Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy Euro 2012 może być szansą dla Brzegu
Autor Wiadomość
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-23, 22:04   

alferx napisał/a:
budowę może innych obiektów w Brzegu by być bardziej atrakcyjnym dla kibico-turystów np od Oławy ;)
przede wszystkim trzeba zrobić tak aby ludzie przychodzili, przyjeżdżali na nasz basen zamiast do Oławy...no i to poki co tyle bo co ma Oława lepszego do zaoferowania od Brzegu na teraz?

Ja wierzę, że za 5 lat Brzeg będzie bardziej znany od Opola pod warunkiem, że Opole nie będzie się wtrącać w nasze sprawy, negować je i narzucać nam własną wizję, poniekąd kradnąc pomysły...bardziej mi Wrocław bliski niż Opole. Należy przywrócić dawną świetność Festung Brieg, miasta ogrodów i zieleni. Opole zawsze nas miało w dupie. I to dzięki staraniom takich ludzi jak np. Pan Kozerski i inni, dzięki ich kontaktom, zabiegom, a czasami i poniżaniu siebie przed tymi "wyższymi " Brzeg jest słynny . Odbudujmy okolice Rynku, tereny dawnej fosy....i patrzmy na Wrocław nie na Opole. Brzeg był zawsze porównywany i przypisywany pod Wrocław...Brieg bez. Breslau, die schone Stadt...
Ostatnio zmieniony przez Lotnik 2007-04-23, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-23, 22:43   

Ich plusem jest odległość tymi samymi drogami komunikacyjnymi co z Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-04-23, 22:51   

tylko jedno "ale" odnośnie tych 100 kilometrów :) .......pisało o nim tylko NTO, ale jakoś innym miastom (Szczecin jest daleko) oraz Kielce (ponad 100 KM do Krakowa i Warszawy) a mimo to starają się o bazy.......więc albo gazeta coś namieszała....albo nie wiem CO :)

a w Brzegu przydałoby sie też odbudować amfiteatr i może tam jakiś telebim [jedyne miasto , w którym mecze są oglądane na łonie przyrody :D ]....
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-23, 23:35   

KtOŚ napisał/a:
tylko jedno "ale" odnośnie tych 100 kilometrów :) .......pisało o nim tylko NTO


nie tylko NTO również Gazeta Wyborcza :)

No i fajnie by bylo jakby w tym temacie odpowiedzial Bartek T lub inny radny, cholercia jakaś wladza!! Bo my tak między sobą możemy rozmawiać, ale malo zrobić :( a ich zainteresowania nie widzę i nie slyszę :/
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2007-04-24, 17:32   

"Może mały układzik z Opolem. My pomożemy w budowie stadionu - będą mogli gościć zagraniczną reprezentację , a Opole wesprze w budowie Aqua Parku, rewitalizacji centrum, budowę może innych obiektów w Brzegu by być bardziej atrakcyjnym dla kibico-turystów np od Oławy"
Tutaj mozemy sie przejechac: my pomozemy a oni nas oleja (jak zwykle). Musimy pamietac, ze odrestaurowany zadbany Brzeg bedzie o wiele bardziej atrakcyjny niz opole. Dlatego oni beda robic wszystko zeby nie pozwolic nam rozwinac skrzydla. Zgadzam sie z tym ze to poparcie na jednego okaze sie poparciem dla Opola. Fajnie by bylo gdyby nasze wladze rozmawialy bezposrednio z Wroclawiem.
Do Lotnika: swiete slowa o przyjazni opolsko-brzeskiej, o tym caly czas pisze na forum.
Jesli mamy pzyciagnac turystow, liczmy na siebie, bo Opole jesli nie zaszkodzi to z pewnoscia nie pomoze.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-25, 20:50   

Myślę ze wszystko pójdzie zgodnie z planem... Oczywiście to duża szansa dla Brzegu, dlatego już powołano odpowiednie komisje w UM, hm tak myśle..
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-25, 21:15   

Devon napisał/a:
dlatego już powołano odpowiednie komisje w UM, hm tak myśle..


tzn, myślisz, że wszystko pójdzie zgodnie z planem czy, że powołano odpowiednie komisje w UM.
Jeśli to drugie to nie ma co domniemać tylko potrzeba konkretów.
Np. głos Bartka T..

Cóż z tego co wiadomo i Brzeg i Opole milczy.. a o dziwo inne miasta podjęły działania, "by wyprzedzić konkurentów w staraniach o goszczenie uczestników Euro."

Zresztą sami przeczytajcie:
Jak miasta zabiegają o uczestników Euro
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-04-25, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-25, 21:18   

smooth napisał/a:
tzn, myślisz, że wszystko pójdzie zgodnie z planem czy, że powołano odpowiednie komisje w UM.


zebrano odpowiednią ekipę :) i będą działać... "myślę ze wszystko pójdzie zgodnie z planem"
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-04-25, 21:21   

Devon napisał/a:
zebrano odpowiednią ekipę :) i będą działać


a wiesz może kto to jest i jaką mają wiedzę i doświadczenie w takiej organizacji?? No i gdzie Oni byli do tej pory??

no i jaki jest plan?
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-25, 21:25   

KtOŚ napisał/a:
Devon napisał/a:
zebrano odpowiednią ekipę :) i będą działać


a wiesz może kto to jest i jaką mają wiedzę i doświadczenie w takiej organizacji?? No i gdzie Oni byli do tej pory??

no i jaki jest plan?




hehe spokojnie ja nic konkretnego nie wiem, nie będę mówił kto to jest ale to są specjaliści. Gdzie byli do tej pory a tego to ja nie wiem, ale Euro 2012 jest czymś poważniejszym niż np. skoszenie trawy na stadionie czy coś w tym stylu... więcej nie powiem bo to tajemnica :(
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-04-25, 22:42   

Devon napisał/a:
ale Euro 2012 jest czymś poważniejszym niż np. skoszenie trawy na stadionie czy coś w tym stylu.


no to poczekamy na oficjalny komunikat :) .......tylko dlaczego mam dziwne przeczucie, że to znowu będą "karierowicze", którzy się pchają do takich rzeczy, tylko wtedy jak to jest stosunkowo prosto zrealizować i kiedy jest rozgłos, dlaczego plany są robione na pokaz i jakim cudem nagle się na to znajdą pieniądze, jeśli wcześniej ich nie było.......ehh dużo tych pytań :) ....no ale cóż poczekamy na oficjala :)
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-04-26, 09:54   

Zanim pojawi się oficjalny komunikat rzecznika (miasta czy powiatu), informuję, że powstał już zespół, którego zadaniem jest przygotowanie Brzegu do mistrzostw EURO 2012, z wykorzystaniem wszystkich szans i możliwości. Zespół składa się z osób reprezentujących władze powiatowe, miejskie oraz środowisk sportowych.
Prace zespołu idą równolegle w trzech kierunkach:
1. Kierunek mało realny, ale nie niemożliwy – Brzeg miastem goszczącym którąś z reprezentacji (noclegi, wypoczynek i/lub treningi)
2. Kierunek realny – Brzeg bazą dla kibiców
3. Kierunek realny – Brzeg dla inwestorów

W chwili obecnej prowadzone są rozmowy z wszystkimi znaczącymi osobistościami krajowymi (środowiska władz lokalnych, środowiska polityczne i sportowe).
Wiemy, że głównym i bardzo znaczącym atutem Brzegu jest jego lokalizacja oraz drogi dojazdowe (z Wrocławia). Wiedzą o tym także władze lokalne oraz osoby z zespołu pracującego nad tym, aby żadnej z szans i możliwości nie zmarnować.

Informacje te podaję, przede wszystkim dla zaspokojenia ciekawości wszystkich forumowiczów. Myślę, że oficjalne stanowisko zostanie przedstawione przez rzeczników władz lokalnych. W miarę posiadanych informacji postaram się na bieżąco informować, jak idą prace zespołu.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-26, 09:59   

BeZet napisał/a:
Informacje te podaję, przede wszystkim dla zaspokojenia ciekawości wszystkich forumowiczów. Myślę, że oficjalne stanowisko zostanie przedstawione przez rzeczników władz lokalnych. W miarę posiadanych informacji postaram się na bieżąco informować, jak idą prace zespołu.


dzięki Bezet :) no i coś się dzieje... to dobrze :) teraz tylko czekać na wyniki i oby punkt 1 się spelnil :)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-26, 11:16   

do stadionów każdy pracujący dorzuci się po 200 zeta przez ten czas do Mistrzostw :) w sumie mało ale przeliczyć ludzi to kupa kasy jest :)

słyszała ktoś o budowie Hotelu w Brzegu ? podobno jakiś Niemiec chce budować bo widzi baze noclegową dla kibiców, w sumie Brzeg-Wrocek blisko więc i w Brzegu mogą kimać kibice :)
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-04-27, 21:35   

z nieoficjalnych wiadomości >>>> jest duża szansa na powstanie hotelu w Brzegu, z moich wtyków :wink: przynajmniej mi wiadomo, iż to będzie Polak :D :D ....

co do Niemca tej wersji jeszcze nie słyszałem.....
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2012, brzegu, byc, czy, dla, euro, moze, szansa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu