Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Co sprawia wam największą radość?
Autor Wiadomość
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-07-28, 16:54   

moze to płytkie, ale mi największą radość sprawia słuchanie dobrej muzyki... głównie trance'u... bo to nie jest zwykła muzyka, to kawałek nieba na ziemi...
"Trance to piękne brzmienia wprowadzające w stan euforii, szaleństwa zmysłów, a przede wszystkim poczucia wolności we własnym umyśle, którego nikt nam nie odbierze..." -_-

mała rzecz, a cieszy <serduszko> :P
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-07-28, 17:23   

mi największą radość sprawia cisza gór ;) to jest wspaniałe przeżycie gdy idziesz szlakiem witasz się z całkiem obcą osobą a gdy przyjdzie czas na odpoczynek ........
Siadasz wyciągasz tomik wierszy .......... i czytasz...... i marzysz o tym utopijnym świecie... o prawdziwej i skromnej miłości.... zastanawiasz się gdzie na Ciebie czeka.... Poezja nie tylko czytana ale także śpiewana....gdy słyszysz delikatne nutki unoszące się w górach.. gdy budzi cię delikatne stukanie deszczu o namiot.... wstajesz bez ochoty na nic a tu pojawia się piękna tęcza..i ta radość że uciekłeś od zgiełku codzienności.... w której czujesz się "władcą" .......w górach czujesz respekt przed nimi.... To jest coś wspaniałego.... Piękniejsza od tego jest tylko szczera miłość ;)

a inną rozpustą gdy nie mogę być w górach jest modelarstwo redukcyjne :)
i Oczywiście czytanie Pana Samochodzika ;)


Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2007-07-28, 17:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-28, 23:25   

Mi największą przyjemność sprawiają zakupy lub siedzenie przy dobrym filmie i wcinanie różnych deserków(ogólnie słodychy), bądz popcornu czy chipsów :D
0 UP 0 DOWN
 
TranceILoveASOT 


Wiek: 34
Dołączyła: 08 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-29, 12:54   

Największa radość ? Nie musze sie długo zastanawiać Trance music i taniec :)
0 UP 0 DOWN
 
Truskawa 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-09, 20:58   

Najwieksza radość mi sprawia, gdy widze że moi przyjaciele są szcześliwi...gdy widze w ich oczach pewna iskre... której nie potrafie określić ...:P Radośc sprawia mi również rozmowa z ludźmi, chodzenie na samotne spacery, siedzenie na plaży o oglądanie zachodów słońca, chodzenie na dworze w czasie deszczu... Jedna najwieksza radość czuje, gdy latam...na wysokości 800m czuje sie naprawde wolny..i to chyba sprawia mi najwieksza radosc .. poczucie wolnosci ...nieograniczonej :)
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-09, 21:59   

Mi sprawia przyjemność jeszcze słuchanie jak ktoś opowiada o swojej pasji, o czymś co kocha :) , kiedy mówi w sposób niezrozumiały i może nudny dla tych, co tej pasji nie podzielają. Ludzie mówią: "czym on/ona się tak podnieca? ", a ja widzę ten ogień w oczach, tą przyjemność mówienia.
Po prostu lubię jak ktoś opowiada o swojej osobistej magii :) Wprowadza niejako w swój świat, w swoją indywidualność i kiedy widać, że sama myśl o owej pasji sprawia przyjemność danej osobie
Ostatnio zmieniony przez Pepe 2007-08-09, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kylo 



Wiek: 32
Dołączył: 22 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-12, 09:05   

Mi największą radość sprawia trenowanie i ściganie się (kolarstwo). :wink:
Cieszę się oczywiście z prezentów, jestem radosny w słoneczne dni oraz gdy mogę komuś w czymś pomóc. :D :wink:
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-08-12, 22:55   

Mi nastomiast wielką radośc sprawia jeśli dziecko w pracy powie mi dziękuję :)
Jeśli mąż przytula mnie, jeśli zrobi mi jakąś niespodziewajkę heh,
Największą radośc jednak sprawia mi ciągłe odczuwanie, że jestem kochana przez najbliższych w szczególności przez męża :)
Ostatnio zmieniony przez HS-R 2007-08-12, 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-15, 10:48   

Pepe napisał/a:
Mi sprawia przyjemność jeszcze słuchanie jak ktoś opowiada o swojej pasji, o czymś co kocha :) , kiedy mówi w sposób niezrozumiały i może nudny dla tych, co tej pasji nie podzielają. Ludzie mówią: "czym on/ona się tak podnieca? ", a ja widzę ten ogień w oczach, tą przyjemność mówienia.

mam dokładnie to samo Pepe :)

poza tym radość sprawiają mi też różne "głupotki" - nie są to stałe rzeczy czy sytuacje, tzn. czasem ta sama rzecz jest mi obojętna, a czasem potrafi diametralnie zmienić mój nastrój - często tak działa na mnie muzyka, czasem deszcz, innym razem słowo wypowiedziane lub napisane, niekiedy działa tak na mnie Wrocław albo Brzeg

a ostatnio na przykład dziką radość sprawia mi słońce - jak tylko wychodzi od razu wywołuje rogala na mojej twarzy :mrgreen:

i jazda samochodem... :)
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 46
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-16, 21:25   

Radość sprawia mi uśmiech moich dzieci, mojego męża,ich radość...to największe szczęście.
Poza tym nie umiem żyć bez muzyki, kocham taniec.

Wspaniałym wytęsknionym uczuciem było zanurzenie rąk w morskim piasku, szum fal, zachód słońca nad morzem...
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-09-17, 20:09   

Mi ostatnio największą radość sprawia, jak po około 15 minutach nawijania i zabawiania mój 6-cio tygodniowy bratanek strzeli do mnie swój powalający na kolana uśmiech <serduszko> :brawo:





A tak poza tym to jeszcze jazda samochodem :D
0 UP 0 DOWN
 
NieuczesanyMotyl 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-24, 13:20   

Największą radość...na dzień dzisiejszy sprawia mi to, kiedy mogę coś dla kogoś zrobić w niespodziewanym momencie!!! I wtedy jedno jest pewne, że nie otrzymam podzięki. Człowiek uczy się przez to pokory i większego dystansu do siebie. Eee dużo by pisać :]
0 UP 0 DOWN
 
honorata8310 



Wiek: 113
Dołączyła: 26 Sie 2010

UP 5 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-14, 00:27   

Cieszą mnie małe rzeczy takie jak spacer z rodziną, dobre ciacho :wink: babskie spotkania, makijaż, czy nowa fryzura i chyba wynika to z mojej natury... Jak niewiele mi potrzeba do pełni szczęścia :D
0 UP 0 DOWN
 
lekaloss 


Wiek: 45
Dołączyła: 24 Lip 2012

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2012-08-10, 11:38   

Halo jest tu kto?
Jak dla mnie jest to podroz. Byc w nowym miejscu. Zawsze mam takie fajne wyobrazenie. Ze jestem w nowym miejscu na wakacjach, morze, góry.. staję na balkoniku ktory jest przylaczony do mojego pokoju, a w reku trzymam kubek z gorącą kawą. I podziwiam widoki. Fajnie jakby ktos mnie przytulal wtedy :) ))
0 UP 0 DOWN
 
Alexaandra1989 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Mar 2016

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2016-03-09, 10:42   

Największa radość? Uśmiech mojej córki i bezinteresowne, spontaniczne KOCHAM CIĘ MAMUSIU :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, najwieksza, radosc, sprawia, wam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu