Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alferx
2007-03-10, 20:51
Gdzie warto, a gdzie nie warto kupować okna w Brzegu?
Autor Wiadomość
robin 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-10, 18:16   Gdzie warto, a gdzie nie warto kupować okna w Brzegu?

Proponuję przeprowadzić małą sądę dotyczącą sklepów z oknami w Brzegu.
Wpisujmy opinie gdzie warto kupować a które lepiej omijać.
Pod uwage bierzmy jakość montażu, jakość oferowanych okien, cenę i ew. inne cenne wskazówki.
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-03-11, 10:45   

Sklepy muszą być na terenie Brzegu ?? Bo znam taki dobry i najtańszy sklep w Pawłowie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-03-11, 16:10   

Ja odradzam pana na ulicy Jagiełły.

Fakt faktem nie zakupiłem okien tylko drzwi ( i to wcale nie tanie ), owe drzwi były "poprawiane" już 3 razy i nadal aby je zamknąć na zamek trzeba mocno je docisnąć, podobnie przy otwieraniu.
0 UP 0 DOWN
 
robin 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-11, 17:58   

Oczywiście nie muszą być to sklepy tylko w Brzegu, ale akurat jeżeli chodzi o Pawłów to sprzedają tam tylko okna dachowe.
Ponadto, kiedyś na tym forum, ktoś już przestrzegał przed jakimś sklepem z oknami, ale nie mogę odnaleźć postu, może ktoś mi pomoże.
Ostatnio zmieniony przez robin 2007-03-11, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-03-11, 21:16   

robin napisał/a:
Oczywiście nie muszą być to sklepy tylko w Brzegu, ale akurat jeżeli chodzi o Pawłów to sprzedają tam tylko okna dachowe.


Na pewno tylko okna dachowe ?? Bo mi się zdaje że okna normalne kupowałem (mój tata kupował w Pawłowie) i nie tylko okna i wiem że jeszcze kupował Drzwi garażowe :wink: :wink: .I to był najtańszy sklep w w okolicach całego Brzegu
0 UP 0 DOWN
 
agaciau 


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Kwi 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-06-07, 11:15   

Absolutnie nie polecam firmy START! Mają siedzibę bodajże przy ul. Chopina.
Pół roku po zakupie okien okazało się, że jedna szyba jest pęknięta, reklamacji nie chcieli przyjąć, powiedzieli, że wstawią nową szybę za 100 zł. Żałuję, że moi rodzice nie podali ich do sądu, wygralibyśmy jak nic. Wstawienie nowej szyby zleciliśmy innej firmie i jej właściciel powiedział, że szyba musiała byc źle przycięta, bo to od razu widać, ale gdyby ktoś mu to kazał powiedzieć przed sądem, to on zaprzeczy :cry:
Aha, jeśli chodzi o inne okna, to są niedokładnie zrobione (nieszczelne) i źle się je zamyka.
Gdzieś na forum jest artykuł (chyba z NTO), opisujący nierzetelne działania tej firmy.
Ostrzegam i przestrzegam :!:
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-07, 16:43   

To ja napiszę coś w konwencji optymistycznej: szczerze polecam firmę "Amekur" z pl. Dworcowego. co do ceny nie mam potwierdzonych informacji, ale "ze słyszenia" i po porównaniu z sąsiadami myślę, że są dość tani. Natomiast o całej reszcie składającej się na opinię o firmie mogę mówić w samych superlatywach! Począwszy od pierwszego kontaktu z panią w biurze, poprzez pomiar okien, a później montaż, a skończywszy na ich użytkowaniu wszystko było i jest wzorowe. Pomiary okien przeprowadza szef firmy: doradza, poleca to czy tamto i spełnia wszystkie wymagania. Montaż jest bardzo szybki, sprawny, dokładny, niebrudzący :) Nawet monterzy są bardzo sympatyczni i grzeczni. Naprawdę jestem pełen podziwu! Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę każdemu!!
1 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2007-06-07, 17:02   

Bartek T., ja miałem kontakt z nimi kilka lat temu, nie wiem jak jest teraz , ale czas oczekiawania na okno z tygodnia przeciagnął się do miesiąca.
0 UP 1 DOWN
 
agaciau 


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Kwi 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-06-07, 17:44   

Firmę "Amekur" i ja mogę polecić, nie dość, że są solidni w kwestii okien, to jeszcze rolety mają całkiem fajne :)
1 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-21, 19:10   

slawq napisał/a:
Bartek T., ja miałem kontakt z nimi kilka lat temu, nie wiem jak jest teraz , ale czas oczekiawania na okno z tygodnia przeciagnął się do miesiąca.


eee coś przesadzasz...... każdemu może się zdarzyć.... teraz są solidni i poprostu dobrzy :wink:
1 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-22, 11:35   

Słabe macie wiadomości hehe:
Start już nie istnieje. Sprowadzali okna z Czech były bardzo słabej jakości!!
W Pawłowie od bodajże 10 lat sprzedawano okna (nie tylko połaciowe). Na dzień dzisiejszy jest tam skład producenta okien OK. PLAST
Wszystko zależy ile, kto ma $ na okna?! Jeżeli chcesz mieć okna dobrej jakości polecam MS Niestety dostępne w Opolu, ale jakość jest nieporównywalna.
Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
robin 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-09, 15:31   

Polecam firmę z ul. Staromiejskiej (kiedyś mieli okna od Różańskiego, ale teraz mają lepszej jakości z Gliwic), bez problemowa obsługa, prawie wszystko na czas i nawet uwzględnili mi gwarancję. Godni polecenia.
Zaś na minus zdecydowanie DACO -kompletne nieporozumienie, czekałem na osobę ,któa miała mi pomierzyć okna 3 tygodnie ,aż się w końcu wkurzyłem i wziąłem firmę ze staromiejskiej i nie żałuję.
0 UP 0 DOWN
 
meg2582 



Wiek: 41
Dołączyła: 24 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-30, 14:47   

Ja równiez polecam firmę MIRAN. Sa rzetelni, maja fachową obsługe, szybkie terminy i suuper ekipe monerską. A poza tym sa producentami rolosów, najnizsza cena w okolicy. Jeszcze raz serdecznie polecam
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-06-30, 19:22   

Bartek T. napisał/a:
To ja napiszę coś w konwencji optymistycznej: szczerze polecam firmę "Amekur" z pl. Dworcowego. co do ceny nie mam potwierdzonych informacji, ale "ze słyszenia" i po porównaniu z sąsiadami myślę, że są dość tani. Natomiast o całej reszcie składającej się na opinię o firmie mogę mówić w samych superlatywach! Począwszy od pierwszego kontaktu z panią w biurze, poprzez pomiar okien, a później montaż, a skończywszy na ich użytkowaniu wszystko było i jest wzorowe. Pomiary okien przeprowadza szef firmy: doradza, poleca to czy tamto i spełnia wszystkie wymagania. Montaż jest bardzo szybki, sprawny, dokładny, niebrudzący :) Nawet monterzy są bardzo sympatyczni i grzeczni. Naprawdę jestem pełen podziwu! Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę każdemu!!


Też się sobie dziwie ale zgadzam się z Bartkiem T !!!! Naprawdę w 100% jesli chodzi o tą firmę !!! Jak wymieniałem okno to była najtańsza z solidnych okien i jestem chłolernie zadowolony ;)
1 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-07-01, 01:13   

jakis czas temu tez mialam podobny problem.. bieganie i szukanie najtanszych i zarazem wtedy jeszcze najszybszego terminu bo to bylo tez wymagane.. podsumowujac wyszlo ze na pl. dworcowym najtaniej i najszybciej, na chopina no coz zostawny to bez komentarza nie dosc ze drogie to polecieli lekko w kulki bo sprzedajaca tam pani jakos nie jasno przekazala informacje i poszlo juz 2 tygodnie cennego czasu w plecy. ja w domu u siebie mialam okna juz dawno wymieniane i tej firmy na brzeskim rynku juz nie ma ale tez nienarzekam na to jak zrobili i jak na tamte czasy za konkurencyjna cene i fachowo.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, gdzie, gdzie, kupowac, nie, okna, warto, warto


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu