Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 13:39
Dominet Basket Ekstraklasa 2006/07

Kto zostanie koszykarskim mistrzem Polski w 2007 roku?
Anwil Włocławek
6%
 6%  [ 1 ]
ASCO Śląsk Wrocław
33%
 33%  [ 5 ]
BOT Turów Zgorzelec
13%
 13%  [ 2 ]
Energa Czarni Słupsk
0%
 0%  [ 0 ]
Gipsar Stal Ostrów Wlkp.
0%
 0%  [ 0 ]
Polpak Świecie
0%
 0%  [ 0 ]
Polpharma Starogard Gd.
0%
 0%  [ 0 ]
Prokom Trefl Sopot
46%
 46%  [ 7 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-04-22, 21:18   

no i Śląsk poległ :D :D :D ale swoją drogą Turow to świetna drużyna .... już gdy wchodziła do I ligi kilka lat temu bylo widać, iż zespół budowany jest przyszłościowo i widać, iż teraz koszykarze ze Zgorzelca mają dużą szansę na finał :Wink:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-22, 23:10   

bartoszek napisał/a:
no i Śląsk poległ :D :D :D


spokojnie... jedna porażka nic nie znaczy, a na pewno Urlep coś wymyśli :) ja tu widzę dobrą parę i wiele ciekawych meczy :) 3:2 dla Sląska będzie :D :D
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-04-23, 07:12   

steve napisał/a:
3:2 dla Sląska będzie :D :D


..a może i nawet 4:3, oczywiście dla Śląska, bo rywalizacja toczy się do czterech zwycięstw :) już dziś trzymam kciuki za chłopaków trenera Urlepa, a w przyszłym tygodniu meczyki zobaczę na żywo w Orbicie.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-04-23, 20:43   

To był zupełnie inny mecz niż ten w sobotę. Asco Śląsk po dramatycznej końcówce wygrał z Turowem 57:55. :) :) :) :) :wink: <tak2>

Takich meczów spodziewaliśmy się w parze Turów - Asco Śląsk. Niskich wyników, pełnych emocji i walki do ostatnich sekund. Właśnie tak było dziś w Zgorzelcu gdzie od pierwszych sekund trwała zażarta walka kosz za kosz. Goście postawili niesamowitą obronę podobną do tej jaką Turów zaprezentował w sobotę. Gracze Śląska całkowicie wyłączyli z gry dwóch liderów Turowa Rodrigueza i Kelatiego, którzy razem trafili jeden rzut z gry na 10 oddanych! Gdy na minutę przed końcem był wynik 57:52 dla Śląska wydawało się, że wrocławianie już nie oddadzą zwycięstwa, ale wtedy ważną trójkę trafił Vjeko Petrović i doprowadził do stanu 57:55. Gdy w odpowiedzi nie trafił ani Hughes, ani Tomczyk zrobiło się nerwowo. Wtedy czas wziął Saso Filipovski i ustawił akcję pod Roberta Witkę, który z czystej pozycji rzucał za trzy. Piłka zatańczyła na obręczy, ale nie wpadła do kosza i to wrocławianie mogli się cieszyć ze zwycięstwa.


Witka wyraźnie nie ma szczęścia do decydujących rzutów. Rok temu w trzecim meczu finału również chybił decydujący rzut dla Anwilu. Tym razem ciężko go jednak winić za porażkę. Z 22 punktami był najlepszym strzelcem swojego zespołu. W barwach Śląska świetnie zagrał Marcin Stefański, który nie tylko zdobył 17 punktów, ale zrobił to na stu procentowej skuteczności.

pk

źródło: www.plk.pl




Cała Polska W Cieniu Śląska :)

Już się nie mogę doczekać meczyków we Wrocku :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-23, 23:40   

hehe nienawidzę sluchać relacji meczu z radia !! hehe :)

WKS WKS WKS !! :)
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-04-28, 14:37   

Niestety Śląsk przegrał u siebie z Turowem i w rywalizacji półfinałowej do 4 zwycięstw przegrywa 1:2. Już w niedzielę kolejny mecz we Wrocławiu w hali Orbita. Może moja obecność przyniesie Śląskowi szczęście, jak do tej pory w tym sezonie Wrocławianie przegrali tylko raz kiedy byłem na meczu. Przegrali i to pechowo 1 pkt z Prokomem. Relacja z niedzielnego meczu o godz. 15:00 w tv4.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-28, 14:39   

Jutro będzie lepiej :) na pewno wygramy wierze w WKS !! :)
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-05-05, 12:16   

dziś, tj. sobota 5 maja br. w Zgorzelcu mecz Turowa ze Śląskiem. Bezpośrednia relacja z tego meczu na Polsacie Sport. Do boju WKS!

Póki co stan 1:3 dla Turowa, ale ja wciąż wierzę w Śląsk - niepoprawny optymista ;)
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-05, 15:34   

wiara czyni cuda
wiara przenosi góry

ale

i tak wygra Turów :wink: jeszcze tylko 25 minut i zacznie się ostatni półfinałowy mecz Turów-Asco :p wygrają minimum 20 punktami i rozjadą Śląsk :wink:
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-05, 17:59   

ja uwielbiam mieć rację :wink: i przy tym zarabiać :wink: :D :D :D

żegnamy ASCO..... papapa.....

jakby ktoś nie wiedział >>>> Turów rozjechał dziś ASCO :D :D i awansował do finału PLK

ps.

BOT Turów w finale PLK
BOT Skra Bełchatów w finale PLS
BOT Bełchatów na czele Orange Ekstraklasa

chyba mówi samo za siebie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-05-05, 18:25   

niestety w Polsce w sporcie rządzi kasa.. kto ma kasę ten ma dobry zespół.. i sponsorów w nazwie - a to już żałosne.. i proszę nie pisz, że Turów rozwalił ASCO, bo to już w ogóle śmieszne nie jest :x

Zgorzelec okazał się dziś lepszy od Śląska i zasłużenie zagra w finale. Życzę im złotego medalu i upragnionego tytułu Mistrza Polski.

Jutro Anwil klepie Prokom :wink:
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-05, 19:11   

Cytat:
niestety w Polsce w sporcie rządzi kasa.. kto ma kasę ten ma dobry zespół.. i sponsorów w nazwie - a to już żałosne..


a ASCO to niby w nazwie nie jest ??

nie zgadzam się z Tobą..... kasa buduje sport... bez kasy nie było by ani parkietu w Orbicie
ani ASCO Śląska, ani Prokomu Trefl Sopot ani Mostostalu Kędzierzyn ani Atlasu Wrocław... dalej wymieniać nie będę .... bo i po co wytarczy chyba przykładów :wink:

Cytat:
i proszę nie pisz, że Turów rozwalił ASCO, bo to już w ogóle śmieszne nie jest


nie rozwalił tylko rozjechał :wink: a zresztą jaka to różnica :D :D :D ASCO nie zagra w rywalizacji.... dla mnie :D dla Ciebie :cry: cóż taki sport.....
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-05-05, 20:37   

bartoszek napisał/a:
a ASCO to niby w nazwie nie jest ??


jest bo właścicielem zespołu koszykarskiego Śląsk Wrocław jest pan Siemiński, który jednocześnie jest właścicielem firmy ASCO. Sorki, ale ja nie uznaję tych członów dodatkowych w nazwach. Klub się nazywa Śląsk Wrocław i tyle, a te wszystkie Zeptery, Idee, Ery i Deichmanny wkładały tylko kasę i proszę nie pisz, że to ASCO przegrało mecz itp. itd.


Cytat:

nie zgadzam się z Tobą..... kasa buduje sport... bez kasy nie było by ani parkietu w Orbicie
ani ASCO Śląska, ani Prokomu Trefl Sopot ani Mostostalu Kędzierzyn ani Atlasu Wrocław... dalej wymieniać nie będę .... bo i po co wytarczy chyba przykładów :wink:


Ale co Ty mi wymieniasz sponsorów? Po co to komu? Owszem kasa buduje sport, ale nie zbuduje klubu, historii, kibiców. Czy kiedykolwiek na hali Śląska (o ile byłeś) usłyszałeś by kibice wykrzykiwali dopingiem nazwy tych sponsorów? Nie! Dlatego nie wciśniesz mi kitu, że bez kasy nie było by ASCO Śląska itp. Po prostu nie było by kasy dla zawodników - a Śląsk był, jest i będzie!

Dlatego nie myl pojęć nazwy klubu - a nazwy sponsora który wkłada kasę.



W Polsce trzeba walczyć z tym, by kasa była, ale by sponsorzy nie wkraczali w nazwy klubów - bo to hańba. Nie wyobrażam sobie by choćby Slavia czy Sparta Praga pozwoliły sobie wrzucić w nazwę cokolwiek. W Polsce to reguła, ale dla mnie zawsze to będzie WKS Śląsk Wrocław, bo Śląsk to historia, kibice i klub.
Ostatnio zmieniony przez MaRiO 2007-05-05, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-05, 21:05   

no dobra masz tu swoje WKS Śląsk Wrocław przegrał mecz :wink: lepiej ??

co do meczy :D :D :D bywałem, bywałem :D :D
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-05-05, 22:20   

jaki ładny kolorek :wink: :mrgreen:

Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200607, basket, dominet, ekstraklasa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu