Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kathia
2008-06-03, 17:28
Gdzie tanio można sie zakolczykować?
Autor Wiadomość
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-13, 20:03   

Och, ja też kiedyś taki chciałam... ale się zastanawiałam, czy jak będę pić, to mi się przez ta dziurkę nie będzie wylewać xD
Chciałam przebić język, ale zraziłam się do tego, po tym, jak mojej koleżance tak spuchł język, że mówić nie mogła, więc kolczyk, a w jego miejsce pojawiła się ropa i dziwny strup... eee... Albo jak mi koleżanka opowiadała, że gdzieś czytała, ze komuś się język na dwie połowy rozdzielił, albo, że można przez to stracić poczucie smaku itp. itd...
0 UP 0 DOWN
 
Aklime 



Wiek: 31
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-04-14, 12:40   

Ziomek napisał/a:
mi koleżanka opowiadała, że gdzieś czytała, ze komuś się język na dwie połowy rozdzielił, albo, że można przez to stracić poczucie smaku itp. itd...



a tam :P

może można, ale to się rzadko zdarza, bez przesady.


swoją drogą-ciekawe jak to jest nie czuć smaku? :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-14, 13:10   

rzeczywiście jest taka możliwość, ale w przypadku kiedy kolczyk zostanie zrobiony zbyt blisko lub za daleko... chodzi o to, żeby kubków smakowych nie naruszyć... z tym ropieniem, puchnięciem itd. to różnie bywa... moje kumpele np. przez kilka dni jechały na środkach przeciwbólowych, jadły tylko zmiksowane zupki itd. Jedna zachorowała i tak jej spóchł język, że musiała ściągnąć kolczyka, bo kuleczki zaczęły się wrzynać w niego... innej tak ropiałą dziórka, że wyciągnęła kolczyka i musiała później po wizycie u lekarza długo ranę leczyć...

ALE... większość moich znajomych z kolczykami w języku, w tym ja sama przebijaliśmy język ze znieczuleniem oczywiście... ja od razu jadłam, mówiłam tylko troszkę inaczej, ale nie sepleniłam, po prostu się przyzwyczajałam do kolczyka... byłam szczęśliwa, bo mogłam jeść duuuuuużo lodów wodnych przede wszystkim (na początku nabiał i wszystko związane z mlekiem nie jest wskazane)... wszystko było u mnie w porządku, nie było żadnych tabletek etc.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z kolczyka, gdybym znów miała wybór zrobiłabym go jeszcze raz... ale każdemu mówię, że przed tym trzeba się poważnie zastanowić... i jeśli się już ktoś zdecydyje, musi być gotowy na "komplikacje"
0 UP 0 DOWN
 
kasiaczek_171 

Wiek: 35
Dołączyła: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-14, 14:52   

No dobra.Wiem ze na Żeromskiego ale czy ktoś ma adres albo numer telefonu do tej Pani od przebijania?
0 UP 0 DOWN
 
Makowa Panienka 
Siesnimi, siesnimi :]



Wiek: 32
Dołączyła: 31 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzEg

Wysłany: 2007-04-14, 19:51   

No niestety nie mam.
Kolczyk w języku to fajna sprawa :)Przebiłam sobie rok temu, i tez nie miałam zadnych problemów...Jestem szczesliwa :) I choć czasami chcialam go sciagnąc. to zdjełam na 3 minuty i tęskniłam tak bardzo ze znów zakładałam.Wiecie moze ile zrasta sie pozniej dziurka ?? Bo ponoć szybciutko.
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-14, 20:31   

To zależy... przez pierwsze pół roku ponoć w ciągu 24h już tworzy się błonka i stopniowo zaczyna zarastać całość... ja mając kolczyk już 3 lata mogę wyciągać kolczyka i nie nosić go okło 7 dni a nie mam problemów z ponownym założeniem... to wszystko zależy od czasu noszenia i specyfiki gojenia się danej osoby (czy jakoś tak... :D )
0 UP 0 DOWN
 
rocketman 
Ja i moja rzeczywistość



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-14, 21:09   

kasiaczek_171 napisał/a:
Wiem ze na Żeromskiego ale czy ktoś ma adres albo numer telefonu do tej Pani od przebijania?


Żeromskiego 4/5 nie mylić 4/4 wiem bo to moja sąsiadka ale nie mam z nią dobrych kontaktów więc to wszystko czego sie ode mnie na ten temat dowiedzieć
0 UP 0 DOWN
 
kasiaczek_171 

Wiek: 35
Dołączyła: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-15, 12:16   

rocketman, Dzięki wielkie.Prawde mówiac liczyłam na telefon od kogoś ale adres tez jest oki.Buziak
0 UP 0 DOWN
 
kasiaczek_171 

Wiek: 35
Dołączyła: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-22, 19:53   

Jak ktos chce kolczyka to moge podać namiary na fajnego olesia.Pełna profesjonalka mimo ze w domu.Przyjemnie,tanio.Poprostu super.Można o wzystko zapytać bez krepowania.
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2007-05-24, 22:55   

chyba chodzi o mojego kumpla z liceum ;) ale glowy nie daje ze o niego chodzi (Marcin) ...

ja robilam u niego kolczyka w pepku - szybko i sterylnie, wlasciwie bez bolu :P
zrobil w zyciu mnostwo kolczykow, ponad pol mojej klasy kolczykowal :P w roznych dziwnych miejscach :D (nie we wszystkich miejscach na szczescie podejmie sie zakolczykowania) :)

A OD KOSMETYCZEK UCIEKAC GDZIE PIEPRZ ROSNIE :!: :!: :!:

slyszalam TYLKO zle opinie na temat kolczykow u kosmetyczek wlasnie :/
0 UP 0 DOWN
 
kasiaczek_171 

Wiek: 35
Dołączyła: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-28, 23:32   

Nie,nie kolczykowałam się u Marcina.Nawet go nie znam.Swoje obecne kolczyki robiłam we Wrocławiu.Jakby doliczyc koszt przejazdu to wyszło by moze z 10zł taniej niz chcą w Oławie.Choć jak doliczy ć to ze sama kupowałam kolczyka to wyszło by na to samo.Pani z ulicy Żeromskiego dobrze robi kolczyki.Choć jak mnie za 1 razem znieczuliła to znieczulenie mnie tak zmroziło ze się popłakałam z bólu...Pozatym było bardzo tak urzędowo i jaoś mało przyjemnie.Choć czemu sie dziwie..wpuszcza sie obce osoby do domu... A koleś we wrocku też robi sterylnie,tanio,szybko,w razie czego odprowadza nowicjuszy pod Galerie dominikańską zeby trafili na pkp lub pks.I ma sie z nim stały kontakt jakby sie coś złego działo z kolczykiem...Naprawde polecam i jak ktos chce to dam na niego namiar...Robi prawie wszystkie rodzaje przekłuć,intymne też.Jest naprawde spoko.
0 UP 0 DOWN
 
LasicaAsica 



Wiek: 34
Dołączyła: 15 Mar 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-31, 18:58   

a nie wiesz czy ma doświadczenie w robieniu kolczyków na karku?
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2007-05-31, 20:03   

LasicaAsica napisał/a:
a nie wiesz czy ma doświadczenie w robieniu kolczyków na karku?


Marcin na 200% ma bo takie tez robil u mnie w klasie ludziom ;] tylko ze ja nie mam do niego kontaktu :(

Marcin Domański, popytaj może ktoś go zna
pzdr
0 UP 0 DOWN
 
LasicaAsica 



Wiek: 34
Dołączyła: 15 Mar 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-31, 21:06   

kurde....jakby ktos znal kogos takiego kto ma doswiadczenie itd to dawac kontakt jakos itd
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2007-05-31, 23:31   

powiem tyle ze ten Marcin kolczykowal nawet specjalnie ludzi do jakis tam konkursow :)
doswiadczenie ma naprawde duze, ma rowniez kolczyki ew. mozna zamowic sobie cos z katalogu u niego.... ale kontaktu niestety nie mam :(
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gdzie, mozna, sie, tanio, zakolczykowac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu