Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 08:14
TDN, Rzeka
Autor Wiadomość
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-09, 10:51   TDN, Rzeka



Już wkrótce, zapraszam,
Oficjalna strona tej sztuki to www.tdn.xt.pl , jest tam krótki filmik
Premiera najprawdopodobniej pod koniec kwietnia, dam jak coś jeszcze info.

Pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony przez Bochen 2007-03-09, 10:54, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-10, 07:49   

No Patryczku zapomniałeś napisać drugiej obsady jeśli chodzi o "Rzekę". Ale wybaczamy bo może nie pamiętasz nazwisk albo co :D Trzeba dodać,że jest to historia miasta podobnego do Brzegu, małego,trochę klaustrofobicznego, skąd większość młodych ludzi ucieka np. na studia do większych aglomeracji albo w poszukiwaniu pracy za granicę. Język sztuki jest bardzo specyficzny , dużo tutaj takiego polskiego, językowego folkloru.Jak ktoś był na "Piaskownicy" to powiem,że jest to również dramat M.Walczaka, tego samego autora co "Piaskownicy". W razie czego będzie dawać znać na bierząco jak wyglądają postepy na próbach :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-03-10, 07:59   

Zwiastun bardzo misie - intrygujące :) . Niektórzy aktorzy przychodza na zajęcia tangowe z tekstem "Rzeki" w dłoniach :) . Zaczynam oczekiwać premiery :D .

Kilka uwag co do stronki. W Obsadzie aż się prosi o atuora sztuki no i... reżysera. Jeśli rzeczywiście jest jakaś druga załoga, to zgodnie z sugestią Aithne też trzeba ją wymienić. I w miarę możliwości wszystkie osoby uczesniczące w przedsięwzięciu.

Gratki dla Ciebie Bochenku - nawet nie wiedziałem, że TAAAAKa z Ciebie osobowość. Teraz na jakiejś próbie napadnę Cię osobiście :D . Strzeż się Zarazy :D (oczywiście w tym pozytywnym aspekcie - napadnę :) .
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-10, 10:50   

aaaaaaaaaa Chudzian co ty tu robisz, wiem wiem, muszę wpisać ciebie jako 2 Wierzba tylko zapomniałem Uleńko, zaraz to zrobię, jeśli chodzi o autora to będzie, bo strona będzie jeszcze aktualizowana, pojawią się zwiastuny już z "aktorami", więc wpadajcie tam często.

Od dziś powoli rusza na brzeskich stronach reklama naszej sztuki, a premiera (jak dobrze pójdzie) to koniec kwietnia. Już się doczekać nie mogę!

Jak jakiś aktor to czyta to niech uczy się tekstu :D

No i poszukujemy jakichś stron, blogów gdzie moglibyśmy "wkleić" nasz banner ;-)
Ostatnio zmieniony przez Bochen 2007-03-10, 11:06, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-03-10, 11:41   

Bochen napisał/a:
No i poszukujemy jakichś stron, blogów gdzie moglibyśmy "wkleić" nasz banner


Póki co możecie korzystać z Księgi Gości Tango w Brzegu. Po weekendzie wkleję Wam banerek :) .

Pozdro

Franco El Muerte Zarrazzo
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-10, 14:53   

No Patryczku , fajowsko to wyszło i jest naprawdę zachęcaJąCE!! ja już idę uczyć się tekstu,żeby nie było :) miejmy nadzieję,że w środę od razu będziemy wchodzić po tej 18 na Dużą Scenę :)
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-10, 15:05   

a cóż to za podkład muzyczny został wykorzystany w tym zwiastunie? strasznie ujmujący...
0 UP 0 DOWN
 
Indra 


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Bg

Wysłany: 2007-03-10, 22:06   

Brzmi trochę jak Carrantuohill, ale głowy nie dam :P

Sam zwiastun hmm.. zastanawiający. Nie pozostaje nic, jak tylko czekać na premierę.

Aithne napisał/a:
Trzeba dodać,że jest to historia miasta podobnego do Brzegu, małego,trochę klaustrofobicznego


Wybacz, ale ze stwierdzeniem, że Brzeg jestem miastem klaustrofobicznym się nie zgodzę. Bądź co bądź, to stwierdzenie bardziej przywołuje mi na myśl "wielkie aglomeracje", z przytłaczającymi ze wszystkich stron ogromnymi budynkami i wąskimi uliczkami (co nie znaczy, że takowych nie lubię :-P ).
0 UP 0 DOWN
 
Dalville 


Wiek: 33
Dołączył: 19 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-11, 21:01   

Ot, mnie chcieli wcisnąć w mini-rolę jakiegoś pijaka, bo podobno moja aparycja świetnie do tej kreacji pasuje;p

Na spektaklu napewno się pojawię. I jeszcze pytanie, odnośnie kolejnego wydarzenia- na kiedy planowana jest premiera "Piaskownicy"?
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-11, 21:59   

Dalville napisał/a:
Ot, mnie chcieli wcisnąć w mini-rolę jakiegoś pijaka, bo podobno moja aparycja świetnie do tej kreacji pasuje;p


och, ach, Twoja aparycja "wesołego dekadenta" z pewnością pasowałaby do roli, którą chcieli Ci "wcisnąć". Dołożyłbyś do tego swoje doświadczenia związane z nieodłącznym atrybutem tego człowieka i czuję, że zebrałbyś laury. Ja zadbałbym o Twój wizerunek w świecie teatru, a po znajomości wpłynąłbym także na przyznanie Ci "bursztynowego pierścienia" przez jury...dlatego zastanów się dobrze, może to łatwiejsza droga niż ta, która prowadzi przez vademecum historyczne... :-P

Dalville napisał/a:
Na spektaklu na pewno się pojawię. I jeszcze pytanie, odnośnie kolejnego wydarzenia- na kiedy planowana jest premiera "Piaskownicy"?


z góry zaznaczam, że loża, czyt. pierwszy rząd, będzie zajęta przez moją osobę i nie myśl sobie, że pozwolę takim ja Ty siadać obok siebie. Czym jest "Piaskownica" i kto jest wykonawcą? :-P
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-12, 16:36   

Jak widać baner pojawił się na stronie info-brzeg.pl, bardzo jesteśmy z tego powodu wdzięczni :)

Garuda napisał/a:
strasznie ujmujący...


to znaczy?:P

Garuda napisał/a:
Czym jest "Piaskownica" i kto jest wykonawcą?


Piaskownica, to rownież sztuka ,którą napisał Walczak, w/g mnie ( i widzów) była świetna (premira dosyć dawno była, jakieś pół roku temu) , my również staramy się ją "odegrać" jak najlepiej, mam nadzieje ,że się pojawicie ,

tak btw. Dlaczego w dziale "sztuka" czy coś takiego, nei ma "teatr" ?

Jak już mówiłem pojawią się zdjęcia z przygotowań, ale Wierzba, bądz "sprzedawca coli" muszą przynieść cyfrówkę,

Może "klaustrofobiczne" to za duże słowo, ale ta sztuka, automatycznie mi się z Brzegiem skojarzyła, ale to może tylko moje odczucie, co jak co ale też mamy rzekę - Odrę :P ,

Ścieżki dźwiękowe - tajemnica xD, ale to nie jest to o czym "indra" wspomniała, kiedy czytam scenariusz rzeki, to czasami mi się łza w oku kręci, nie tylko zwiastun jest ujmujący, ale myślę ,że choć trochę nawet nasz spektakl , ale to nie nam ocenać :P ale wam, więc liczymy na was :P

No więc ja powoli zacznę wykonywać bardziej "konkretny" zwiastun, awy mam nadzieje pojawicie się razem z osobą towarzyszącą, moim zdaniem każdemu mieszkańcowi, tak małego miasta jak Brzeg i tak podobnego do tamtego z "rzeki", spektakl powinien sprawić przyjemność :P

Ja kończę,bo czas w 3vNecie leci nie ubłaganie.
Ostatnio zmieniony przez Bochen 2007-03-12, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Indra 


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Bg

Wysłany: 2007-03-12, 16:49   

Bochen napisał/a:

tak btw. Dlaczego w dziale "sztuka" czy coś takiego, nei ma "teatr" ?
Właśnie trwa na ten temat rozmowa.. http://www.forumbrzeg.pl/...p?p=87538#87538

Bochen napisał/a:
Ścieżki dźwiękowe - tajemnica xD, ale to nie jest to o czym "indra" wspomniała
Mówiłam, że nie jestem pewna.. ocaliłam swoją głowę :>

Cytat:
Może "klaustrofobiczne" to za duże słowo, ale ta sztuka, automatycznie mi się z Brzegiem skojarzyła, ale to może tylko moje odczucie, co jak co ale też mamy rzekę - Odrę :P
taaak, to wiele wyjaśnia.. Cóż za zaskakujący tok rozumowania :-P
Bochen napisał/a:
tak małego miasta jak Brzeg
:evil:
Ostatnio zmieniony przez Indra 2007-03-12, 18:03, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-12, 17:40   

Bochen napisał/a:

Garuda napisał/a:
strasznie ujmujący...

to znaczy?:P


to znaczy, że podoba mi się melodia, tak fajnie sielankowo brzmi i dlatego ja jako widz, nie uznaję takich rzeczy jak:

Bochen napisał/a:
Ścieżki dźwiękowe - tajemnica xD


...więc w ramach zainteresowania mojej osoby prosiłbym o podanie twórcy utworu (może być na PW, obiecuję, że nie zdradzę nikomu :-P ), bo...

Bochen napisał/a:
kiedy czytam scenariusz rzeki, to czasami mi się łza w oku kręci, nie tylko zwiastun jest ujmujący, ale myślę ,że choć trochę nawet nasz spektakl


...chcę, żeby i w moim oku łezka się zakręciła :)

Bochen napisał/a:
tak małego miasta jak Brzeg


oj, tutaj z tym małym miastem to byłbym ostrożnym...jak trzeba w 10 min. przejść z terenów nadodrzańskich na dworzec PKP, to droga przeciąga się niemiłosiernie...taki mały off-topic na koniec...
0 UP 0 DOWN
 
Anaitis 
Wybryk natury



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-13, 15:56   

Ja powiem tak Patryczku- pozytywnie,ze zająłeś się akcją reklamującą naszą "RZEKĘ" filmik cudowny!
Ehh no ja tez chciałabym aby udało nam sie robić próby częściej na dużej scenie.Nawet bardzo..powiedziałabym :D
A co do łezki w oku przy czytaniu scenariusza...Patryś to z powodu tej "RZEKI chlupotającej Ci między nogami" ? ;) ;)
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-13, 16:54   

Kamila, też mam taką nadzieję w końcu "SCENA TEATRALNA" powinna być przede wszystkim dla aktorów :P , musimy się w każdym bądź razie sprężyć, już się nie mogę doczekać tzw. tremy przedpremierowej, a ja na dodatek będę jeszcze "pół nagi" :x :x

Hiehie
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: rzeka, tdn


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu