Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kto odpowiada za śmietnik za kanałem?
Autor Wiadomość
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-18, 23:12   Kto odpowiada za śmietnik za kanałem?

Wyszliśmy sobie z Narzeczoną na spacer wiosenny, piknie kielo cud za naszym kanałem, błotko, rozmarznięte kałuże, Narzeczona skacze niczym łania z błotka w błotko, na liściach wierzga, w haszcze wpada i klnie, że ubrała rajstopy, kiedy tutaj o morro sie prosi, kolesie strzelający się z tzw. ASG ledwo nas ominęli niemal celnymi seriami, ale po prawdzie pytanie w nas pozostało istotnie palące i żrące, kto do jasnej cholery tam wywala takie syfy na każdym kroku a co więcej kto ich nie sprząta chociaż powinien? Czy to teren gminy - której? A może jeszcze wojska? Poniżej drobna dokumentacja, ładnie te sterty pozują do zdjęć, ale przecie można też zdjęcia ptaszom czynić, bliźnim strzelającym do siebie z ASG a nie śmieciom:



Devon edycja postu:

dodano na nowo zdjęcia do tematu
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-02-22, 07:43, w całości zmieniany 6 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-19, 09:44   

Radek W. napisał/a:
kto do jasnej cholery tam wywala takie syfy na każdym kroku a co więcej kto ich nie sprząta chociaż powinien?


Hmmm mnie to wygląda na jakieś "prywatne" mini wysypisko... pytanie, jeśli tak to jak temu zapobiegać ? Jak dla mnie zawsze znajdzie się taki ktoś.. kto ze względu na wygodę wywali w miejscu takim jak "za kanałem" tudzież jemu podobnym taki syf....
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-19, 09:48   

No to jest iles prywtanych wysypisk, kupa szkła (a tam psiny biegają , dzieci), kupa cegły. Takich dobrnych wysypisk jest tam kilkanaście conajmniej.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-19, 09:56   

Radek W. napisał/a:
Czy to teren gminy - której? A może jeszcze wojska?


No więc wydaje mi się, że takim razie należy znaleźć odpowiedzieć na to pytanie.. a następnie skierować takie zapytanie do jednostki, która ewentualnie jest zobowiązana do pilnowania / dbania o ten teren... z zapytaniem o doprowadzenie miejsca do porządku, coby nie stanowiło zagrożenia..
0 UP 0 DOWN
 
Katarzyna_26 



Wiek: 44
Dołączyła: 02 Sie 2005

UP 36 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-19, 12:59   

My w niedzielę natknęliśmy się też na cały asortyment jaki znajduje się w łazience: toaleta, kafelki, umywalka :(
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-21, 11:31   

tuz przy zejsciu z walu tam gdzie teraz jest rozkopane i znajduje sie mnostwo kafli cegiel szkiel itp ( niedawno jeżdżono tam na kładach) znajduje się poniemieckie śmietnisko. tuż po wojnie wyrzucono tam smieci i teoretycznie nie potrzebne rzeczy z gospodarstw i budynkow niemieckich. ostatnimi czasy teren ten zostal przewrocony do gory nogami przez poszukiwaczy skarbow. podobnych miejsc tzn. dawnych smietnisk jest za kanalem wiecej. czesc terenów nalezy juz do p. Kulasa a pozostala czesc to chyba do miasta, kiedys byly to tereny wojskowe.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 07:44   

Poprawiono zdjęcia, dzięki Radek
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kanalem, kto, odpowiada, smietnik, za, za


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu