Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
mundurki w szkole?
Autor Wiadomość
sabatina 



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-01, 15:13   mundurki w szkole?

drodzy, studiujacy - i nie tylko - forumowicze. co myslicie na temat wprowadzenia obowiazkowego noszenia mundurkow w szkolach? czy myslicie,ze to przejdzie? i czy uczniowie rzeczywiscie beda przestrzegac tj nowej zasady? poza tym nauczycieli rowniez bedzie obowiazywalo pewne ujednolicenie....
ciekawe czy rzad zrefunduje owe mundurki. wspolczuje rodzinom,w ktorych jest np. troje dzieci uczacych sie. ..
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-03-01, 16:30   

sabatina napisał/a:
czy myslicie,ze to przejdzie?

sądzę ,że gdyby mundurki miały pojawić się w szkołach ,to już by dawno się pojawiły. Uważam,ze w ostatecznym ,,rozrachunku,, nikt ,żadych mundurków nie wprowadzi ,więc całe ,,zamieszanie,, jest niepotrzebne.
sabatina napisał/a:
i czy uczniowie rzeczywiscie beda przestrzegac tj nowej zasady?

zdecydowanie nie. Znajda się zawsze osoby,które nie przystosują sie do reguł/zasad.
a upomniane przez np.dyrektora szkoły wdadza się w dyskusje ,,przeciw mundurkom,,

osobiście uważam,że mundurki są niepotrzebne. Jeśli ktoś jest palaczem /ćpunem to znajdzie sposób na ,,przemycanie,, używek do szkoły ,choćby chowanie fajek po plecakach. W szkołach średniach nie spotyka sie dyskryminacji z powodu tańszej/droższej odzieży. Wydaje mi się,że za ujednolicony strój jtrzeba będzie płacić z ,,własnych,, pieniędzy ,co będzie dodatkowym obciążeniem finansowym dla rodziów.
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-01, 17:05   

Jak na mój gust to przez ministerstwo i Wielkiego Romana cofamy się w czsie do średniowiecza. Przecież te mundurki to nie jednorazowy wydatek. Popatrzcie na to z tej strony: kupuje dziecku w szóstej klasie mundurek(w końcu to jeszcze podstawówka), a właściwie 2 mundurki z logo szkoły bo takie są wymagane. Dziecko kończy szóstą klasę i idzie do gimnazjum, gdzie trzeba znowu wyłożyć niemałe pieniądze na munderek. Dzisiaj rano słyszałem w radiu o jakichś reformach na wyższych uczelniach: mówili coś o wprowadzeniu nowego stopnia naukowego - Bakałarz(swoją drogą ładnie średniowieczna nazwa). Mamy iść do przodu a cofamy się w czasie. Pozdrwienia dla MENu
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-03-01, 17:38   

Zanim wejdą te całe mundurki to ja skończę szkołę :D i tak co nie którzy nie będą nosić bo nie mają na to kasy a takie mundurki to na pewno nie są tanie :)
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-03-01, 18:27   

U mnie w szkole wychowawczyni powiedziała ze mundurki weszły już do gim i będą od września.
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-03-01, 18:30   

draq napisał/a:
U mnie w szkole wychowawczyni powiedziała ze mundurki weszły już do gim i będą od września.


A gdzie chodzisz do szkoły ??
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-03-01, 23:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-03-01, 18:33   

Ja słyszałam że mundurki mają być w podstawówkach i gimnazjach...

Junikoks napisał/a:
kupuje dziecku w szóstej klasie mundurek(w końcu to jeszcze podstawówka), a właściwie 2 mundurki z logo szkoły bo takie są wymagane. Dziecko kończy szóstą klasę i idzie do gimnazjum, gdzie trzeba znowu wyłożyć niemałe pieniądze na mundurek.

No właśnie o to chodzi, nawet ja sie kupi dziecku mundurek w 1 klasie to przecież dzieci rosną!! tego minister nie przewidział :?


Jak już wcześniej pisałam, mogę nosić mundurek jak mi go Giertych kupi :D
Ostatnio zmieniony przez Necia 2007-03-01, 18:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-03-01, 18:34   

Necia napisał/a:
Jak już wcześniej pisałam, mogę nosić mundurek jak mi go Giertych kupi :D


No to już zapomnij o tym pomyśle :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: mundurki, szkole


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 1,29 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu