Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Slot Art Festiwal
Autor Wiadomość
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-15, 21:09   Slot Art Festiwal

Poszukuję osób chętnych do uczestniczenia ze mną w tym ekscytującym wydarzeniu jakim jest Slot Art Festiwal.
Moja opinia nie jest obiektywna, jakoś, że nie brałam dotąd udziału w tym festiwalu, jednak bardzo chciałabym w tym roku pojechać i dlatego założyłam ten temat - aby się dowiedzieć, czy jacyś ( i jacy) forumowicze wybierają się na ten festiwal

więcej informacji?:
- wiki
- oficjalna strona
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-03-15, 21:19   

Nie obiecuję,ale przeprowadzę rozmowę z rodzicami na jakże interesujący temat 8)
obiecuję,że za rok pojadę (te upragnione 18 lat będę miała). Dam Ci znać do 30 :P ,o ile po usłyszeniu mojego pomysłu nie stanę się celem noża,który ,nakierowywać, będzie mama :D
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-15, 23:59   

Ja słyszałem bardzo wiele pozytywnych opinii na temat tej imprezy, niestety nie mogę póki co (jako osoba pracująca) zgłaszać swojej chęci uczestnictwa.
W 2006 przyjemność uczestnictwa miał mój brat...ale zgadnijcie z czym drań jeden nieodpowiedzialny "ożenił" mnie ? ..ze swoim procesem rekrutacji na studia ? :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-16, 14:54   

smooth napisał/a:
W 2006 przyjemność uczestnictwa miał mój brat...ale zgadnijcie z czym drań jeden nieodpowiedzialny "ożenił" mnie ? ..ze swoim procesem rekrutacji na studia ? :twisted:

Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii od mojego brata, który to z swoim procesem rekrutacyjnym na studia "ożenił" rodziców... co za nieodpowiedzialni maturzyści ...;)
żadne słowa nie wyrażą, jak bardzo chcę tam jechać... nie mam nadzieję, że uda się zebrać grupę osób, z którymi można się dobrze spędzić czas... No i że jacyś forumowicze się pojawią, miło by było poznać tych, których nie znam jeszcze
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-16, 16:45   

A ja moge potwierdzic, gdyz bylem na tym festiwalu :D bylo wrecz zajefajnie :D to był najlepszy tydzien tamtych wakacji :D koncerty (duza, mala scena) warsztaty sztuk róznych, dyskoteki (techno, chill out:D) scena jazzowa i alternatywna w kafejkach... ale najlepsze co tam jest to te kilka tysiecy ludzi, ktorzy sa tak pozytywnie nastawieni... az zal bylo wracac do "roznowej" rzeczywistosci. Jak mi sie uda to będe na tym festiwalu i w tym roku :D napewno bede... tego nie mozna opuscic :D zapraszam wszystkich chetnych... bo z Brzegu juz od kilku lat jezdza ludzie :D
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-03-16, 22:31   

Oswoiłem się z rozkładem imprez, no i pisałbym się na to :D Tym bardziej, że to w wakacje, więc przeszkód nie widzę :D
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-17, 08:34   

ten festiwal warto odwiedzic chocby dla tego, zeby poznac jak się żyje w środowisku ludzi całkowicie przyjaźnie nastawionych do Ciebie... gdzie przez przypadek potracisz czlowieka w tlumie, a on uzna, ze to z jego winy i Cie przeprasza... gdzie do kazdego mozesz się usmiechnać, powiedziec czesc i dostaniesz taka sama odpowiedz z jeszcze wiekszym uchmiechem tej drugiej osoby. Gdzie nikt nie mówi, że zachowujesz się głośno lub późno wracasz z koncertu, dyskoteki czy innego widowiska... Życie na slocie rozpoczyna się gdy wstaje słońce, a kończy godzine przed wschodem :D SLOTu nie było by gdyby nie Ci ludzie, którzy przyjezdzają wspólnie spędzić czas...
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-03-17, 14:50   

Qbass napisał/a:
ten festiwal warto odwiedzic chocby dla tego, zeby poznac jak się żyje w środowisku ludzi całkowicie przyjaźnie nastawionych do Ciebie... gdzie przez przypadek potracisz czlowieka w tlumie, a on uzna, ze to z jego winy i Cie przeprasza... gdzie do kazdego mozesz się usmiechnać, powiedziec czesc i dostaniesz taka sama odpowiedz z jeszcze wiekszym uchmiechem tej drugiej osoby. Gdzie nikt nie mówi, że zachowujesz się głośno lub późno wracasz z koncertu, dyskoteki czy innego widowiska... Życie na slocie rozpoczyna się gdy wstaje słońce, a kończy godzine przed wschodem :D SLOTu nie było by gdyby nie Ci ludzie, którzy przyjezdzają wspólnie spędzić czas...


Aleś posłodził :P Prawie to jak bajka, wioska smerfów czy muminki ;) Ale wątpić nie będę, skoro byłeś, widziałeś, tak też musi być w rzeczywistości :D

Kwestia spraw organizacyjnych - jeśli już jechać, to na dany dzień i wieczorem wracać? Czy może rezerwować sobie miejscówkę? Jak Wy zamierzacie?
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-17, 16:55   

placąc za wstep, masz wliczone pole namiotowe, warsztaty, koncerty i wszystko co można było by sobie wymarzyc, oprócz jedzenia i picia:D
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-03-17, 17:28   

Qbass napisał/a:
placąc za wstep, masz wliczone pole namiotowe, warsztaty, koncerty i wszystko co można było by sobie wymarzyc, oprócz jedzenia i picia:D


Pasimito :D Wybacz moje lenistwo i powiedz proszę, ile ubyło ci z kieszeni na poprzednim wyjeździe (nie licząc prowiantu)?
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-18, 21:19   

no mi troche ubylO ;p okolo 200zl + prowiant ...
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-09, 15:46   

Och nie, temat idzie na dno, a ja koniecznie potrzebuję jakiejś grupy ludzi z którymi mogłabym jechać... Wśród moich rówieśników zainteresowanie robieniem czegoś jest nikłe a ich plany nie są chwalebne na początek wakacji... Albo już gdzieś jadą w tym terminie... Wiem, że do lipca daleko, ale ja się boję, że i tym razem taka wspaniała impreza mnie ominie, oczywiście nie ma mowy, żeby jechać samemu...
Kto ze mną jedzie? :> a może zrobić listę? ...
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2007-04-09, 16:52   

Ja całkiem możliwe i jeszcze kilka osob z klasy, ale nie potwierdzam w 100% tylko biore ten wyjazd pod uwage jeslki chodzi o plany wakacyjne, ale co bedzie zobaczymy:D
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-09, 18:01   

Z Brzegu juz sporo ludzi jedzie. Nawet chyba juz kupowiali bilety:D
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-09, 18:03   

Wiem, ale ja potrzebuję kogoś, kto mnie weźmie na slot :-P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: art, festiwal, slot


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu