Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Brzeskie taksówki
Autor Wiadomość
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-02-18, 02:31   Brzeskie taksówki

Dziś dane było mi przemieścić się 2x brzeską taksówką :!:

Pomijając fakt ceny <zaskoczyła mi wartość usługi :!: wcale nie jest tak drogo :D >

Brzescy taksówkarze to naprawdę niezwykli ludzie.....Komfort jazdy niezwykły..... Kultura....

Poprostu tak dalej :D :D
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-18, 02:42   

bartoszek napisał/a:
Brzescy taksówkarze to naprawdę niezwykli ludzie.....Komfort jazdy niezwykły..... Kultura....

Poprostu tak dalej


Wynika z tego, że trafiłeś na pozytywną osobę... a tu wszystko zależy od osoby, nie zaś od etykiety.. osobiście nie korzystam z tej usługi i z ręka na sercu mogę powiedzieć, że ostatnio w Brzegu korzystałem.. bodajże w roku 1999 lub 2000 .. no i tak się składa, że trafiłem na bardzo sympatycznego Pana.. pytanie tylko czy można wyciągnąć wniosek.., że osoby trudniące się "taksówkarstwem" to osoby szukające kontaktu z drugim człowiekiem, jeśli tak.. to można domniemać, że są otwarci i sympatyczni... no cóż popłynąłem w stronę psychologiczną....bo szczerze mówiąc właśnie się zastanawiam czy charakter miasta ma (jeśli ma to jaki) wpływ na taksówkarzy i specyfikę ich pracy !!
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-02-18, 09:20   

smooth napisał/a:
pytanie tylko czy można wyciągnąć wniosek.., że osoby trudniące się "taksówkarstwem" to osoby szukające kontaktu z drugim człowiekiem, jeśli tak.. to można domniemać, że są otwarci i sympatyczni...


ja czasem mam przyjemność jeździć taksówką zwłaszcza jak pora wczesna a ja wracam z imprezy zmęczony całonocnymi tańcami, :evil: (ostatnio z ostatków wracałem taksówką) i powiem tak panowie są bardzo mili sami zagadują co tam słychać mówią jak tam dzisiaj im sie jeździ...Dlatego brzeskim taksówkarzom daje dużego plusa....
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-02-18, 10:18   

Ja też miałam okazje parę razy powracać taksówką, przeważnie ze znajomym już taksówkarzem, ale także z innymi. Również uważam, iż są mili i sympatyczni ;)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-02-18, 11:50   

Ja bardzo nie lubię wielu Brzeskich taksówkarzy, dlaczego? A to ze względu na ich agresywny sposób jazdy, czasami się im wydaje, że są pojazdami uprzywilejowanymi. Wymuszanie pierwszeństw na krzyżówkach i przy ruszaniu to u nich norma. Dla mnie jest to zwykły pojazd i nie powinni mieć żadnych przywilejów ( np parkowanie w miejscach niedozwolonych czy wjazdy pod zakaz )
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-18, 11:58   

Mi oczywiście również zdarzało się jeździć taksówkami. Nie narzekałam nigdy :D
Panowie zawsze w odpowiedni sposób wyczuwali moje nastroje. Jeśli nie chciałam rozmawiać, to po prostu mnie wieźli do celu. Natomiast jak miałam dobry humorek, to czasami kilka minut dłużej rozmawialiśmy. Zawsze było "dzień dobry", "do widzenia", "miłego wieczoru" itd.
A jeśli chodzi o jazdę, to nie zdarzyło mi się zauważyć, żeby któryś z wiozących mnie taksówkarzy wymusił pierwszeństwo, parkował w niedozwolonym miejscu etc. Ale to oczywiście nie świadczy o tym, że takie rzeczy się nie zdarzają... Po prostu z mojego doświadczenia wynikają same pozytywne odczucia. :D
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2007-02-18, 13:33   

yasiu napisał/a:
ze względu na ich agresywny sposób jazdy, czasami się im wydaje, że są pojazdami uprzywilejowanymi


ma identyczne odczucia i nie tylko ja, ale także kilkoro znajomych

ale patrząc z perspektywy pasażera (nie za częstego) rzeczywiście mam raczej pozytywne doświadczenia i wiem, że jadąc z rodziną, a nawet w dwójkę, warto wybrać taxi zamiast autobusu

chociaż pamiętam jak rok temu jechałem z żoną do znajomych i trafiliśmy na poloneza - wszystko byłoby ok. ale niestety, pan taksówkarz chyba nie dbał za bardzo o swoje miejsce pracy bo jakoś mocno śmierdziało
a kiedy wracaliśmy po północy trafiliśmy na to samo auto! wtedy już to nam tak bardzo nie przeszkadzało :) za to pan taksówkarz toczył nierówną walkę z siarczystym mrozem (tak, tak, kiedyś były takie zimy...) i mieliśmy z dwa postoje po drodze :)
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-02-18, 15:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-18, 14:02   

bartoszek, to jak mówisz że ceny rewelacyjne to napisz mnie więcej ile i skąd dokąd.
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-18, 15:22   

Moja opinia i doświadczenia są dokładnie - co do słowa wręcz - powtórzeniem postu Manueli. Od siebie dodam tylko tyle, że raz jechałam z jednym panem taksówkarzem, była wtedy zima i dość zimno było, ja siedziałam z tyłu i rozmawialiśmy, a gość ile razy coś do mnie mówił, to się do mnie odwracał - miałam wtedy pietra!! Ale na miejsce dojechałam cało. To jedyny mankament jazdy brzeską taksówką, ale tylko ten jeden raz, a swego czasu dość sporo jeździłam, nawet dyspozytorka wczesniej podawała mój adres niż ja go zdąrzyłam podać, a jednego razu jako stały klient dostałam od korporacji taksówkarskiej kartke z życzeniami na święta :) Naprawdę miły gest :)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-18, 23:38   

jadore napisał/a:
nawet dyspozytorka wczesniej podawała mój adres niż ja go zdąrzyłam podać,


Taxi 9622 prawdopodobnie tworzy sobie bazę telefonów z adresami.
Jak dzwonię z domowego to nigdy nie muszę podawać adresu, pani profilaktycznie tylko zapyta czy prawidłowy. Natomiast z komórki to podaje ostatnie miejsce na które wzywałem taksówkę.

Co do przejazdów, to także sobie chwalę (głownie korzystam z 9622).
0 UP 0 DOWN
 
Grzechu_Overlord 
Master of Puppets



Wiek: 32
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-18, 23:45   

polecam nr 4164444 :) bardzo mili i rozmowni taksówkarze, cena znośna, komfort jazdy itp itd :D
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-18, 23:58   

ja korzystam z usłuh 416 23 40 i 416 22 22 i sie nie zawodzę, mam zniżke dla stałego klienta. A z kilkoma panami jestem na "dzień dobry", bo znamy sie tak że ja wykrecam numer mowię dzień dobry i odkładam, a fiorma juz wie gdzie jechać. Ba, kilka razy zdarzyło mi sie że to i owo wypadło mi z kieszeni w taksówce, szczególnie rano - zawsze do mnie wracało do rąk własnych.
Co firma to firma.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-19, 11:49   

Ja polecam Pana Sobusiaka srebrny mercedes.
Co do zwariowanej jazdy zgadzam się, ale nie wszyscy tak szaleją!
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-02-19, 12:09   

Dokładnie tak... <z moich odczuć; jak jest w korporacjach nie będę doszukiwał jakiś prawd> ale dzwoniąc pod któryś z numerów, panie wiedzą gdzie wysłać taksóweczkę

Pamiętam historię spod Harlemu o godzinie 4 :D gdy na parkingu stała jedna taksówka <a było strasznie zimno>, a klientów dwóch :D i pan taksówkarz Nas podzielił :D :D i zabrał obie zmarznięte pary....
0 UP 0 DOWN
 
karolkms 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stont

Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-02-23, 17:01   

Mój wujek jezdzi na taksówce i zawsze mam za darmo 8) a co do innych taksówkarzy to uważam że są mili i sympatyczni i da się z nimi pogadać :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskie, taksowki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu