Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy jesteśmy uzależnieni od internetu?
Autor Wiadomość
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2007-04-16, 14:56   Czy jesteśmy uzależnieni od internetu?

http://www.badania.psycho...oc.pl/index.php

Test,o treści jak w temacie, trochę przydługawy i nudny, ale może komuś się przyda

Mój wynik w skrócie:

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jesteś uzależniony od Internetu! Internet ma bardzo duże znaczenie dla Ciebie, wywiera on bardzo duży wpływ na Twoje życie. Nie potrafisz już kontrolować czasu przebywania w Sieci, nie potrafisz oderwać się od niej. Problem ten dotyczy ok. 10% wszystkich użytkowników sieci.
0 UP 0 DOWN
 
Bartosz 



Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2006

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 15:07   

trochę długa ta ankieta...nawet nie chciało mi sie jej wypełniać....ale moge się przyznać bez bicia że jestem uzależniony od internetu :evil: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-04-16, 15:44   

zrobiłem tą ankiete i wyszło mi, że u mnie występuje brak zagrożenia lub niewielkie ryzyko uzależnienia od internetu :)
0 UP 0 DOWN
 
karolkms 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stont

Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-04-16, 15:54   

Jesteś w grupie ryzyka uzależnienia od Internetu! W Polsce szacuje się że stanowi ona ok. 15% wszystkich użytkowników. Oznacza to, że w niedługim czasie możesz stać się uzależniony od Internetu. Przebywając on-line, zdarza Ci się tracić poczucie czasu i kontroli nad używaniem Internetu i nad samym sobą. Powinieneś zastanowić się nad tym, jaki wpływ na Twoje życie i zdrowie zaczyna mieć Internet i czy nie warto by spróbować kontrolować korzystanie z niego. tak mi napisało :shock: czyli musze zrezygnować z neta :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 16:02   

Brak ryzyka lub niewielkie ryzyko uzależnienia od Internetu

"Twój wynik wskazuje na to, że jesteś przeciętnym użytkownikiem Internetu, nie zagrożonym (na razie) uzależnieniem od niego"

"Twoje używanie Internetu nie wpływa niekorzystnie na Twoje zdrowie i funkcjonowanie społeczne. Internet nie zdominował Twojego życia. Zdarza Ci się co prawda czasami zostawać dłużej w Sieci niż zamierzałeś, ale zawsze jesteś w stanie kontrolować czas przebywania on-line."

Faktycznie długi ten test.. ale jednak coś w tym jest.. :)
0 UP 0 DOWN
 
eMGie 



Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2007

UP 52 / UP 17



Wysłany: 2007-04-16, 16:32   

Jesteś w grupie ryzyka uzależnienia od Internetu! W Polsce szacuje się że stanowi ona ok. 15% wszystkich użytkowników. Oznacza to, że w niedługim czasie możesz stać się uzależniony od Internetu. Przebywając on-line, zdarza Ci się tracić poczucie czasu i kontroli nad używaniem Internetu i nad samym sobą. Powinieneś zastanowić się nad tym, jaki wpływ na Twoje życie i zdrowie zaczyna mieć Internet i czy nie warto by spróbować kontrolować korzystanie z niego.

I tak, nawet bez tej ankiety, wiedziałem, że jestem uzależniony od internetu w stu procentach. Jednak uważam, że lepsze to, niż uzależnienie od alkoholu, papierosów czy narkotyków... :)
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 16:57   

Nie masz żadnych problemów związanych z wykorzystywaniem Internetu

Twój wynik wskazuje, że problemy związane z korzystaniem z Internetu Ciebie w ogóle nie dotyczą. Należysz do grupy ok. 25% polskich użytkowników sieci, których używanie Internetu nie przynosi szkód.

No no no :)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-04-16, 17:03   

Brak ryzyka lub niewielkie ryzyko uzależnienia od Internetu

Jeśli szczerze odpowiedziałeś na pytania testu - Twój wynik wskazuje na to, że jesteś przeciętnym użytkownikiem Internetu, nie zagrożonym (na razie) uzależnieniem od niego. Należysz do grupy ok. 50% przeciętnych polskich użytkowników Internetu. Twoje używanie Internetu nie wpływa niekorzystnie na Twoje zdrowie i funkcjonowanie społeczne. Internet nie zdominował Twojego życia. Zdarza Ci się co prawda czasami zostawać dłużej w Sieci niż zamierzałeś, ale zawsze jesteś w stanie kontrolować czas przebywania on-line.

Uzyskałeś wynik powyżej 286 pkt. co oznacza, że mieścisz się w grupie 25% badanych z najwyższymi wynikami w tym teście. Masz bardzo wysoką uogólnioną samoocenę swoich cech (właściwości), które stanowią ważne zasoby człowieka w radzeniu sobie ze stresem.

itd itd :P ogólnie jest dobrze :D muszę mamie pokazać :>
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 17:24   

bez ankiety wiem ze jestem hehehehehe
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-04-16, 17:26   

Ja zrobiłem test jestem zagrożony :cry: trzeba uważać ale najbardziej jestem uzależniony tylko od forumbrzeg :>
0 UP 0 DOWN
 
Aklime 



Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-04-16, 18:10   

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jesteś uzależniony od Internetu! Internet ma bardzo duże znaczenie dla Ciebie, wywiera on bardzo duży wpływ na Twoje życie. Nie potrafisz już kontrolować czasu przebywania w Sieci, nie potrafisz oderwać się od niej. Problem ten dotyczy ok. 10% wszystkich użytkowników sieci. Twoje uwikłanie w Internet powoduje już poważne problemy w Twoim życiu, nie tylko osobistym, ale również towarzyskim i rodzinnym, a może wkrótce i zawodowym (pracy i nauce).

czyli żadna nowość ;)

ale to było długie :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Gacek02 
Tr0jan ?? ;)



Wiek: 31
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 18:12   

a oto moj wynik :D

Brak ryzyka lub niewielkie ryzyko uzależnienia od Internetu

a ja tak duzo spedzam godzin w internecie :D moze kilka rzeczy zanirzylem ale nie jest zle :D
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 18:22   

Gacek02 napisał/a:
a oto moj wynik :D

Brak ryzyka lub niewielkie ryzyko uzależnienia od Internetu


oni chyba jakiś bląd zrobili :o nie wierze !!
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-16, 19:27   

.. ja mam takie wyniki jak KS i Aithne :D
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-04-16, 19:30   

steve napisał/a:
oni chyba jakiś bląd zrobili :o nie wierze !!


STEVE zgadzam się z tobą :D musiałbym bym nie znać Gacka żeby w to uwierzyć
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czy, internetu, jestesmy, od, uzaleznieni


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu