Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Szkoła tanca CAN-CAN 1 maj

Jak oceniasz tance szkoły tańca CAN_CAN
Super
62%
 62%  [ 28 ]
Dobre
20%
 20%  [ 9 ]
Przeciętne
17%
 17%  [ 8 ]
Głosowań: 45
Wszystkich Głosów: 45

Autor Wiadomość
Zuzka 
Weasley



Wiek: 33
Dołączyła: 17 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z nieba :)

Wysłany: 2007-05-08, 21:57   Szkoła tanca CAN-CAN 1 maj

Chciałabym poznać wasze opinie na temat ostatnich występów CAN-CANA w amfiteatrze ...
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-08, 21:58   

nie widzialem to się nie wypowiem :) ale jak widzialem inne tańce to superek :)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-08, 22:01   

może jakieś nowości a nie na jedno kopyto ? hmmm nie pamiętam z kim to stałem w amfim ale była rozmowa na temat can cana i wszysyscy mówili że nic nowego hmm jeśli ktoś pamieta niech sie wypowie z tych osób

ps. niechce zostać uznany za osobę źle nastawioną do can can'a ale wydaje mi się że nic nowego nie pokazały dziewczyny.
0 UP 0 DOWN
 
Zuzka 
Weasley



Wiek: 33
Dołączyła: 17 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z nieba :)

Wysłany: 2007-05-08, 22:03   

Widze że jesteś mało spostrzegawczy :)
tego roku na dniach Brzegu pojawiło się 5 nowych układów tanecznych z czego kazdy średnio po 5 minut :)
0 UP 0 DOWN
 
Zuzka 
Weasley



Wiek: 33
Dołączyła: 17 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z nieba :)

Wysłany: 2007-05-08, 22:06   

http://www.youtube.com/watch?v=uM163I2tMEU - oto jeden z nich :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-08, 22:09   

Jeśli chodzi o występy w amfiteatrze ...to jeden pokaz przypadł mi do gustu... ten, w którym motywem przewodnim były roboty ! Naprawdę świetnie dopracowane. Gratuluje !!
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-08, 22:09   

po 1 nie piszemy postów pod postem :) od tego jest opcja zmień :)

po drugie nie jest to tylko moje zdanie . Taki jest mój gust a o gustach się nie dyskutuje przecież :)
0 UP 0 DOWN
 
Zuzka 
Weasley



Wiek: 33
Dołączyła: 17 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z nieba :)

Wysłany: 2007-05-08, 22:13   

smooth napisał/a:
jeden pokaz przypadł mi do gustu... ten, w którym motywem przewodnim były roboty
To były lalki :) Ale każdy to odczytuje na swój sposób :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-08, 22:16   

Zuzka napisał/a:
To były lalki


Ale świetnie wykonały swój program, bardzo dobrze była zgrana (grupa występowała o ile się nie mylę jako ostatnia).
Laiki / nie laiki.. ale tylko ich występ nie był nudny.. (w mojej skromnej laickiej opinii) !!
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-05-08, 22:36   

Moim skromnym zdaniem, tam gdzie jest taniec o nudzie mowy być nie może. Obejrzałem podany filmik i jak dla mnie ciekawie to wygląda. Jak się widzi na żywo występ, to skala przeżyć jest dwukrotnie większa - człowiek chwyta rytm jakby się chciał wkomponować w te wszystkie dźwięki. Podoba mi się motyw.

P.s i tak...przypomina mi się występ taneczny młodego reprezentanta Romów, który to wyczyniał magiczne sztuczki w amfiteatrze - będzie z niego showman :) ...no i oczywiście starszego przedstawiciela brzeżan, o wyglądzie T-Bag'a, który złapał takie poczucie rytmu, że nie mógł uwolnić się od muzyki, a ta go wyginała we wszystkie możliwe kierunki. Pragnę zauważyć, że swoje przedstawienie rozpoczął na ławce u samej góry amfiteatru, a następnie przeskakiwał z jednej na drugą, gdzie wykonywał krótkie pokazy, by na końcu zyskac gromkie brawa publiczności :)
Ostatnio zmieniony przez Włóczykij 2007-05-08, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ANGELIKA1701 



Wiek: 34
Dołączyła: 01 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z nieba

Wysłany: 2007-05-08, 23:16   

Zuzka napisał/a:
Widze że jesteś mało spostrzegawczy :)
tego roku na dniach Brzegu pojawiło się 5 nowych układów tanecznych z czego kazdy średnio po 5 minut :)


wydaje mi sie ze autorowi bardziej chodziło o brak urozmaicenia w prezentowanych stylach anizeli o nowe układy aczkolwiek moge sie mylić bo trudno dedukować co autor miał na myśli :)

Swojego zdania jednak nie bede wypowiadała na ten temat poniewaz tancze w innym zespole, który jak to niektórzy określają jest swego rodzaju "konkurencją" (moje zdanie jednak jest inne lecz niestety w tej kwestii mało wazne) i jak to zazwyczaj bywa moja opinia mogłaby zostać potraktowana jako atak, bez względu na to w jakiej formie nie zostałaby napisana :?
Jedno moge przyznac dziewczynom (bo chłopców nie dostrzegam) w kategorii hip-hop i funky są bezwzględnie niepokonane:)
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-09, 09:33   

Ludki zrobić jakikolwiek układ taneczny to naprawdę ciężka sztuka!A wiadomo,że jak coś zrobi się raz to później nie przechodzi się do robienia czegoś nowego(od razu) tylko generalnie troszkę pracy się w to wkłada aby to udoskonalić!I trzeba powiedzieć,że dziewczyny i Paulina za każdym razem starają się coś nowego zaprezentować! A ,że czasami zdarzy się ,że parę tańców powtarza się to tylko pewnie dlatego,że publiczności przypadły do gustu! A swoją drogą to zapraszam co roku Paulina pod koniec czerwca organizuje premierę i można zobaczyć tam same nowe układy choreograficzne! Ale jeszcze jedna uwaga tutaj dziewczyny tańczą hip-hop, funky a są to taniec utrzymane w pewnej stylistyce , która niewprawnemu widzowi może wydać sie jednakowym układem choreograficznym w każdym zaprezentowanym tańcu!
Can Can tak trzymać i dalej robić! Moim skromnym zdaniem w promieniu kilkunastu kilometrów(a już w szczególności w Brzegu) lepszego choreografa pod względem smykałki i edukacyjnego przygotowania nie ma!!
0 UP 0 DOWN
 
Dorka 
Watashi no namae wa Dorota desu



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Kwi 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-09, 14:21   

W tym roku nie byłam na występach od początku na występie Szkoły Tańca Can - Can. Za rok będę na 100%. Ale nie będę na widowni, tylko na scenie. Będę tańczyć. Chodziłam 7 lat do Can - Cana. Ogólnie mi się podobają każde występy Szkoły Tańca Can - Can. Jest po prostu extra. Układy ułożone do nowszych a czasami też starszych piosenek. Mi ogólnie podoba się taniec grupy D1, gdzie jako muzyka do tańca jest "Show me tha money" z filmu "Step up - taniec zmysłów".
0 UP 0 DOWN
 
Zuzka 
Weasley



Wiek: 33
Dołączyła: 17 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z nieba :)

Wysłany: 2007-05-09, 14:44   

od przyszłego roku będzie casting do Can Cana (a bynajmniej do grupy d1)
w każdym razie premiera tego roczna zapowiada się obiecująco :)
0 UP 0 DOWN
 
Meraviglia 


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-09, 20:46   

Występy mi się bardzo podobały, choć moja opinia może wydać się nieobiektywna, gdyż sama jestem członkiem Can-Cana :D (obecnie kontuzjowana). Dziewczyny, byłyście świetne!!! Jak zwykle :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: cancan, maj, szkola, tanca


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu