Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 08:14
TDN, Rzeka
Autor Wiadomość
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-06-13, 09:54   

Aithne napisał/a:
Najlepsze jest to,że będziemy mieli nagranie ze spektaklu o 20:30 :)


kiedy będziesz je posiadać, to przypomnij sobie o moim istnieniu :)

Aithne napisał/a:
Włóczykiju byłeś na obydwóch spektaklach?


ze mną to jest dziwna sprawa, bo wczoraj zaszła pewna paradoksalna sytuacja. Otóż, oglądałem spektakl od końca do początku. Żyjąc sobie ze świadomością, że premiera zaczyna się o 18:30, przybyłem właśnie na tę godzinę. Do tej pory ciągle mam przed oczami 18:30 i nie jestem w stanie wytłumaczyć sobie dlaczego. Wtedy już rzeka i ryby nie płynęły. Korzystając jednak z sytuacji i wolnego czasu do ostatniego transportu, odwiedziłem BCK ponownie o 20:30 mogąc zobaczyć, co się działo na samym początku - całe szczęście, bo te filozoficzne wywody na plaży były naprawdę genialne. :)

P.s. Dziękuję jeszcze raz za zaproszenie i wywiązanie się z umowy, co do podpisu i kwiatuszków :)
0 UP 0 DOWN
 
astrid 

Wiek: 33
Dołączyła: 07 Cze 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-13, 09:59   

Nie jestem za bardzo wygadana więc chciałam wam wszystkim podziękować:*
zarówno aktorom jak i technicznym oraz Pani Dorotce:)Mam nadzieję że zostaniemy jak najdłużej w takim samym gronie(lub szerszym:), i że nadal będzie nam to przynosiło tyle satysfakcji:)A list i tak był z wąglikiem :evil:

Babula:D
Ostatnio zmieniony przez astrid 2007-06-13, 10:01, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Walenty 



Wiek: 48
Dołączył: 02 Mar 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-13, 10:01   

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Każda osoba mająca jakiś udział w powstaniu tego przedstawienia była ważna. Trochę długo te przygotowania do premiery trwały, ale było warto poczekać. Mnie się podobało. Efekt końcowy był lepszy, niż się spodziewałem. Jednak adrenalina robi swoje.
Brawa za "zimną krew" i przytomny umysł.
Mam nadzieję, że widownia nie potraktowała tego całkiem zabawowo, że nasunęły się wam jakieś refleksje.
Do zobaczenia na kolejnych spektaklach.
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-13, 10:59   

Włóczykiju to miałeś bardzo fajny , można powiedzieć , panoramiczny obraz całej rzeki :) z dwóch członów składający niekoniecznie w chronologicznej kolejności!! :)
Kfiatuszki były tak jak zażyczyłeś sobie o Wielki Szlachcicu !! :) teraz czekam tylko na ten wielki garnek miodziku! <mniam> :mrgreen: i jak będę w posiadaniu nagrania to przypomnę sobie o Tobie :)
0 UP 0 DOWN
 
Anaitis 
Wybryk natury



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-13, 14:23   

Kurcze wszystcy teraz tak tutaj pięknie dziękują,to i ja się dołożę.
Przede wszystkim dziękuję osobie,która w cały spektakl włożyła swoją duszę-Pani Dorotce.Bo bez niej nic by z miejsca nie ruszyło..Dziękuję Klaudiuszowi,P.Józeczkowi,Krzysiowi,P.Jankowi i wszystkim,którzy pomagali.
Dziękuję wszystkim,którzy grali. Drugi spektakl widziałam zza kulis i jestem szczęśliwa,ze mogłam z wami pracować..Każdy z osobna bardzo mi się podobał.Mam nadzieję,że nasza Rzeka jeszcze nie raz popłynie (i poinformuje nas o tym szanowny pijaczek lub Jacuś)
Szkoda tylko,że coś się zamknęło...skończyło.. (ale to tylko na momencik :P )
Na koniec dziękuję wszystkim ludziom,którzy tam byli,oglądali...i tym dalszym i tym blizszym..Fajnie,że wpadli !


Z pozdrowieniami Wierzbina :brawo:
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-13, 18:01   

Tak jak obiecałam parę zdjątek ale tylko troszkę bo reszta to ma być suprise!! :)














Chciałam tylko powiedzieć,że zdjęcia robił brat jednego z aktorów,za co dla niego jeszcze raz wielkie podziękowania! Adrianku dzięki wielkie! :) I była to dla niego pierwsza tego typu "akcja fotograficzna" jak dla mnie bomba! :)
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-13, 22:03   

Zdjęcia wyśmienite, nie spodziewałam się, że Adrianek jest waszym fotografem:)
Nie znam się na zdjęciach, ale bardzo mi się podobają. Co prawda Adrian mi się chwalił aparatem przez spektaklem o 20:30, jednak nie wiedziałam, że robi on zdjęcia nie na "potrzeby własne":)
Adrianku, jeszcze raz gratulacje (nie mogę ograniczać się jedynie do gg:P)
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-13, 22:15   

Miejmy nadzieję ,że nie tylko w tym jednym spektaklu ale już we wszystkich! :) Niesamowite są bo zrobione z wyczuciem , i jeszcze czarno-białe!!Bardzo teatralne wyszły :)
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 14:48   

Ahhh...już niedługo będziemy w posiadaniu nagrania z premiery! <jupi>
Nasz niezawodny Pan Klaudiusz ;) ma go u siebie i razem ze Ślepym Fryzjerem zaczynają sztukę piractwa rozprzestrzeniać wśród młodych i jeszcze niezdeprawowanych aktorów!! Czekam z wielką niecierpliwością aby w końcu zobaczyć spektakl z zewnątrz krytycznym okiem..żeby wiedzieć , co poprawić , co ulepszyć :)
0 UP 0 DOWN
 
Grzechu_Overlord 
Master of Puppets



Wiek: 32
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 15:57   

Jeżeli ktoś ma film z tego spektaklu to ja z największą przyjemnością chciałbym takową osobę poprosić o ewentualną kopie tego filmu albo informację skąd film można dorwać. Dziekuję z góry
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-06-14, 16:09   

No to życzymy teraz owocnej pracy i mam nadzieję, że w sobotę na spotkaniu herbacianym pierwsze egzemplarzem zostaną już podarowane 'zapartym fanom' :)
0 UP 0 DOWN
 
Walenty 



Wiek: 48
Dołączył: 02 Mar 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 17:11   

Aithne napisał/a:
... zaczynają sztukę piractwa rozprzestrzeniać wśród młodych i jeszcze niezdeprawowanych aktorów!!

Aithne, jakie piractwo?! Płytę otrzymaliśmy przecież legalnie. I nie zarobimy na niej ani grosza. Za pomówienia, za karę, płytę dostaniesz jako ostatnia i jeszcze będziesz musiała powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę :) .
Kopie nagrania aktorzy TDN dostaną, przy odrobinie szczęścia, już w sobotę. Zainteresowani spoza TDN niech szukają znajomości :) .
Aithne napisał/a:
Nasz niezawodny Pan Klaudiusz
to ja :D
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 22:44   

Walenty napisał/a:
a pomówienia, za karę, płytę dostaniesz jako ostatnia i jeszcze będziesz musiała powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Klaudiuszku nie bądź taki bezduszny dla mnie!! Pozałatwiałam sprawy związane z sobotą i w ogóle cały rok byłam grzeczna :) Ja poproszę jako pierwsza!! :)


Chciałam tylko jeszcze zostawić namiary na naszego fotografa Adriana Najczuka , jeśli ktoś miałby ochotę na równie piękne upamiętnienie swoich poczynań to proszony jest o kontakt pod nr gadu-gadu 432015!! Polecam !! :)
Ostatnio zmieniony przez Aithne 2007-06-14, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 23:05   

Włóczykij napisał/a:
No to życzymy teraz owocnej pracy i mam nadzieję, że w sobotę na spotkaniu herbacianym

No wygląda na to,że przez moje rozgadanie i beztakcie będzie to możliwe dopiero w niedziele...ale nie ma tego złego co by... no właśnie! Czyli będzie płytka ale troszkę później! Już sama nie mogę doczekać się bo chciałabym obejrzeć efekty naszych starań :)
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-17, 11:59   

Z melancholią, lekką nostalgią i radością w sercu żegnaliśmy wczoraj sezon teatralny 2006/2007 przez który dużo działo się, wiele osób przewinęło się przez grupę, wiele też zostało (miejmy nadzieję,że na dłużej).Ale to nie koniec, to tylko przerwa...coś skończyło się i zacznie na nowo! Nabierzemy sił, ściągniemy energię słońca i tą wielka siłę przeniesiemy na kolejne działania. Pani Dorotko gdyby nie Pani nie byłoby tego! Wielu ludzi nie odkryłoby co to znaczy pasja i radość tworzenia! Anioły czuwają mocno nad nami jeśli takie osoby jak Pani stawiają na naszej Drodze! Cudownie,że jesteście i że chcecie coś wspólnie tworzyć! Mamy razem marzenia!I chcemy o nich głośno mówić...

Wczoraj(dzisiaj) wytańczyliśmy wszystko...Spotkaliśmy się aby pobyć wspólnie na innym gruncie niż tylko scenicznym :) Dla każdego z osobna wielki buziak i serdeczne dzięki za obecność i działanie!!
Wieczór był pełen niespodzianek! Gołąbeczki zawładnęliśmy tym parkietem!W mojej duszy i serduszku ciągle gra muzyka i tańczę... :) Takie rzeczy nie zdarzają się dwa razy! Wielkie dzięki jeszcze raz! Panie Fotograf ;) nie wiedziałam,że z Pana taki tygrys parkietu! :)
ps.kiedy wybieramy się na partię w piłkarzyki ? :*

Zdrawim wsio słonecznie i promiennie!! Z wyskokiem! :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: rzeka, tdn


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu