Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dział Urząd Miasta Brzeg
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-06, 22:45   Dział Urząd Miasta Brzeg

Po bardzo długich rozmowach z Urzędem Miasta Brzeg, udało się w końcu przekonać, że forum nie gryzie ;)

Po wielu ustaleniach ruszamy ( na dniach ) z pełną parą z działem. Na forum będą przedstawiciele Urzędu Miasta Brzeg:

- Beata Zatoń - BeZet
- Sławomir Mordka - jeszcze niezarejestrowany gdyż nie ma teraz dostępu do komputera ;)

W dziale będzie można zadawać pytania do Urzędu Miasta Brzeg które nie zostaną bez odpowiedzi. Odpowiedzi nie będą umieszczane natychmiastowo ( maksymalnie powinno się oczekiwać 7 dni ) gdyż każda sprawa musi być uzgodniona z odpowiednim działem w Urzędzie.

Na dniach pojawią się pierwsze ogłoszenia jak dział będzie funkcjonował. Proszę o ewentualne opinie.

Przedstawiciele Urzędu Miasta będą posiadali osobne kolory oraz rangę:




Jeszcze raz zapraszam do wyrażania swoich Opinii.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-06, 23:55   

Bardzo dobry pomysl :) jak będę mial sprawę do UM to już wiem gdzie mam się zglosić :D I nawet nie trzeba wychodzić z domu :)
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-07, 07:49   

Nareszcie ruszyło :)

ps. Ranga a raczej jej napis słabo widoczny :( może dookoła biała ramka wokół tekstu,
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-07, 23:05   

Mam tylko nadzieję że ten dział nie stanie się placem boju, na którym forumowicze będą rzucać oskarżenia zamiast prowadzić dyskusji. Boję się też o to, aby osoby nieodpowiednie nie znalazły tu miejsca do nabijania bezsensownych postów. Przykład - wyżej.

Jednym słowem dobrze, że coś takiego powstało, ale traktujmy to miejsce w odpowiedni sposób.

Swoją drogą gratulacje dla Yasia za przełom, jaki za jego sprawą się dokonał.

To mówiłem JA ;)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-07, 23:07   

Dlatego ten temat założyłem w opiniach o forum. ;)


Sami też musimy uszanować Urząd Miasta za to że wyszedł w końcu do mieszkańców. ;)
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-05-08, 18:32   Re: Dział Urząd Miasta Brzeg

Chciałabym podziękować za sprawne i bezproblemowe utworzenie tego działu... :wink:
oraz za ładny kolorek... :)

yasiu napisał/a:
Po bardzo długich rozmowach z Urzędem Miasta Brzeg, udało się w końcu przekonać, że forum nie gryzie ;)

Muszę sprostować - nikt w UM nie twierdził, że forum gryzie!!!! (no... może troszkę kąsa :P )

yasiu napisał/a:
W dziale będzie można zadawać pytania do Urzędu Miasta Brzeg które nie zostaną bez odpowiedzi. Odpowiedzi nie będą umieszczane natychmiastowo ( maksymalnie powinno się oczekiwać 7 dni ) gdyż każda sprawa musi być uzgodniona z odpowiednim działem w Urzędzie.


Te 7 dni to naprawdę potrzeba, a nie zachcianka. Dotarcie do różnych informacji z różnorakich działów, od różnych osób - to po prostu kwestia czasu i chęci.
A że chęci nie brakuje, tyle tylko, że czas nie zawsze sprzyja, a oprócz odpowiedzi na forum każde z nas ma dość spory zakres obowiązków - to te 7 dni jest po prostu bezpiecznym marginesem czasowym.
Obiecuję, że informacje, które można pozyskać szybciej - będą umieszczanie niezwłocznie...
Dziękuję... <thanks>
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-11-28, 20:20   Re: Dział Urząd Miasta Brzeg

yasiu napisał/a:
Po bardzo długich rozmowach z Urzędem Miasta Brzeg, udało się w końcu przekonać, że forum nie gryzie ;)
Po wielu ustaleniach ruszamy ( na dniach ) z pełną parą z działem. Na forum będą przedstawiciele Urzędu Miasta Brzeg.
Zdaje się, że forum stało się ponownie gryzące, z niektórych przypadłości trudno się skutecznie wyleczyć. Cóż, PiS nie wziął pod uwagę głosów młodych wyborców i zdaje się, że dojdzie do powtórki w wydaniu brzeskim. Ci 16-to, 17-to latkowie z forum w trakcie następnych wyborów w Brzegu będą już pełnoletni, a nadmienić trzeba, że posiadają liczne grono przyjaciół.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-28, 20:32   

Oj tam zaraz...
Ani obecni tu pracownicy UM to PiS, ani forum ich nie gryzie jak sądzę. Skąd takie wnioski? Na stronie UM też niewiele się nowych rzeczy ukazuje. Teraz (jak sądzę bo urzędnikiem nie jestem) taki dziwny czas nastał że albo zająć się trzeba przyszłorocznym budżetem, albo zamknięciem tegorocznego. Masa pracy. Nawet radnych nikt nie oszczędza: na piątkową sesję przygotowano 27 projektów uchwał + "pierwsze czytanie" budżetu + referat o turystyce w mieście + elementy stałe sesji.
Jest tylko jeden radny, którego bardzo dziwi, że ktoś może myśleć o przyszłorocznym budżecie w listopadzie. On by wolał za 4 miesiące. Ale to margines na tym forum nieobecny.

P. S. Nie staję murem za urzędnikami UM, ale z tego co wiem rzecznik prasowy urzędu zachorzał i jest na dłuższym zwolnieniu - i pewnie stąd też jego nieobecność "służbowa" na forumbrzeg.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-28, 20:37   

Bartek T. napisał/a:
Nawet radnych nikt nie oszczędza
za coś się im płaci :) przydałoby się troche pomęczyc :)
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-28, 21:24   

Nie za męczenie i nie tyle ile ludzie myślą że się płaci, ale to zupełnie inna bajka.
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-11-29, 05:48   Re: Dział Urząd Miasta Brzeg

Roztropek napisał/a:
Zdaje się, że forum stało się ponownie gryzące, z niektórych przypadłości trudno się skutecznie wyleczyć. Cóż, PiS nie wziął pod uwagę głosów młodych wyborców i zdaje się, że dojdzie do powtórki w wydaniu brzeskim. Ci 16-to, 17-to latkowie z forum w trakcie następnych wyborów w Brzegu będą już pełnoletni, a nadmienić trzeba, że posiadają liczne grono przyjaciół.


Proszę sobie wyobrazić, Panie Roztropku, że nawet do końca nie zrozumiałam, o co w tej wypowiedzi Panu chodzi... 8)

Gdyby Pan tak jaśniej i bardziej wyczerpująco rozwinął to, co Pan miał na myśli oraz związek pomiędzy PiS a brzeskim UM - byłabym wdzięczna. Wtedy też mogłabym się odnieść do Pańskiej wypowiedzi, którą Pan umieścił w tym temacie. :)
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-11-29, 08:05   

Byłem skłonny przypuszczać, że to już na stałe ustał dialog z naszą brzeską młodzieżą, a tu taka miła niespodzianka. Witamy, witamy ponownie po dłuzszej nieobecności.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-11, 02:56   

BeZet napisał/a:
Gdyby Pan tak jaśniej i bardziej wyczerpująco rozwinął to, co Pan miał na myśli oraz związek pomiędzy PiS a brzeskim UM


To ja pokuszę się o wyjaśnienie. Albo nie - wystarczy, że przytoczę powiedzenie: "uderz w stół a nożyce się odezwą" ;)

Pewnie nie związku, ale jak skutecznie to porównanie zadziałało! :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, dzial, miasta, urzad


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu