Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Ceny paliw w Brzegu
Autor Wiadomość
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-05-12, 15:10   

Powinni rozpiepszyc cały ten monopol skad takie ceny paliw?? skąd te roznice cen?? jakos w opolu ceny na jet albo w innych sa nizsze niz w brzegu skad te roznice??


podobno miala byc budowana stacja obok BP bez obslugowa ale jakos umilkło :P
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-12, 15:21   

pasztet007 napisał/a:
Powinni rozpiepszyc cały ten monopol skad takie ceny paliw?? skąd te roznice cen?? jakos w opolu ceny na jet albo w innych sa nizsze niz w brzegu skad te roznice??


Bo w Brzegu jest niepisana umowa między stacjami paliw i niestety oni ustalają ceny.

Może faktycznie przydało by się coś z tym zrobić?
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2007-05-12, 15:31   

kiedys przez przypadek widzialem kolo kasy karteczke na jednej ze stacji w brzegu, gdzie było napisane co takiego : " codziennie o godz... i godz... sprawdzic ceny u konkurencji i ustalic na nizsza o ... groszy."
0 UP 0 DOWN
 
Lord Martin 
forumowicz



Wiek: 37
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-12, 15:40   

Stacje Paliw sprawdzają pomiędzy sobą przynajmniej dwa razy dziennie ceny paliw aby nie było pomiędzy nimi konkurencji.Stacja nie ustala sama o zmianie cen paliw, tylko wysyła się po sprawdzeniu owe ceny "wyżej" i tam dopiero rozpatrują o zmianie ceny..stacja nie ma na to żadnego wpływu!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-12, 15:44   

Posty wydzieliłem z tematu o nowej stacji paliw, gdyż uważam że jest to bardzo interesujący temat do obgadania.

Lord Martin napisał/a:
Stacje Paliw sprawdzają pomiędzy sobą przynajmniej dwa razy dziennie ceny paliw aby nie było pomiędzy nimi konkurencji.Stacja nie ustala sama o zmianie cen paliw, tylko wysyła się po sprawdzeniu owe ceny "wyżej" i tam dopiero rozpatrują o zmianie ceny..stacja nie ma na to żadnego wpływu!



Tak właśnie żeby nie było konkurencji. Stacje więc wysyłają do centrali że cena ma być taka i taka jest w mieście ( wcześniej ustalona przez wszystkie stacje ) wtedy centrala bardzo zadowolona że cena jest wysoka wydają zgodę.

Jak wiadomo ajenci ( czyli prowadzący własny interes pod nazwą koncernu ) też mają wtedy większe zyski nie tylko sieci. Więc tu krąg się zamyka.

Nieoficjalnie usłyszałem jak wygląda ustalanie cen paliw w Brzegu i aż mnie ciary przeszły że są ustalane między wszystkimi większymi stacjami.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-12, 16:12   

dokładnie, jak nakręciłem trochę kilometrów przed i w czasie majówki to szok.... w Brzegu w tym czasie cena Pb95 wynosiła ok 4.39 czy jakoś tak... przed samą majówką pojechałem do Lubina... cena- 4.07 :shock: następnie jak jechałem w górki to w Żorach cena- 3.99 :? czyli 40 gr różnicy... cos tu nie tak;/ może forumowicze zrzucimy sie i np w 5ciu stacje machniemy :P w Brzegu to jedynie Bliska na obwodnicy nieco sie wyłamuje i dlatego tam tankuję; :)
0 UP 0 DOWN
 
Lord Martin 
forumowicz



Wiek: 37
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-31, 12:54   

Cena paliw w Brzegu strasznie wysoka:/ PB już przekroczyło 4,60 zł masakra..jeszcze troche a trza będzie rowerami zacząć jeżdzić:/
0 UP 0 DOWN
 
Partyzant 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Lut 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-02, 15:08   

Ceny jak to ceny mogły by być niższe, przydałoby się też żeby obsługa była bardziej przyjazna kupujacym, bo na niektórych stacjach troszkę się pogorszyło i już nie będę z ich usług korzystać ( shell )
P.S. Rozumiem że była jakaś tam inwentaryzacja i tylko można było kupować paliwo ( piwa czy napoju nie ) , można też było to w ładniejszy sposób mi i nie tylko przekazać!!! , a nie wydzierać się , drugi atak przeżyłem kiedy wziąłem kartę na myjnię ( ten sam dzień ok. 22.00 ) , ale że stwierdziłem że jest za póżno i troszkę się źle czuję , oznajmiłem że samochód umyję jutro, od razu zostałem okrzyczany przez niemiłe panie z obsługi że muszę wymyć auto i już!!! To było już przegięcie. Tak więc nie polecam :( .
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-02, 15:20   

Partyzant napisał/a:
drugi atak przeżyłem kiedy wziąłem kartę na myjnię ( ten sam dzień ok. 22.00 ) , ale że stwierdziłem że jest za póżno i troszkę się źle czuję , oznajmiłem że samochód umyję jutro, od razu zostałem okrzyczany przez niemiłe panie z obsługi że muszę wymyć auto i już!!! To było już przegięcie. Tak więc nie polecam .


hmm a gdzie jest napisane że można umyć auto kolejnego dnia? wtedy kiedy bierzesz tego samego dnia myjesz i tak jest wszędzie przecież.. trzeba było nie brać i wszystko bo nie wierze ze kupiles mycie i nagle się zle poczułes tylko wczesniej było coś nie tak :)

pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-06-02, 15:32   

blaster napisał/a:
trzeba było nie brać i wszystko bo nie wierze ze kupiles mycie i nagle się zle poczułes tylko wczesniej było coś nie tak


Może się nagle źle poczuł stojąc w kolejce?

blaster napisał/a:
hmm a gdzie jest napisane że można umyć auto kolejnego dnia? wtedy kiedy bierzesz tego samego dnia myjesz i tak jest wszędzie przecież


A gdzie jest napisane że musisz umyć tego samego dnia? Kupując kartę do telefonu musisz ją wydzwonić tego samego dnia? Chyba nie po to stacje paliw wprowadziły karty żeby klient mógł się z nią tylko przejść.
Jak kupujesz żeton na odkurzacz na Lotosie nikt nie mówi ci że masz już odkurzyć to są automaty więc możesz z nich korzystać kiedy chcesz ( w godzinach ich pracy )

Zapytam jeszcze ciebie Blaster czy ta karta jutro już nie wejdzie do automatu?
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-02, 15:35   

yasiu napisał/a:
Może się nagle źle poczuł stojąc w kolejce?



to sie wtedy wychodzi i nie kupuje proste przecież.

A jak się kupuje coś z czego nie można skorzystać z jakiś tam powodów to się ładuje w auto i nie wchodzi w rozmowy z kim kolwiek tez proste.
0 UP 0 DOWN
 
Partyzant 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Lut 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-02, 15:56   

Wszystko wszystkim , ale można powiedzieć wszystko lepszym tonem, a nie brzeszcząc. :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2007-06-02, 16:21   

4.49 zł dla mnie masakra :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-06-02, 17:02   

blaster napisał/a:
yasiu napisał/a:
Może się nagle źle poczuł stojąc w kolejce?



to sie wtedy wychodzi i nie kupuje proste przecież.

A jak się kupuje coś z czego nie można skorzystać z jakiś tam powodów to się ładuje w auto i nie wchodzi w rozmowy z kim kolwiek tez proste.



Blaster widzę nie rozumiesz, kupił kartę ( zapłacił i wsiadł do samochodu żeby stanąć w kolejce przed budynkiem gdzie myje się auta ) i wtedy się źle poczuł.

Według ciebie najlepiej nawiać i nic nie mówić, partyzant grzecznie powiedział że będzie jutro gdyż miał kulturę.


Aż udam się na tę myjnię i zapytam czy można czy nie.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-06-02, 20:27   

:offtopic:
to ja też tak Blaster ja nieraz kupowałem karte na myjnie a myłem po kilku dniach i nigdy nie było problemu, na BP kilka razy mówiłem że biore karte na myjnie ale przyjade np jutro bo dzisiaj kolejka i nic...

wracając do tematu to ceny ostatnio idą w górę ponieważ idzie sezon urlopowy i to jest dla nich czysty zarobek...gaz w zeszłym tygodniu 1.75 a dzis 1.85
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, ceny, paliw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu