Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 08:14
TDN, Rzeka
Autor Wiadomość
jameswest 


Wiek: 54
Dołączył: 05 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-11, 13:53   

Podajcie jakąś przybliżoną datę rzeki... ??? ...
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-11, 14:21   

Przybliżona data rzeki? Wiesz jak jest :D czyli orientacyjnie w maju...ale kiedy dokładnie nie wiadomo :)
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-04-11, 19:44   

Aithne napisał/a:
Wiesz jak jest :D czyli orientacyjnie w maju...ale kiedy dokładnie nie wiadomo :)


ale przeciągacie strunę, okropieństwo po prostu..za takie informacje powinni karać <wymierza karę chłosty dla Aithne :-P >
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-11, 21:13   

Bo tak wygląda sprawa jeśli mówimy o grupie (dość spore) osób w różnym wieku, którzy albo pracują albo uczą się :) ciężko jest zestawić ich wszystkich w jednym miejscu i o jednej porze :)
A co do chłosty to radzę uważać bo może okazać się,że spodobała się taka forma kary ;)
0 UP 0 DOWN
 
jameswest 


Wiek: 54
Dołączył: 05 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-12, 07:19   

Chudzian wiesz, że tak naprawdę niechodzi o czas (choć wiadomo jak jest) tylko o chęci... I nikt nie będzie mi wpierał, że nie ma czasu, bo czas by się znalazł tylko siły bądź chęci brak.... :idea:
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-12, 08:28   

West wiesz też jak jest,że jednym chce się a innym nie za bardzo i tylko nadrabiają miną... I gdyby wszystko zależało od tej grupy, której chce się to wszystko byłoby już dawno gotowe :)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 13:46   

jo ale troche inaczej wygląda dostepnosc czasowa u osób które pracują a które nie pracują. Mieszanie tych dwóch kategorii osób zawsze rodzi napięcia i niezrozumienie bo to nie jest ta sama dostepność czasowa i percepcja świata. gwarant sto procent :)
ale powodzenia czekam na info o premierce bo mam kilka pomysłów z nią związanaych ;()
0 UP 0 DOWN
 
Anaitis 
Wybryk natury



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 20:38   

Właśnie problem polega na tym,aby całą grupkę ludzi (zaznaczam,ze w różnych przedziałach wiekowych) zebrać do "kupy" w jednym miejscu i w jednym czasie.
Zaangażowanie i konsekwencja również jest niesamowicie ważna.Jeżeli zabraknie kilku osób na próbie to jest mozliwośc,ze próba będzie troszeczkę "posypana".Wiadomo,ze nie można zrobić niektórych scen w pełnym,prawidłowym składzie.A i osoby nieobecne mają troszeczkę nieobecności.
Uważam,że szczególny szacunek należy sie tym starszym aktorom grającym w "RZECE",którzy pracują.Bo mimo wszystko pojawiają sie na próbach sumiennie.Troszeczke gorzej jest z osobami "uczącymi się" (dobra,dobra..bez ściemy,że się tyle uczycie).
Miejmy nadzieję,ze uda sie nam w końcu zebrać do tej "kupy" i zdążymy wystawić naszą Rzekę na maj.
Pozdrawiam całą ekipę grającą i wspierajacą-WIERZBA :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
FK 
... bo tak!



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-24, 15:44   

Wybaczcie mi, ale ostatnio, to zaczynam wątpić czy zdążymy z premierą na maj. Może oskarżycie mnie o pesymizm, ale sami widzicie jak mało osób przychodzi na próby. A jeśli już nawet ktoś wpadnie, to nie ma jego "przyjaciół ze sceny". :x
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-04-24, 15:59   

nie no, dajcie spokój. Nie chcę uchodzić tutaj za jakiegoś ignoranta lub pesymistę, ale cały czas mgła nad tym spektaklem zaczyna się robić większa. Kwiecień, maj, czerwiec? Jak tak dalej pójdzie to premiera będzie miała miejsce przez cały rok. Nie rozumiem jednej rzeczy. Skoro ktoś decyduje się brać udział w jakimś tam przedsięwzięciu, to chyba logiczne jest, że musi poświęcić temu celowi trochę więcej czasu i jest to jednoznaczne z odrzuceniem na pewien czas innych zajęć. Jeśli ktoś ma zamiar uczęszczać na próby według swoich zasad (np. dzisiaj nie, bo jestem zmęczony; jutro też nie, bo mam 8 lekcji, pójdę w środę - zapomniałem, w środę nie ma próby, pojawię się zatem w przyszłym tygodniu), to z szacunku dla reszty zespołu powinien sam sobie powiedzieć "out", bo systematyczność w chodzeniu to moim zdaniem podstawa sukcesu i szybszej realizacji całego projektu. To z boku wygląda trochę niepoważnie i takie "oszukiwanie" widza niczego dobrego dla całego spektaklu nie wprowadzi...
0 UP 0 DOWN
 
FK 
... bo tak!



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-24, 16:44   

Włóczykij napisał/a:
Jeśli ktoś ma zamiar uczęszczać na próby według swoich zasad (np. dzisiaj nie, bo jestem zmęczony; jutro też nie, bo mam 8 lekcji, pójdę w środę - zapomniałem, w środę nie ma próby, pojawię się zatem w przyszłym tygodniu), to z szacunku dla reszty zespołu powinien sam sobie powiedzieć "out", bo systematyczność w chodzeniu to moim zdaniem podstawa sukcesu i szybszej realizacji całego projektu.

Zgadzam się. Trzeba tylko wiedzieć, w którym momencie powiedzieć "out"... Niestety, nie można tego zrobić za późno, bo wtedy więcej się popsuje niż polepszy. :x
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-24, 20:42   

Wiesz, Włóczykiju nie każdy ma w sobie taką miłość i możliwości aby wszystko inne zostawić i poświęcić się jednej rzeczy a w ogóle to było gdzieś wcześniej zapowiadane ,że są to terminy orientacyjne i mogą ulegać zmianie bo zespół jest duży i różne rzeczy mogą się dziać. :) jednak ja wierzę w powodzenie (znaczy w doprowadzenie sztuki do premiery)! I proszę widzów w imieniu grupy o wybaczenie ale na razie żadne oficjalne terminy nie wyszły tylko wszystko było podawane orientacyjnie . :) pozdrawiam i trzymajcie mocno kciuki za nas!!
0 UP 0 DOWN
 
jameswest 


Wiek: 54
Dołączył: 05 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-26, 09:18   

Chudzian ja mam rozwiązanie przekażcie Dorotce ode mnie żeby dała sobie spokój z Rzeką... Niech zbierze kilka (max 5 osób), które regularnie uczęszczają na próby- znajdzie z nimi tekst i wio... Krótka piłka bez bólu... A jak się coś komuś nie podoba to niech płaci za warsztaty teatralne :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-26, 09:44   

ale o co chodzi? no że co, jak nie ma terminów to znaczy że premiera będzie jak będzie, nawet chociażby i wiosna przyszłego roku to co? kino. z artystycznym harcerstwem zawsze tak jest.
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-04-26, 09:53   

dosyć kontrowersyjne rozwiązanie, ale i w moim przekonaniu jak najbardziej słuszne. Aithne, przed podjęciem próby zaangażowania się w jakiś projekt, należy zadać sobie pytanie "czy dam radę?" i wtedy nie ma tłumaczenia, że nie mogłem/am uczestniczyć w zajęciach, bo byłem/am na zajęciach plastycznych, czy odrabiałem/am zadanie domowe. A tak tworzy się nerwowa atmosfera, Ci co przychodzą są źli, że spektakl stoi w miejscu i nie można kontynuować prac, bo nie ma odpowiednich osób. Druga strona natomiast się wykręca, podaje powody dlaczego ich nie było, a w rzeczywistości tak naprawdę mają czas, ale im się po prostu nie chce przychodzić(np.). Do niczego dobrego to nie prowadzi.

Radek W. napisał/a:
ale o co chodzi? no że co, jak nie ma terminów to znaczy że premiera będzie jak będzie, nawet chociażby i wiosna przyszłego roku to co?


no to w takim razie gratuluję pomysłodawcy założenia grupy, bo dla mnie to jest bez sensu. Skoro został utworzony zespół teatralny to chyba nie po to, żeby tylko istniał w świadomości potencjalnych widzów. Skoro to są tylko warsztaty dla zmotywowanych osób (bo tak to na razie można odbierać), to nie widzę powodu, dla którego została podana informacja o rzekomym wystawieniu sztuki. Niech na próby uczęszczają tylko osoby zdecydowane, może pomoże im to w przyszłości, jeśli dalej będą pragnąć występować na deskach teatru, ale wtedy nie mówmy o grupie, która ma w planie wystawiać sztuki, co sprawi, że nie będzie żadnych niedomówień wewnątrz i na zewnątrz.
Ostatnio zmieniony przez Włóczykij 2007-04-26, 12:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: rzeka, tdn


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu