Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
W koncu ktos sie bierze za porzadki-czekamy na efekty!
Autor Wiadomość
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-26, 23:22   W koncu ktos sie bierze za porzadki-czekamy na efekty!

http://www.radio.opole.pl/wiadomosci,16154.html

bravvoooo!!!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-02-26, 23:29   

Dodam że link dotyczy nielegalnych składowisk Gruzu w Brzegu ( co warto było opisać dodając go ;) )
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-02-26, 23:36   

Jak już posprzątają tam, to ciekawe dokąd to dalej powędruje ... Mogli by to wysypywać na gliniankach przy Wierzbowej, bo tam od kilku lat starają się zasypać zbiornik wodny. Zawsze jakaś cegiełka pod fundamenty przyszłych inwestycji :D
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-02-26, 23:40   

Janio napisał/a:
Jak już posprzątają tam, to ciekawe dokąd to dalej powędruje .


jako podłoże pod nowe drogi ;)
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-26, 23:45   

Janio napisał/a:
Mogli by to wysypywać na gliniankach przy Wierzbowej, bo tam od kilku lat starają się zasypać zbiornik wodny


Ten stary zbiornik straszy... jeszcze do tego dzieciaki małe, którym się nudzi na podwórku tam biegają... powinni to zasypać, sama się boję, jak czasem z niewiadomych powodów widuję tam moją siostrę, która "przecież tam nie chodzi". zasypać to i problem z głowy. Dzieci nie myślą o tym, że chodząc na glinianki może im się coś stać, a rodzice nie są w stanie ich ciągle pilnować... a wiadomo dzieci nie zawsze słuchają rodziców, koleżanka powie "chodź, tam jest fajnie" i takie dziecko idzie, bo nie myśli o konsekwencjach!
Chyba jednak gruz nie jest dobrym materiałem o zasypania tamtej dziury... :/
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-26, 23:48   

yasiu!
obiecales mi cos wiec do roboty ;-)

naprawde ciesze sie wiecie naprawde!
juz widac jakies efekty bo powycinali wiekszosc krzakow przez co droga przejazdowa wydaje sie byc 4 pasmowka!

pozdro
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-02-26, 23:51   

joanna27, dotrzymam słowa ale teraz przenoszę forum na nowy serwer i już mi ręce opadają, gdyż trwa to już drugi dzień :x
0 UP 0 DOWN
 
kysys 
Rap City



Wiek: 33
Dołączył: 07 Lut 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-26, 23:55   

Porządki to były potrzebne od dawna dobrze że chociaż już teraz co się dzieje,czekamy na efekt !
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-02-27, 00:00   

Ziomek napisał/a:
Janio napisał/a:
Mogli by to wysypywać na gliniankach przy Wierzbowej, bo tam od kilku lat starają się zasypać zbiornik wodny


Ten stary zbiornik straszy... jeszcze do tego dzieciaki małe, którym się nudzi na podwórku tam biegają... powinni to zasypać, sama się boję, jak czasem z niewiadomych powodów widuję tam moją siostrę, która "przecież tam nie chodzi". zasypać to i problem z głowy. Dzieci nie myślą o tym, że chodząc na glinianki może im się coś stać, a rodzice nie są w stanie ich ciągle pilnować... a wiadomo dzieci nie zawsze słuchają rodziców, koleżanka powie "chodź, tam jest fajnie" i takie dziecko idzie, bo nie myśli o konsekwencjach!
Chyba jednak gruz nie jest dobrym materiałem o zasypania tamtej dziury... :/


Spokojnie :) Sam za łebka łaziłem tam, a za mną cale podwórko. I to jeszcze wtedy gdy stał tam dźwig i zbiornik nie był w ogóle zasypany. Jak widać, dziś mam się dobrze ;)
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-27, 02:04   

Janio napisał/a:
Spokojnie Sam za łebka łaziłem tam, a za mną cale podwórko. I to jeszcze wtedy gdy stał tam dźwig i zbiornik nie był w ogóle zasypany. Jak widać, dziś mam się dobrze


rzeczywiście Janio bardzo dobre wytłumaczenie a zarazem aprobata i pozwolenie na chodzenie tam, jeszcze będziesz idolem 10 latków bo chodziłeś tam i masz się dobrze...15 żołnierzy przeszło przez pole minowe ale tylko jednemu urwało nogi przy samej du.ie bo miał pecha....dzieciaków bawi się tam mnóstwo ale kiedyś, odpukać, któremuś coś może się stać.

Niestety wody nie da się wypompować, a ze względu na "ruchomość" terenu zasypanie samym gruzem niewiele da a poza tym materiał na zasypanie tez nie mozna taksobie poprostu wziasc czyli trzeba kupić a miasto chyba nie ma na to pieniędzy.

[ Dodano: 2007-02-27, 02:11 ]
chyba, że miasto dogadałoby się z Wrocławiem i przejęło materiały, ziemię, płyty, kamienie z przebudowy Pacu Grunwaldzkiego, które zalegają tuż obok Urzędu Marszałkowskiego (przed Mostem Grunwaldzkim)
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-27, 07:20   Re: W koncu ktos sie bierze za porzadki-czekamy na efekty!

joanna27 napisał/a:
http://www.radio.opole.pl/wiadomosci,16154.html

bravvoooo!!!


To co pokazali to pikus :) Mam ok 10 zdjęć z samych koszar, nie licząc Skarbimierza :)
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-02-27, 09:32   

Cytat:
"Straż Miejska wreszcie wzięła sprawy w swoje ręce" - mówi Komendant Krzysztof Szary.
To cytat z tego pierwszego linku w temacie.
Chciałem zauważyć, że wyrzucanie gruzu gdziekolwiek jest skutkiem braku pojemników odpowiedniej wielkości przeznaczonych wyłącznie do wywozu gruzu. Powiedzmy, że mam 1000 kg gruzu. Jako porządny mieszkaniec dzwonię gdzie trzeba w celu podstawienia pojemnika odpowiedniej wielkości. Jedyną odpowiedzią na moje zgłoszenie powinno być podanie ceny z zapytaniem, gdzie pojemnik podstawić. Jeśli tak będzie wyglądała organizacją odbioru gruzu to wtedy można brać sprawę "w swoje ręce". Chociaż nie do końca, bo możemy przerazić się ceną.
Składowisko w Gaci jest składowiskiem odpadów komunalnych, a nie gruzu. Wywiezienie 1000 kg gruzu będzie więc kilkakrotnie droższe niż 1000 kg odpadów komunalnych.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2007-02-27, 09:59, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2007-02-27, 11:59   

Roztropek napisał/a:
Jako porządny mieszkaniec dzwonię gdzie trzeba w celu podstawienia pojemnika odpowiedniej wielkości. Jedyną odpowiedzią na moje zgłoszenie powinno być podanie ceny z zapytaniem, gdzie pojemnik podstawić. Jeśli tak będzie wyglądała organizacją odbioru gruzu to wtedy można brać sprawę "w swoje ręce". Chociaż nie do końca, bo możemy przerazić się ceną.


jeżeli masz rzeczywiście ten gruz to może spróbuj zadzwonić do ZHK?
ja, kiedy remontowałem mieszkanie tak zrobiłem, dowiedziałem się, że będzie mnie to kosztować coś ponad 100 zł (dziś już nie jestem pewien, ale 200 raczej nie przekroczyło - czyli przy kosztach remontu nawet samej łazienki to naprawdę niedrogo), zapytali gdzie i kiedy przywieźć i przywieźli kontener; potem nie było problemu, żeby pojemnik stał 1-2 dni dłużej niż się umawiałem, po wszystkim zapłaciłem - bez żadnych kłopotów
nie wiem ile zajmuje 1000 kg gruzu (czyli 1 tona), ja miałem pewnie z 200-300 kg (nie ważyłem tego), ale pojemnik był w połowie pusty (albo w połowie pełny)

czyli nie jest tak źle, jak sugeruje pan Roztropek

tylko że większość ludzi woli wywalać gruz do zwykłych kubłów, wywozić za kanał albo do lasu
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bierze, efekty, koncu, ktos, na, porzadkiczekamy, sie, za


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu