Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
List otwarty do PPB
Autor Wiadomość
PPB 
Redakcja PPB


Wiek: 47
Dołączył: 21 Lut 2007

UP 7 / UP 18


Skąd: Plac Dworcowy 3

Wysłany: 2007-03-21, 10:28   List otwarty do PPB

Redakcja Panoramy Powiatu Brzeskiego w Brzegu
W nawiązaniu do mojego pobytu w dniu 19 marca 2007r. w siedzibie redakcji Panoramy Powiatu Brzeskiego, który miał związek z obraźliwymi tekstami felietonów wymierzonych w odniesieniu do Wicepremiera Rządu RP Andrzeja Leppera uprzejmie wyjaśniam, że Samoobrona RP wchodzi w skład koalicji rządzącej i koalicja jest trwała.
Andrzej Lepper pracuje jako wicepremier Rządu RP według oceny Premiera Jarosława Kaczyńskiego wygłoszonej w Sejmie Bardzo dobrze. Również w dniu 18.03.07r. w programie pierwszym TVP przed godziną 12.00 eurodeputowany Janusz Wojciechowski, były prezes NIK stwierdził, że dopiero teraz widać, że ministerstwo rolnictwa pracuje dobrze.
Andrzej Lepper jako jedyny w obecnym rządzie posiada 2 doktoraty honoris causa.
Nagabywany przez dziennikarkę w dniu 18.03.07r. eurodeputowany Michał Kamiński (program 3 TVP) przed konwencją PIS powiedział, że tak naprawdę to seksafery w Samoobronie nie było. Więc i sprawy nie ma.
Do zgorzkniałych felietonistów podpisujących się anonimowo zwracam się o podanie swoich personaliów na łamach Panoramy Powiatu Brzeskiego.
Czytelników pragnę zapewnić, że od wielu lat znam Wicepremiera Leppera z działalności społeczno-politycznej i gospodarczej w naszym kraju u nie jest ani chamem, ani cepem. A przyczynił się do ujawnienia i ukazania w życiu społecznym i gospodarczym państwa wiele patologii i przestępstw, które przyniosły ogromne szkody społeczeństwu. Dlatego był dwukrotnie wicemarszałkiem Sejmu i obecnie po raz drugi jest wicepremierem Rządu RP.
Teresa Sereda
Przewodnicząca Samoobrony RP w Brzegu
Brzeg, 19 marca 2007
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-21, 12:12   

PPB napisał/a:
Andrzej Lepper jako jedyny w obecnym rządzie posiada 2 doktoraty honoris causa.
ale wykształcenia wyższego nie ma....
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-21, 15:16   

Lotnik napisał/a:
ale wykształcenia wyższego nie ma....

Średniego zresztą też nie :)
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-03-21, 16:32   Re: List otwarty do PPB

PPB napisał/a:
Redakcja Panoramy Powiatu Brzeskiego w Brzegu
W nawiązaniu do mojego pobytu w dniu 19 marca 2007r. w siedzibie redakcji Panoramy Powiatu Brzeskiego, który miał związek z obraźliwymi tekstami felietonów wymierzonych w odniesieniu do Wicepremiera Rządu RP Andrzeja Leppera uprzejmie wyjaśniam, że Samoobrona RP wchodzi w skład koalicji rządzącej i koalicja jest trwała.

To jest subiektywna ocena autorki.
Cytat:
Andrzej Lepper pracuje jako wicepremier Rządu RP według oceny Premiera Jarosława Kaczyńskiego wygłoszonej w Sejmie Bardzo dobrze.
To jest subiektywna ocena Pana Premiera.
Cytat:
Również w dniu 18.03.07r. w programie pierwszym TVP przed godziną 12.00 eurodeputowany Janusz Wojciechowski, były prezes NIK stwierdził, że dopiero teraz widać, że ministerstwo rolnictwa pracuje dobrze.
Ten pan nie jest aż tak znanym autorytetem, aby mógł oceniać pracę wicepremiera.
Cytat:
Andrzej Lepper jako jedyny w obecnym rządzie posiada 2 doktoraty honoris causa.
I o czym to ma świadczyć?
Cytat:
Do zgorzkniałych felietonistów podpisujących się anonimowo zwracam się o podanie swoich personaliów na łamach Panoramy Powiatu Brzeskiego.
Czas cenzury minął.
Osobiście, jeśli nie mam nic do powiedzenia, to nic nie mówię.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2007-03-21, 16:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kit_men 


Wiek: 64
Dołączył: 30 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-03-24, 19:17   

Bartek T. napisał/a:
Lotnik napisał/a:
ale wykształcenia wyższego nie ma....

Średniego zresztą też nie :)

za to ma kilka wyrokow :)
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2007-03-24, 20:39   

Mam problem ze zrozumieniem Pani Teresy - co może inteligentnemu człowiekowi dać przedstawienie się z imienia i nazwiska autora tekstu? Wszak jeśli dyskutujemy z tezami zawartymi w tekście, nie jest ważne, kto je wygłasza. Pozdrawiam Panią ciepło, Pani Tereso. Grzegorz Omelan
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-03-29, 11:37   

Miało to na celu użycie swojego autorytetu do zachęcenia odbiorców do przeczytania tego tekstu. Przyznam, że gdybym nie wiedział kto go podpisał przeczytałbym tylko kilka pierwszych zdań.
0 UP 0 DOWN
 
pan ciekawski 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z kosmosu

Wysłany: 2007-03-29, 15:06   

Roztropek napisał/a:
Miało to na celu użycie swojego autorytetu do zachęcenia odbiorców do przeczytania tego tekstu. Przyznam, że gdybym nie wiedział kto go podpisał przeczytałbym tylko kilka pierwszych zdań.

Ja też wiem, kto napisał ten felieton i faktycznie nie czytałbym go, bo odczułem duży dysonans pomiędzy autorem tekstu, tematem i jakością, ale list otwarty w takim przypadku to chyba lekka przesada. Poza tym ślepo zapatrzona w swego wicepremiera pani przewodnicząca nie nadmieniła, że oba doktoraty nadały uczelnie raczej podrzędnej klasy, a czy seksafera była, czy nie, oceni prokuratura. Życzę więcej krytycyzmu i dystansu do siebie i otoczenia. Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2007-03-29, 19:01   sprostowanie

do Roztropka - chyba się nie zrozumieliśmy. Miałem na mysli sytuacje, w której Pani Teresa Sereda ma za złe komus, kto podpisuje swój tekst pseudonimem to, ze ukrywa godnośc. I dalej - jesli chcemy dyskutować z tezami zawartymi w danym tekście, skupiamy sie przecież na merytorycznej zawartości tegoż, nie na tym, kto napisał. Poelmizujemy z treścią, nie z nazwiskiem. Nie chodziło mi o to, że liderka brzeskiej Samoobrony zamiaruje zachęcac brzeżan do czytania swych listów otwartych tym, iz podpisuje tekst swoim nazwiskiem. Chcoc, być może, dla części czytelników jest to rzeczywiście fakt, który może decydowac o tym, czy dany tekst przeczyta się do końca, czy ledwie 3 pierwsze zdania. Dla mnie nie ma to znaczenia, kto jest autorem i z jakiej partii politycznej się wywodzi (rozumiem, że dla Ciebie, Roztropku, to tez jest ważne, to wynika z kontekstu Twego wpisu). Jeśli tekst jest słaby, nie czytam, jesli dobry - czytam. Jedyną przesłanka jest poziom tekstu.
Pozdrawiam, Grzegorz Omelan
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, list, otwarty, ppb


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu