Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 12:42
Liga Mistrzow
Autor Wiadomość
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2007-03-06, 11:11   Liga Mistrzow

Wiec zaczelo sie :!:

6 marca, wtorek

Liverpool FC - FC Barcelona (pierwszy mecz - 2:1)
Chelsea Londyn - FC Porto (1:1)
Olympique Lyon - AS Roma (0:0)
CF Valencia - Inter Mediolan (2:2)

7 marca, środa

Arsenal Londyn - PSV Eindhoven (0:1)
AC Milan - Celtic Glasgow (0:0)
Manchester United - OSC Lille (1:0)
Bayern Monachium - Real Madryt (2:3)

Jutro okarze sie ktore z 16 druzyn wejdzie do 1/4 finalu Ligi Mistrzow. Oczekiwane emocje sa ogromne. Dzisiaj konik wieczoru to zapewne mecz Fc Liverpool - Fc Barcelona ( dla mnie Barcelona bedzie musiala zagrac ultraofensywna pile. Jednak ostatnio passe nie ma najlepsza, przegrana z Sevilla. Liverpool byl dosc dlugo niepoknany na swoim boisku do soboty kiedy przegral pechowo z Manchesterem United. W lidze im nie idzie ale Benitez dobrze rozpracowuje przeciwnkow w Lidze Mistrzow co pokazal wczesniejszy mecz miedzy tymi druzynami gdzie niczym nie zaskoczyli Liverpoolu.

Moimi typami dzisiaj ktore wyjda sa :
Liverpool FC - FC Barcelona [Liverpool ]
Chelsea Londyn - FC Porto [ Chelsea ]
Olympique Lyon - AS Roma [Lyon]
CF Valencia - Inter Mediolan [Inter]

Good luck !!!
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-03-06, 14:34   

Ja stawiam jednak na Barcę :) ....po ciężkiej walce wejdzie ;)

no i z resztą sie zgadzam :)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-03-07, 16:03   

Ja dalej wieże że moja drużyna :> Manchester United zdobędzie tytuł :D
Ostatnio zmieniony przez Necia 2007-03-07, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2007-03-07, 17:21   

Olympique Lyon - AS Roma 0:2

Sklady
Olympique Lyon: Gregory Coupet - Anthony Reveillere (70 min. - Karim Benzema), Sebastien Squillaci, Cris, Eric Abidal - Alou Diarra (46 min. - Kim Kallstroem), Tiago, Juninho, Florent Malouda - Fred, Sidney Govou (46 min. - Sylvain Wiltord).

AS Roma: Doni - Marco Cassetti, Philippe Mexes, Cristian Chivu, Max Tonetto - Daniele De Rossi, David Pizarro - Rodrigo Taddei, Simone Perrotta, Mancini (90 min. - Ricardo Faty) - Francesco Totti

Zaskoczyl mnie bardzo mocno Lyon ( w negatywnej tego slowa znaczenia ), ogladalem ten mecz na Czeskiej 2 i powiem, ze nie widzialem druzyny w roli gospodarza ktora zagralo tak kiepsko w 1/8 finalu LM. Szkoda francuzow bo wynik byl otwarty po dobrym meczu we Wloszech ( dobrymi paradami popisal sie bramkarz Romy - Doni)
Liverpool Fc -FC Barcelona 0:1

Sklady:
Liverpool: Jose Reina - Steve Finnan, Jamie Carragher, Daniel Agger, John Arne Riise (77 min. - Fabio Aurelio) - Steven Gerrard, Mohamed Sissoko, Xabi Alonso, Alvaro Arbeloa - Dirk Kuyt (89 min. - Peter Crouch), Craig Bellamy (67 min. - Jermaine Pennant);

Barcelona: Victor Valdes - Lilian Thuram (71 min. - Eidur Gudjohnsen), Rafael Marquez, Carles Puyol, Oleguer - Andres Iniesta, Deco, Xavi - Ronaldinho, Lionel Messi, Samuel Eto'o (61 min. - Ludovic Giuly).

Z tego co slyszalem i czytalem komentarze na www.fcb24.pl to Barcelony nie bylo w pierwszej polowie w ogole. Benitez bardzo dobrze ustawil pilkarzy. Wiadomo Benitez potrafi ustawic swoich pilkarzy jak nalezy i dopracowal bardzo szczegolowo i tym razem rywali, Barca wziela sie do pracy w drugiej polowie lecz bramka w 75" Gudjohnsena byla zdobyla zbyt pozno.

Chelsea Londyn - FC Porto 2:1

Sklad:
Chelsea: Petr Cech - Lassana Diarra (65 min. - Paulo Ferreira), Michael Essien, Ricardo Carvalho, Ashley Cole - Arjen Robben, Claude Makelele (45 min. - Jon Obi Mikel), Michael Ballack, Frank Lampard - Didier Drogba, Andrij Szewczenko (84 min. - Salomon Kalou)

Porto: Helton - Jorge Fucile, Pepe, Bruno Alves, Marek Cech (55 min. - Adriano) - Ricardo Costa, Paulo Assuncao, Raul Meireles (56 min. - Ibson), Lucho Gonzalez - Ricardo Quaresma, Lisandro Lopez (82 min. - Bruno Moaes).

Mecz ten chyba dla wielu byla tylko formalnoscia. Sklad Chelsea oparty na gwiazdach wielkiego formatu a pilkarzy Porto w ktorym wiekszosc to mlodzi majacy finezje i checi do grania ( bez gwiazdy Heldera Postigi ). Jednak Porto zrobilo mila niespodzianke w pierwszej polowie i strzelila bramke co zapachnialo sensacja. W przeriwe jednak Mourhinio potrzasl druzyna i wygrala ( podobno zalozyl im jakies ultimatum )

Valencia CF - Inter Mediolan 0:0

Sklad:
Valencia: Santiago Canizares - Miguel, Roberto Ayala, Raul Albiol, Emiliano Moretti - Miguel Angel Angulo (77 min. - Joaquin), Carlos Marchena, Ruben Baraja (38 min. - Hugo Viana), David Silva - David Villa, Fernando Morientes (67 min. - Vicente)

Inter Mediolan: Julio Cesar - Maicon, Ivan Cordoba, Marco Materazzi (75 min. - Fabio Grosso), Maxwell - Javier Zanetti - Nicolas Burdisso, Olivier Dacourt (64 min. - Luis Figo), Dejan Stankovic - Hernan Crespo (58 min. - Julio Cruz), Zlatan Ibrahimovic

Tu nie widzialem ani skrotow ani calego meczu to sie nie wypowiem. Wiadomo mi jednak, ze doszlo do bojki w skutek ktorego Wloch ma zlamany nos :evil:

Awans do 1/4 finalu:
-As Roma
-Liverpool Fc
-Chelsea Londyn
-Valencia CF

Dzisiaj obstawiam wyjscie :
Arsenal Londyn - PSV Eindhoven [ Arsenal ]
AC Milan - Celtic Glasgow [Celtic] - licze na niespodzianke :!: :D
Manchester United - OSC Lille [Manchester] - United forever :!:
Bayern Monachium - Real Madryt [Bayern]

Wczoraj dwa typy weszly :P
50% skutecznosci hehe,
pozdrawiam

[ Dodano: 2007-03-08, 21:13 ]
AC Milan - Celtic Glasgow 1:0
Manchester United - OSC Lille 1:0
Arsenal Londyn - PSV Eindhoven 1:1
Bayern Monachium - Real Madryt 2:1

Awansowaly:
-Ac Milan
-Manchester United
-PSV
-Bayern Monachium

[ Dodano: 2007-03-12, 22:43 ]
Pary 1/4 finału (3/4 kwietnia - 10/11 kwietnia):

AC Milan - Bayern Monachium

PSV Eindhoven - Liverpool FC

AS Roma - Manchester United

Chelsea Londyn - Valencia CF

pary 1/2 finału (24/25 kwietnia - 1/2 maja):

Chelsea/Valencia - PSV/Liverpool

Roma/Manchester - Milan/Bayern
Kod:
[code][code][code][/code][/code][/code]
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-03-14, 22:52   

a ja już przestałem obstawiać :D :D:D < do następnego weekendu > nieznoszę Barcy, nieznoszę Realu ..... co do Ligi Mistrzów......... stawiam na Milan :!:
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2007-04-04, 18:09   

Natomiast za 95 minut w bastionie wroga, na Stadio Olimpico nie lubianej przezemnie AS Romy rozegrane zostanie spotkanie z MANCHESTEREM UNITED! Przywdziewam juz wyjezdna koszulke i lece zaraz do pobliskiego pubu na starcie! Mam nadzieje, ze wstawia sie jacys kibice(phi!) wloskiego klubu. Manchester w mocnym oslabieniu. Dysponujemy w tej chwili tylko 4 obroncami (z czego jeden rezerwowy, a drugi przesuniety z linii pomocy), linia pomocy oslabiona brakiem Park Ji-Sunga, ale na szczescie w ataku ujrzymy powracajacego po kontuzji Luisa Sahe. W linii pomocy prawie na 100% ujrzymy Flechera, za ktorego gra za bardzo nie przepadam, ale to on jak nie kto inny zdobyl gola w pierwszym meczy z Chelsea w zeszlym sezonie wiec szacunek sie nalezy. Cieszy lepsza dyspozycja Carricka. Martwi mnie powoli dajace o sobie znac zmeczenie Ronaldo, ktorego gra jak i Parka nadaje niesamowita szybkosc grze. Ale jeszcze 8 meczy w lidze, 1 w finale Fa Cup (z ruskimi) oraz 5 w LM (bo napewno bedzie final) wiec jestem pewien ze chlopaki wytrzymaja. Poza tym mam nadzieje, ze (niestety oslabiona) Valencia rozjedzie Chel$sea.
Mimo licznych oslabien w zespole damy rade bo wkoncu jestesmy "Armia z Piekla Rodem", jestesmy Diablami! :evil:
Potrojna korona bedzie nasza!!
Glory, Glory MAN UTD!!
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-04-04, 18:58   

dreyfus napisał/a:
Mimo licznych oslabien w zespole damy rade bo wkoncu jestesmy "Armia z Piekla Rodem", jestesmy Diablami! :evil:

święte słowa :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2007-04-04, 19:04   

Necia napisał/a:
Ja dalej wieże że moja drużyna Manchester United zdobędzie tytuł


Zapomnialem dopisac! No nareszcie spotykam Diablice! :D :evil:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-04-04, 19:23   

dreyfus napisał/a:
No nareszcie spotykam Diablice!


lepiej uważaj na żywo :P


no i jaki wynik??:)

1-3?? :)
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-04-04, 19:25   

Glory Glory Man Utd!!! Szkoda Vidica, że nie zagra, ale i tak dzisiejszy mecz należy do Czerwonych Diabłów... pierwsze skrzypce gra Scholes <arghh> wojna...
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-04-04, 19:44   

KtOŚ napisał/a:
lepiej uważaj na żywo :P

weź nie strasz człowieka mną :evil:

Cytat:
no i jaki wynik??:)

nie ważne jaki wynik :P ważne ze mają wygrać :D
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-04-04, 19:56   

Cytat:
nie ważne jaki wynik ważne ze mają wygrać


Mają przegrać.... najlepiej 2:0 lub 2:1 ... wszystko inne :cry:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-04-04, 20:41   

no i ciężko przez tą karteluszkę Paula :|

ale najlepsze było to, jak komentator powiedział o nim Giggs :) ......nie wiedziałem, ze podobni :P
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-04-04, 21:03   

1-1 :) ......pięknie :) ........jeszcze 2 i trafię wynik :) ........DO BOJU :)
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-04-04, 21:46   

2:1 niestety... :x ale w "Teatrze Marzeń" kiedy to już dojdzie do siebie Neville, powróci Park i zagrają ponownie w 11, myślę, że wszystko wróci do normy. Dzisiejszy mecz nie był na wysokim poziomie, Manchester grał słabo, bo musiał się bronić, a Roma nic efektownego nie pokazała. Za tydzień będzie show... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: liga, mistrzow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu