Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Czego brakuje w Brzegu??
Autor Wiadomość
potoczanka 



Wiek: 37
Dołączyła: 29 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-07-23, 15:56   

hmm... zagorzała dyskusja o Mc Donalda ...Zdaje sie że ja nie płakałabym gdyby tego lokalu nadal u nas brakowało :) . Nie przepadam za jedzeniem serwowanym tam... no chyba ze za lodami i ciastkami :oops: taka mała słabość ;) .

Jeżeli chodzi o to, czego brakuje mi w Brzegu to przede wszystkim miejsc rozrywki. Przeciez tutaj nie ma się gdzie pobawić ! Jak juz sa lokale to ciasne klitki, gdzie nie ma się jak ruszyć na parkiecie ...

Acha ... i czego mi jeszcze brakuje :D ? Lamp na obwodnicy :P . Tam jest stanowczo za ciemno żeby skracać sobie drogę wieczorami a elektrownia pod nosem :P
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-07-26, 12:19   

a pod lampami stałyby pewne panie i łapały "okazje" :evil:
0 UP 0 DOWN
 
djArtee(lipson) 


Wiek: 37
Dołączył: 21 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-27, 00:14   

moim zdaniem to brakuje klubiku typu dawna STREFA!! oczywiscie o takim zdaniu zawazyło moje hobby a mianowice dj'ka!!!!!posiedziałbym czasem przy pifku i posłuchał dobrago HAUSU!!a nawet czasem jakby była mozliwossx to sam cos zapodał!!1heh ale doopa nie ma i nie wiadomo czy bedzie a szkoda... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-( :-( :-(
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-08-05, 15:41   

nio też UWAŻAM że STREFKA powinna wrócić-RADO gdzie jesteś
COME BACK!!! PLEASE!!!
hehe
a tak seryjnie to brakuje rozrywek w BRZEGU brakuje
ale spoxxx weszliśmy przecież do UNIII-bedzie lepiej "poleku spoxxx"-hehe
:> :D :D:D :>
0 UP 0 DOWN
 
dubaska 


Dołączyła: 16 Sie 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-08-17, 18:06   

Zgadzam sie, ze brak klubu/ów jest dotkliwie odczuwalny. Brakuje jeszcze porzadnego sklepu muzycznego, sciezek rowerowych i swiatel lub tez ronda na skrzyzowaniu kolo starego ogolniaka :)

no a poza tym brakuje atmosfery, czegos co by sprawialo, ze w miescie czuje sie obecnosc nie tylko emerytow i rencistow ale takze kogos "ciut" mlodszego...

poradna promocja miasta tez by sie przydala. a jak na razie mozemy liczyc na wycieczki niemieckich turystow...dopoki wszyscy, ktorzy tu kiedys mieszkali i wracaja zeby odwiedzic stare smieci, nie umra. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Zbysiur 


Wiek: 32
Dołączył: 29 Sie 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-29, 20:54   KINO !

w Brzegu brakuje fajnego kina takie jak helios :P ale hehe nie stać na to Brzeg ;] i Brzeg za mały na fajne kino :)
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-08-29, 21:31   

Brzegowi brakuje dobrej knajpy do tego zeby sobie potanczyc przy starych szlagierach; no i brakuje rowniez ludzi ktorzy beda sie z nich bawic - jedno wyklucz drugie... :| :| :x
0 UP 0 DOWN
 
chata wuja toma 

Wiek: 77
Dołączył: 09 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Kamczatka

Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2005-09-09, 02:26   

Już raz gdzieś to mówiłem ale powtórze się
BURDELIIIIIIIIIIIIII...
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-09-09, 19:50   

Ostrzeżenie nr 1 za posty tóre napisał chata wuja toma, jeżeli dalej tak będziesz pisał to będą następne i BAN. Twoje poczucie humoru jest trochę dziecinne.
0 UP 0 DOWN
 
jstaszek 



Wiek: 62
Dołączył: 30 Cze 2005

UP 22 / UP 18



Wysłany: 2005-09-10, 14:43   

witam Wszystkich
mało zabieram głos na forum ale jak czytram te "rozpłkane " teksty czego brakuje w Brzegu to mnie szl.g trafia
rusz du.e ! małolacie
nikt ci nic nie poda, jak sam tego niechcesz zrobić. Mam pomysł dla płaczków--wyprować się
Mieszkam w Brzegu od 44 lat
ps Yasiu mam nadzieje ze nie naruszyłem zasad forum,,, ale rusz kupe to smierdzi
:twisted:
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-09-15, 16:10   

jstaszek napisał/a:
mnie szl.g trafia
rusz du.e ! małolacie


jstaszek napisał/a:
Mam pomysł dla płaczków--wyprować się


jstaszek napisał/a:
ale rusz kupe to smierdzi


OMG
0 UP 0 DOWN
 
brzerzanin 


Wiek: 36
Dołączył: 23 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-18, 23:45   

Czego mi tutaj brakuje?
wszystkigo!!!
od pracy po rozrywke!!! oczywiscie dla starszych bo dla dzieciakow to sie czasem trafi jakas impreza. Jak byl stary butmistrz Stefanski to bylo wiecej imprez a nie to co teraz ze amfiteatr pajeczynami i krzakami zarasta.


YASIU: dzieki za powitanie
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-19, 00:19   

brzerzanin napisał/a:
Czego mi tutaj brakuje?
wszystkigo!!!
od pracy po rozrywke!!! oczywiscie dla starszych bo dla dzieciakow to sie czasem trafi jakas impreza. Jak byl stary butmistrz Stefanski to bylo wiecej imprez a nie to co teraz ze amfiteatr pajeczynami i krzakami zarasta.


Czuj się wolny i zagłosuj na tego pana za tydzień. Kasę miasta doprowadził do ruiny, czas na całą Polskę! :mask:
0 UP 0 DOWN
 
brzerzanin 


Wiek: 36
Dołączył: 23 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-19, 16:28   

co fakt to fakt ze stefanski byl troche nie teges ale przynajmniej cos ie dzialo i sie tak nie nudzilismy a teraz to jest tyle imprez ze na wioskach jest wiecej w ciagu roku niz u nas w ciagu 2 lat. Teraz to on chyba na radnego startuje o ile sie nie myle
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-19, 17:31   

brzerzanin napisał/a:
co fakt to fakt ze stefanski byl troche nie teges ale przynajmniej cos ie dzialo i sie tak nie nudzilismy a teraz to jest tyle imprez ze na wioskach jest wiecej w ciagu roku niz u nas w ciagu 2 lat. Teraz to on chyba na radnego startuje o ile sie nie myle

trochę się mylisz, bo w tym roku są wybory parlamentarne i prezydenckie, na prezydenta raczej nie kandyduje, więc zostaje mu parlament, a konkretnie Sejm.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brakuje, brzegu, czego


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu