecz. Oby tak do końca sezonu !!!

Również dołączam do grona zwolenników BLK-i i służę pomocą (niewielką wprawdzie, ale chyba też istotną :) )
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2007-05-15, 00:07   

:evil: :wink: :evil:
no ja też,ja też z daleka ODDAJE swój głosik na TAK...
...show must go on...
Rysiu,Rysiu,Rysiu - choc czasami tego nie widać -ale ta NASZA BRZESKA SPORTOWA RODZINA jest wdzięczna za to co robisz(robicie)...po prostu NIE MOŻESZ TEGO PRZERWAĆ...
pozdrawiam i życzę kontynuacji ... :P
0 UP 0 DOWN
 
Łyku 

Wiek: 36
Dołączył: 17 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-15, 21:46   

Oczywiście również jestem ZA!!!.Osobiście nie wyobrażam sobie braku Blk,ponieważ jest to świetna opcja spędzenia niedzili zwłaszcza dla ludzi uwielbiających koszykówkę.Podobnie jak Adyk również jestem wdzięczny Qiero za włożoną prace i mam nadzieje, że pomyśli nad kontynuacją tego jakże ważnego przdsięwzięcia.
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-19, 18:57   

Qiero moze sie wypowiesz :D
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-19, 20:32   

Araim napisał/a:
Qiero moze sie wypowiesz :D

a co tu mówić? na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć tylko, że chciałbym żeby BLK była dalej i to że sam jestem bardzo zmęczony organizacją, na co wpływa bardzo wiele czynników począwszy od kłopotów związanych z organizacją, a skończywszy na zachowaniu niektórych zawodników (w tym sezonie szczególnie). I na dzień dzisiejszy moge na pewno powiedzieć że nie będę już w stanie tyle dawać z siebie przy BLK co do tej pory.
0 UP 0 DOWN
 
zagi 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Lut 2007

UP 24 / UP 8



Wysłany: 2007-05-21, 15:00   

Ja oczywiście także jestem za. Show must go on :D

Organizatorom (w szczególności Rysiowi), sędziom i każdemu kto w mniejszym lub większym stopniu pomógł w przedsięwzięciu pod tytułem BLK należą się wielkie brawa i słowa uznania.To dzięki tym ludziom po raz kolejny mogliśmy się cieszyć wspaniałą zabawą.Jeszcze raz dzięki.

Teraz przejdę do mniej przyjemnej sprawy jaką może sie okazać brak kolejnej edycji.Cóż nie dziwie się Rysiowi, że w końcu powiedział 'dość'.Zresztą on sam podał swoje powody wyżej, także wszyscy wiedzą o co się rozchodzi.Teraz wiele może zależeć od nas (mam tu na myśli głównie zawodników).Muszą znaleźć się ludzie którzy przejmą część obowiązków od Qiera.Moja propozycja jest taka: każda ekipa wybiera osobę odpowiedzialną za pomoc przy organizacji ligi bądź też, zgłaszają sie wszyscy chętni (widzę, że chętni już się znaleźli :wink: ja oczywiście także zgłaszam chęć pomocy).Szkoda byłoby zakończyć ligę, która ma już jakąś historię.7 sezonów to przecież całkiem niezłe osiągnięcie :) Dłuższy staż w naszym województwie ma tylko podobna liga w Opolu (być może także Prudnik-tutaj nie znalazłem niestety informacji).Jeśli dodam do tego ok. 100 zawodników, ich rodziny, znajomych, fanów basketu to wyjdzie nam całkiem pokaźna liczba.Szkoda byłoby to zaprzepaścić.Podsumowując bardzo wiele zależy teraz od nas.
0 UP 0 DOWN
 
ursus 


Wiek: 55
Dołączył: 07 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-27, 07:31   

Panowie BLK to świetna amatorska zabawa,wszyscy chcą aby trwała dalej.Ale nie dziwcie się Ryśkowi,że ma serdecznie dość.Ogarnięcie tego wszystkiego to jest wielki wysiłek psychiczny,a do tego dochodzi rozbita umywalka,zatkana niedopałkami,wypalona podłoga w szatni,urwany kran bo kolega z orbiliusza nie umiał pogodzić się z porażką.Na dodatek Kaktusa tato wysyłający młodszego syna w butach pod kosz,żeby sobie porzucał itd.Nie 2spomnę już o zachowaniu niektórych "graczy" w stosunku do sędziego jak i samego Ryśka.Widzę,że jest wielu chętnych do pomocy ale nie wiem czy znajdziecie drugiegi RYSIA.POZDRAWIAM BLKowców.
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-05, 20:00   

Dla mnie najlepsze są cotygodniowe gierki, takie jak teraz robimy Maniek. Poziom gry jak w finale BLK, ruch zabawa no i czasami zimny browarek na koniec. To jest świetna amatorska zabawa z Basketem !
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: blk, koniec


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu