Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Międzynarodowy Dzień Teatru (26.03.2007r.)
Autor Wiadomość
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-22, 21:27   

Bochen napisał/a:
Niestety miejsca są ograniczone, jest ich mało, mam 15 wejściówke na balkon jeszcze, więc jak ktoś chce to zaczepić mnie można w szkole.


co?? to jakaś prowokacja, czy na serio mówisz??
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-22, 22:16   

Każdy z aktorów ma takie zaproszenia?
Ile osób wchodzi na jedno - standardowo dwie?
Kurde... czemu wcześniej nie mówiliście, trochę mało czasu zostało by sobie załatwić takie zaproszenie...
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-22, 22:45   

No zaproszenia są ograniczone , generalnie ilość miejsc na widowni...Bo tutaj nie ma standardowego układu...widzowie też znajdują się na scenie i część na balkonie...Jest wtedy efekt,że uczestniczy sie w tym albo będąc z aktorami w piaskownicy albo obserwując "z domowego okna"(patrząc na podwórko).Ale można przyjść bo w pon. jeszcze wejściówki darmowe będą do dostania na portierni a pewnie i tak część osób z zaproszeń nie przyjdzie więc pewnie kto zjawi się to i tak wejdzie :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-23, 00:53   

A ja właśnie sobie uświadomiłem... że nie będę mógł przyjść choć bardzo chciałem (szkolenie 3 dniowe mnie porywa)... i teraz jeśli ktoś mi piknie opowie o spektaklu... to w nagrodę wykorzystam swoją wiedzę zdobytą na szkoleniu i przećwiczę ów osobnika z zaawansowanych technik excela :-P
Życzę miłego spektaklu wszystkim, którzy się nań wybierają !
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-23, 10:52   

Aithne napisał/a:
jeszcze wejściówki darmowe będą do dostania na portierni a pewnie i tak część osób z zaproszeń nie przyjdzie więc pewnie kto zjawi się to i tak wejdzie
szkoda, że wcześniej nie było to powiedziane. Mam nadzieję jednak, że uda mi się wejść na spektakl.
Ziomek - jakby co, to towarzystwo już masz :)
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-23, 14:13   

Garuda napisał/a:
Bochen napisał/a:
Niestety miejsca są ograniczone, jest ich mało, mam 15 wejściówke na balkon jeszcze, więc jak ktoś chce to zaczepić mnie można w szkole.


co?? to jakaś prowokacja, czy na serio mówisz??


Nie to nie jest "prowokacja", po prostu ten spektakl się inaczej ogląda niż zwykle, dlatego miejsca są ograniczone.
0 UP 0 DOWN
 
Indra 


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Bg

Wysłany: 2007-03-23, 14:33   

Ech.. a ja nie mam zaproszenia, nie mówiąc już o towarzystwie :(
No to sobie poszłam..

Nici ze smooth'owej nagrody xD :-P
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-23, 15:26   

Bochen napisał/a:
Nie to nie jest "prowokacja", po prostu ten spektakl się inaczej ogląda niż zwykle, dlatego miejsca są ograniczone.


wszystko gra, zaproszeń jak wczoraj nie miałem, tak dzisiaj mam kilka, w poniedziałek już o 18 będę stał przed BCK'iem i sprzedawał wejściówki po symbolicznej cenie 10-ciu złotych (tak, taki będę). Jeśli zainteresowanych będzie więcej niż wejściówek to zostanie przeprowadzony specjalny konkurs, pt. "kto da więcej", dlatego wypychajcie portfele i przychodźcie :-P

pytanie, z jakiej perspektywy lepiej oglądać? piaskownicy czy okna?
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-23, 21:28   

Mam nadzieję, że pamiętasz o tym, że jedno zaproszenie mi obiecałeś :> :-P
Potrzebuję do pary xD udało mi się tylko jedno załatwić ...
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-23, 21:48   

Bardzo proszę,żeby było bez sprzedaży... :) wejściówki są darmowe i niech tak pozostanie... :) a lepiej oglądać z jakiej perspektywy...nie wiem...nigdy tego nie oglądałam :D
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-24, 22:06   

poniedziałek zbliża się wielkimi krokami, a ja nadal tak się boję, że nie będę wiedział, gdzie mam usiąść. Takie wydarzenie w Brzegu, taka nowość, a ja mam taki problem... :(
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-24, 23:11   

Grr.. jestem nie w temacie. o co chodzi z tym oknem i piaskownicą? nie byłam na spektaklu wcześniej także nie mam pojęcia gdzie ja mam siadać, na mojej wejściówce jest napisane: BALKON xD
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-24, 23:13   

Czyli Ziomek będziesz siedziała na balkonie. jak sam tytuł sugeruje akcja utworu dzieje się w piaskownicy :) ale spokojnie...porozmawiamy po spektaklu :) mam nadzieję,że wyniesiesz coś z niego dla siebie :)

[ Dodano: 2007-03-24, 23:17 ]
Włóczykiju a boi się siedzieć blisko aktorów czy jeśli chodzi o tego typu rzeczy wolisz mieć zachowany jakiś dystans?Bo to już jest bardzo subiektywne odczucie...Bo w obu miejscach będzie inny odbiór :) ja należę do tych osób , które wolą być jak najbliżej centrum wydarzeń...ale wiem,że niektórzy lubią być zdystansowani :) więc zależy co Tobie bardzie pasuje :) ale miło będzie mi was gościć na tym spektaklu i dzielić się z wami kawałkiem siebie :)
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-24, 23:25   

nie, nie, ja się kontaktu z ludźmi nie boję, jak nie ma Wam kto piasku zagrać w piaskownicy, to ja mogę, wtedy będę najbliżej :) ja tego typu lęki mam dosyć często, np. podczas świąt kiedy to boję się, że nie będę mógł skosztować wszystkich dań :D mam nadzieję, że i ja coś dla siebie wyniosę, oczywiście duchowego. Liczę na to, że z pierwszym wypowiedzianym słowem zostanę już całkowicie sparaliżowany...
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-24, 23:32   

O mamy nowego aktora! Właśnie piasku nam brakuje ! Skąd wiedziałeś?! Każdy inaczej czuje teatr ale mam nadzieję,że wyniesiesz to wszystko co akurat Twoja dusza będzie potrzebować :)
A`propos wiesz czego symbole i patronem jakby jest Garuda? ;>
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 03, 2007r, 26, dzien, miedzynarodowy, teatru


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu