Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Stronka kuriera i forum
Autor Wiadomość
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-19, 11:32   Stronka kuriera i forum

http://www.kurierbrzeski.com.pl/ moim zdaniem po co im forum jak i tak nie wypowiadaja sie na np. naszym forum. A jaka fajna jest ankieta na ich forum hehe :)

Piszcie opinie na temat tej stony i samej gazety
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-02-19, 11:39   

no nieźle im idzie poza adminem to tylko tam D...a Pawiana pisze
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-19, 12:18   Re: Stronka kuriera i forum

Devon napisał/a:

Piszcie opinie na temat tej stony i samej gazety


A mogę nie pisać swojej opinii? :twisted:
Gdybym ją bowiem napisała - musiałabym później rozglądać się dookoła, chodząc po brzeskich ulicach... :(
I tak już mam przechlapane u KB i paru radnych - więc nie będę się prosić o więcej.... :roll:

PS. A poza tym - tu mi dobrze, znaczy się na tym forum, a tam to bym się bała pisać.... :wink:
Ostatnio zmieniony przez Naczelna PP-B 2007-02-19, 12:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-02-19, 12:19   

strona szczerze mówiąc średnio zrobiona..... ale cóż ....

forum naprawdę nie potrzebne :!:

lepiej byłoby naprawdę postawić np. na galerię zdjęć... i np. połączyć ją z artykułami z Kuriera.... <to są moje odczucia>

nawiązując do wszystkich brzeskich stron www brakuje w nich materiałów video, myślę że takie połączenie medialne czyli, zdjęcia + video + artykuły było by naprawdę dobrym połączeniem :D
Ostatnio zmieniony przez bartoszek 2007-02-19, 12:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2007-02-19, 12:28   

a co was obchodzi strona kuriera? jest to strona prywatnej gazety , jej właściciele mają prawo nadać jej kształt i treść według własnego uznania.
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2007-02-19, 12:32   

misterio napisał/a:
a co was obchodzi strona kuriera? jest to strona prywatnej gazety , jej właściciele mają prawo nadać jej kształt i treść według własnego uznania.


A to nas obchodzi, że jest to strona gazety, jakby nie patrzeć, z naszego miasta :? , a więc każdy kto chce może się na jej temat wypowiedzieć i podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami. A jak Ciebie nie obchodzi ta strona to się nie wypowiadaj - proste :)
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-19, 12:38   

misterio napisał/a:
a co was obchodzi strona kuriera?


Czy to znaczy, że jest to temat tabu? :shock:
Czy to znaczy, że nie wolno? :o
Znaczy się dobrze, że się nie wypowiedziałam? :P
Poważnie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2007-02-19, 12:38   

Woźny napisał/a:
misterio napisał/a:
a co was obchodzi strona kuriera? jest to strona prywatnej gazety , jej właściciele mają prawo nadać jej kształt i treść według własnego uznania.


A to nas obchodzi, że jest to strona gazety, jakby nie patrzeć, z naszego miasta :? , a więc każdy kto chce może się na jej temat wypowiedzieć i podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami. A jak Ciebie nie obchodzi ta strona to się nie wypowiadaj - proste :)



w takim razie należałoby napisać , że strony wszystkich brzeskich gazet są g. warte , jeśli się mylę poproszę o przykład jakiejś aktualizowanej na bieżąco strony brzeskiej prasy najlepiej z kwitnącym życiem forum
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2007-02-19, 12:42   

W takim razie to zrób- załóż temat(y) o tym co Ci się nie podoba i będzie ok. Gdyby każdy tak wyskakiwał z tekstem "A co was to obchodzi..." to żaden z tematów na forum nie miałby sensu. Po to jest forum, aby móc się dzielić swoimi spostrzeżeniami na wszelkie tematy.

Nie róbmy zbędnego :offtopic: i wracajmy do wątku głównego :]
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-19, 12:43   

no ale to nie jest wątek o wszystkich stronach brzeskich gazet tylko strony kuriera. nota bene i tak kolosalny postęp w proównaniu do tego co starszyło jeszcze pół roku temu.
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-02-19, 12:50   

Cytat:
w takim razie należałoby napisać , że strony wszystkich brzeskich gazet są g. warte , jeśli się mylę poproszę o przykład jakiejś aktualizowanej na bieżąco strony brzeskiej prasy najlepiej z kwitnącym życiem forum


żadne forum kwitnąć nie będzie bo jest to forum :wink:

poza tym nasuwa się jedno stwierdzenie: brzeskie gazety zaczynają stawiać na Internet tworząc swoje strony i to cieszy :D

a że każda strona ma jakieś słabe strony, trzeba dyskutować o nich, wtedy aministrator czyta wypowiedzi i wspólnie z współpracownikami ulepszają ją......

nieprawdaż :?:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-19, 15:42   

Devon napisał/a:
Piszcie opinie na temat tej stony i samej gazety


strona kiepska.... a gazeta tym bardziej :/ kiedyś byla o wiele lepsza, ale widze, że czasem starzeje się i to bardzo - brak czegoś nowego :/
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-19, 19:32   

Strnka moim zdaniem jest kiepska, brakuje na nej newsów, sa tylko jakieś stare artykuły, których tryska polityka w kiepskim wydaniu. Oj, a to forum :( i słownicto na nim, pożal sie Boże!!! Strona odzwierciedla poziom KB, który już dawno jest na niskim poziomie. :x
0 UP 0 DOWN
 
wilczek 

Wiek: 44
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-17, 15:25   

Witam.
Wiem, że temat stary, ale ja dopiero teraz go zauważyłem zresztą jak całe forum:)

Jako osoba, która wie dość dużo o nowej stronie chciałbym wrzucić swoje trzy grosze.
1. Upadek (i całe krótkie i dość bezsensowne życie) forum - wynik braku moderatora
2. Stare artykuły - polityka gazety
3. Brak ogłoszeń - bez komenatrza
4. Ta sama ankieta od początku istnienia strony - jak wyżej.

Natomiast mnie bardziej interesuje co wam się nie podoba technicznie. Podobnie interesują mnie bardziej szczegółowe uwagi niż: podoba mi się albo nie podoba :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez wilczek 2007-04-17, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-17, 19:01   

Stronka z wyglądu bidna, chociaż na PHPie zbudowana, forum też się słabo kręci. A gazeta... no cóż, dobrze się pali ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forum, kuriera, stronka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu