Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 08:13
A może do teatru?
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-02-19, 18:18   A może do teatru?

Hej!

Zgodnie z zapowiedzią i ustaleniami podczas ostatniego spotkania w RELAKSIE:

Wybieram sie 25-go (niedziela) do Opola na przedstawienie MAKBET:

http://www.teatrkochanows...pektakle/makbet

Na godzine 18tą.

Pełny repertuar tutaj:

http://www.teatrkochanows...=repertuar/0702

Bilety 24pln. Ulgowe - 15. Można wykombinować jakiś zbiorowe, wtedy 14 za osobę. Ale trzeba nas trochę - ponad 10 sztuk.

Jakby co, to się dopisywać.

1. William Franco Zarazaspear
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2007-02-19, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-19, 22:57   

1. William Franco Zarazaspear
2. Wiliam Frogo Smoothospear (na bank) :wink:
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-21, 09:21   

:) pomysł mi się podoba...
problem jednak mały jest w tym że chcialabym pojechac jednak w pon.mam wyklady na 9:00 już, i musze jechac w niedziele wieczorkiem,
także pomyslalam sobie , przeglądając oczywiście repertuar, czy by nie pojechac w sobotę (seans na Makbeta, o godz. 19:00 ) ...
bo inaczej musialabym nie iść na wykłady poniedziałkowe, a wolalabym pójść (początek semestru,musze sie najpierw rozeznac na co trzeba a na co nie trzeba chodzić ;) )
co Wy na to?
Ostatnio zmieniony przez KS 2007-02-21, 09:22, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-21, 09:27   

Jak dla mnie (chyba) nawet lepiej...
A co na to inicjator Zarazaspear ?
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-21, 09:31   

Bardzo chętnie bym się z Wami wybrała, sobota chyba bardziej by mi pasowała, ale jeszcze nie wiem jak z moimi funduszami :( ... pomyślę w razie czego i dam Wam znać jutro.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-21, 09:39   

jadore napisał/a:
ale jeszcze nie wiem jak z moimi funduszami


Hmm no jakby te 10 osób się uzbierało... to tylko 14 zł .... :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-02-21, 10:02   

Muszę skorygować - miałem coś źle zakodowane w pamięci. Na bilet zbiorowy musi być 25 osób. Trudno będzie chyba nam tyle z forum uzbierać, ale... zaraz rzucam ogłoszenie na forum Coolturalnych2006 i dziś pozbieram chętnych na lekcji tanga.

Po drugie - ludzie z Biura Obsługi Widzów wyrazili (już jakiś czas temu) chęć współpracy z Brzegiem - zaproponowałem promocję na stronach Forum i (w domyśle - za co przepraszam, jeśli "przegiąłem") ew. PPB (która wspólpracuje z Forum).

Po trzecie - ubolewaliśmy wspólnie nad starymi, dobrymi czasami, kiedy Teatr im. Kochanowskiego współpracował z Brzeskim Domem Kultury. Co ciekawsze, moja rozmówczyni również podkreśliła, że nazwa CENTRUM zobowiązuje.

Po czwarte - może być sobota :) . Chociaż rano w niedzielę wstaję o 4,45, to spoko. Może jeszcze zaciągnę Was na wernisaż do MDKu:

24 lutego (sobota) w MDK w Opolu odbędzie się wystawa pt. "Cyber-Post-Nuklear", poświęcona skutkom grożącym globalnie całej ludzkości.

Zapraszamy wszystkich na wystawę 24 lutego o godzinie 20:00 w MDK w Opolu. Wystawa ta poświęcona jest tematyce o dość kontrowersyjnym zabarwieniu, organizatorzy chcą pokazać skutki grożące globalnie nam wszystkim - globalne ocieplenie, broń masowego rażenia, próby nuklearne, itp. Dramatyzm przedstawienia tego tematu przeszedł najśmielsze oczekiwania organizatorów.
Organizatorem wystawy jest Maciej Makowski, Magdalena Koziel (studenci Uniwersytetu Opolskiego) oraz mgr Kamil Klimas.
Na wystawie zaprezentują swoje prace głównie użytkownicy digart.pl z Opola:
~makowapanienka1 (malarstwo, fotografia) www
~patulka (fotografia) www
~deepspace (malarstwo, rysunek, fotografia) www - organizator imprezy

Wstęp wolny. Wszystkich chętnych zapraszamy!

na podstawie digart.pl to samo i linki znajdziecie na http://www.digart.pl/aktu...ar_w_Opolu.html



Mogą być problemy z pociągiem powrotnym, bo w wekendy PKP rzadko kursuje w godinach nocnych i po kadej imprezie w Opolu miałem problemy. Czasami wracałem nad ranem. Ale od czego jest życie nocne Opola :D .

Mi tam ryba - dogadajcie się na kiedy - ja się dostosuję - zależy mi na ożywieniu współpracy z Opolem a przede wszystkim na zrobieniu tego, co BCK ma w statucie, a czego nie robi: "rozponanie potrzeb". A jeśli takie damy jak KS i JAdore będą mi towarzyszyły, to ho ho ho :) .

Pozdroksy
_________________
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2007-02-21, 10:23, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Bursztynowa 
Kameleon



Wiek: 35
Dołączyła: 08 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BP

Wysłany: 2007-02-21, 10:29   

Fajny pomysł. Jako miłośniczka Teatru poszłabym z Wami, ale i za daleko mam, i kurka...Szekspira nie lubię.(Poza sonetami). Miłego pochłaniania sztuki ;)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-02-21, 18:48   

Posłuchajta Barry White'a... znaczy przeczytajcie kilka razy ten post F. Zarrazzy:

Jeśli pojedziemy PKP w sobotę, to będzie problem z powrotem. 19.00 plus 2 godz to 21wsza. Z hakiem jak znam życie. Bo brawa, bo takie tam. Pociąg powrotny mamy... 1.52.

Jeśli w niedzielę na 18 tą, to plus 2 godz. = 20-ta. Mamy pośpieszny 20.59 i 21.04 osobowy. Może jednak niedziela? Imho to lepsze rozwiązanie, niż bujać się po Opolu prawie drugiej rano. Kto za ? A kto niet?

FZ
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-21, 19:08   

:) wiecie co , ja sie tak zastanawiam... bo to z tą 1:52 może być rzeskie ;)
mały spontan - czemu nie (?) 8) hm.. jak pojedziem to nudno pewnie nie bedzie,
trzeba tylko znaleść jakieś małe miejsce na posiedzonko i gra gitara [stuk]
fakt że późno... :roll: :wink: ale bo to sie człowiek wczesnie kładzie w sobotni wieczór :?: 8)
Ostatnio zmieniony przez KS 2007-02-21, 19:09, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-02-21, 22:46   

KS napisał/a:
ale bo to sie człowiek wczesnie kładzie w sobotni wieczór


Ale Franek rano wstaje o 4,45... dlatego ma opory. Jakoś się zgadamy... Robic w Ppolu jest co, jeno referat wygłaszam ze socyjologii...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 22:32   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Ale Franek rano wstaje o 4,45... dlatego ma opory. Jakoś się zgadamy... Robic w Ppolu jest co, jeno referat wygłaszam ze socyjologii...


Kto rano wstaje, temu Pan Bóg lub smooth daje ... a na referat przyjdziemy za klakierów robić :>
Atak poważnie (tiririri) :wink: to mimo, że sobota to taka fajna jest (ju noł) to po naradach... zostało stwierdzone, że i niedziela weszła by w grę.. więc Franczezo Zarazkobarrro podejmyj dysyżyn.
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 22:47   

Hmmm... jeśli uda mi się coś wykombinować, to może i ja się skuszę... szczególnie, że mój "ulubiony" aktor z Kochanowskiego będzie.

W weekendy są dwa razy droższe bilety! :x

No cóż... trzeba będzie się poświęcić :D
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2007-02-22, 23:00   

ja się poważnie zastanawiam (razem z żoną), ale tylko nad sobotą (w niedzielę BLK czyli brzeska liga koszykówki)
najchętniej pojechałbym autem (bo już zatankowane i na bilecie PKP byśmy zaoszczędzili : )
moglibyśmy zabrać dwie osoby na tył (teoretycznie nawet trzy, ale auto małe jest i w tych teatralno-wyjściowych strojach mogłoby być trochę ciasno :)
może ktoś z kolejnych chętnych miałby drugi samochód? to rozwiązałoby problem powrotu późnego (a nie wykluczałoby dla chętnych zostania w Opolu na wieczór)
tylko sobota (i niedziela też) dużymi krokami się zbliżają! trzeba się decydować! (a ja jeszcze to auto muszę umyć i odkurzyć :) )
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-02-22, 23:13   

ja mógłbym wziąć swoje auto ale dla mnie tylko niedziela bo w sobote pracuje :censored2: <nie> :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, moze, teatru


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu