Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 08:13
A może do teatru?
Autor Wiadomość
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-27, 13:34   

Spektakl rewelacyjny, dopiero rozluźniają mi się mięśnie twarzy.
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-27, 14:53   

Sztuka jest rewelacyjna, niesamowicie śmieszna - polecam wszystkim, którzy w przyszłości będą chcieli się wybrać na jakiś naprawdę dobry spektakl.
Wczoraj była pełna sala ludzi, nawet z dodatkowymi dostawkami i wszyscy śmiali się w głos, łącznie z nami :)

Jednak trzeba przyznać, że wrocławski Teatr Komedia to klasa sama w sobie i warto było wydać większe pieniążki za bilet, żeby się tak dobrze bawić - co do Emilii Krakowskiej, to ona akurat w tym spektaklu gra na stałe, tylko myśmy tego nie zauważyli :)

A jeszcze co do tamtej pani, to sprawdziłam, nie jest to jednak ta sama osoba, która grywa u Majewskiego - mieliście rację panowie - przyznaję się do błędu.

Dziękuję za wczorajsze miłe towarzystwo i udany wieczór w teatrze, a Tobie Bartku, że jednak się zdecydowałeś dołączyć do nas, choć poinformowaliśmy Cię w ostatniej chwili :)
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-02-27, 15:00   

Normalnie Wam szczerze zazdroszczę :( trochę mam z Gl. daleko do Wrocławia.. a żeby się wybrać do Teatru Komedia moje przymiarki trwają od ponad 2 lat :( jakoś nigdy nie jest po drodze...
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2011-02-27, 16:34   

Hmm, a ja jak zazdroszczę... bo miałam być tam zamiast Bartka :( Niestety zamiast w teatrze spędzałam czas przy łóżku dziecka, bo jest chory po raz nie wiem który tej zimy... :(
0 UP 0 DOWN
 
m.szklarski 


Wiek: 52
Dołączył: 29 Paź 2009

UP 33 / UP 17


Skąd: WRO

Wysłany: 2012-05-24, 22:42   

Trochę odświeżając wątek.

Polecam "Utwór o matce i ojczyźnie" w Polskim. Jak zawsze rewelacyjna K. Preis* i kto wie, czy nie najlepsza rola W. Ziemiańskiego od czasu "Przypadku Klary".

Polecam również cokolwiek we Współczesnym z Martą Malikowską. Już bodaj 4 sezon na deskach. Sceniczne 'zwierzę', ogromny potencjał i charyzma jak na ten wiek.

Ps. Lupowa "Poczekalnia 0" rozczarowująca wielce. Być może dlatego, że to wersja wrocławska....

* Trochę ta nagła komercjalizacja ( seriale w TV, pisma kolorowe po "W ciemnościach" ) dotąd świadomie wycofanej pani Kingi mnie martwi. Bo sprowadzą obawę, że przestanie być sobą i jedną z najlepszych (pierwsza trójka-subiektywnie) aktorek w kraju.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, moze, teatru


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu