Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Co sprawia wam największą radość?
Autor Wiadomość
lukrecja:) 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-29, 22:41   

Najwieksza radosc sprawia mi piatkowe popoludnie, a takze piatkowy wieczor:) Kiedy to wracajac do domu ze szkoly moge sobie usiasc, nic kompletnie nie robic, wlaczyc sobie ulubiona plyte i relaksowac sie przy niej z filizanka pysznej kawy w dloni, w drugiej zas przepieknie tlacy sie papierosik..:) a potem ten cudowny, sobotni poranek..... mmmmm:) jak cudownie spac sobie i spac.. wrecz nie widac konca tej rozkoszy... ja i moje lozeczko:) :lol: :D :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-03-30, 11:09   

Jest wiele rzeczy, które sprawiają mi radość: muzyka, spotkania z przyjaciółmi, spacery, forumbrzeg... Ostatnio jednak najbardziej uwielbiam czuć kopniaczki maleństwa, które jest we mnie i to ono, kiedy się porusza sprawia mi największą radość :D
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-30, 12:37   

jak wspaniale jest poczuć zapach nadchodzącego zwycięstwa, w który trud się włożyło... i widzieć te zdziwione twarze pełne żalu i goryczy, co z początku pychą były wypełnione...szkoda mi tych oczu smutnych, ale cóż...
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-31, 18:14   

wiem wiem... Pójście z ludkami do Brzeskiej w zimowy wieczór na wielki kufel gorącej herbatki. A dzisiaj największą przyjemność i radość sprawia mi świadomość,że o godz.20 jest Milonga w Oławie czyli tańczymy tango!! Mała weekendowa medytacja...Upaja lepiej niż nie jeden trunek :)
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-31, 20:28   

Kazda stycznosc z motoryzacja czy to sciganie sie czy palenie opon czy naprawa auta oraz sama spokojna jazda plyniecie ulicami doslownie wszystko ! Mozna powiedziec czynnosci prozaiczne a nawet glupie bo wqymagajace sporych nakladow finansowych ale to kocham nie mowiac jaka mi to radosc sprawia:)
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-31, 21:21   

Jeszcze jedno : GÓRY :) widoczki i spacerki po górach to co tygryski lubią najbardziej
Także inne piękne cuda natury niedoceniane i mijane codziennie
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-04-01, 00:22   

największą radość ostatnio sprawia mi współpraca z kilkoma osobami, ich kreatywność, ich pomysły itd... kolejna radością chwilową jest to że dziś nie wsiądę na to wahadło w lunaparku :D :D a tak poza tym mam standardowe radości.... wino, kobietyi śpiew :D :D
a bardziej poważniej to że budząc się rano nie żałuję poprzedniego dnia :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-01, 10:09   

Tango argentyńskie...milonga...kiedy tak bolą cię nogi,że nie możesz już chodzić (od wysokich obcasów i paru godz. tańczenia) ale jak ktoś prosi do tańca to idzie się i nawet nie czuć na parkiecie,że przed chwilą cokolwiek bolało :) a później ten moment kiedy ściąga się buty na obcasie i zakłada adidasy swoje...pierwsze kroki dają takie wrażenie jakby człowiek latał :)
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-01, 16:01   

Radość sprawia mi świadomość, że na coś ciężko zapracowałam i zasługuję na to - np. wypłata :D
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-08, 09:31   

W taki dzień jak dziś radość sprawia mi gdy wesoła kuchenna krzątanina , która delikatnie budzi mnie do życia... I ten uśmiech na tylu twarzach i cisza w sercu!Bo Ty żyjesz! :)
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-08, 11:05   

opisze to krótko 1 łutututu bokiem 2 bokiem 3 4 5 i dwieście :D prędkośc i przyśpieszenie ;]
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-04-08, 16:08   

Baran napisał/a:
1 łutututu



I BUM ;)
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-08, 16:10   

Cytat:
I BUM ;)
Zgryzliwy Yasiu :P
0 UP 0 DOWN
 
Walenty 



Wiek: 48
Dołączył: 02 Mar 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-09, 13:15   

Najwększa radość? Największe szczęście w świecie na końskim leży grzbiecie. Ot co...
0 UP 0 DOWN
 
Sabaku no Hitari 
Smile! ;)



Wiek: 34
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-27, 22:50   

Aithne, chciałam zapytać, czy rozwijasz się duchowo? Bo po przeczytaniu Twojego posta bije tyle ciepła, radości i serdeczności, że od razu ujęło mnie za serduszko :) Pierwszy post można uznać niczym afirmacje, co mi się bardzo spodobało i "nakręciło" do napisania, ze tak to określę.

Największą radość sprawia mi to, ze.. Jestem. Dla niektórych mój byt jest nieodzowny w ich życiu, jestem cząstka osobliwego światka, a nawet ich sercem.. Raduję się, gdy mogę tańczyć. Ta lekkość, lawirowanie między różnorodnymi, wielobarwnymi taktami, połączonych z moim własnym rytmem, roztaczający magiczną aurę wokół mnie... Moje serduszko się przepełnia energią, szczęściem i miłością do wszystkich i wszystkiego, gdy mogę stanąć na scenie i za pomocą ruchu, przesłać widowni pozytywne wibracje, by i oni poczuli, a nawet mogli odczytać tą enigmatyczną więź duszy, ciała i muzyki... Szczęście przepełnia mnie również podczas pisania. Kocham przelewać moje fantazje na kartkę. Po każdym następnym zdaniu, wyobraźnia czyni kroki do przodu, z początku nieśmiałe, lecz w końcu pęka wstyd, dzięki czemu mogę rozkoszować się utworem, słowo po słowie.. :)

Pewnie uznacie, że wypowiedź jest trochę nagięta czy melodramatyczna, ale nawet teraz jestem dumna z tego, co napisałam, bo to po prostu wyszło z głębi mojego serca, a mogąc podzielić się tym z innymi ludźmi, napawa mnie radością ;) Może i ja będę dla kogoś taką iskierką weny, jak dla mnie była Aithne, gdy przeczytałam jej posta :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, najwieksza, radosc, sprawia, wam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu