Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Devon
2007-02-23, 08:31
Ankieta dotycząca opinii o moderatorach forumbrzeg.pl

Wybierz najgorszego/najmniej lubianego moda forumbrzeg.pl??
Alfrex
3%
 3%  [ 1 ]
Cyborg
3%
 3%  [ 1 ]
Devon
25%
 25%  [ 8 ]
Inez
0%
 0%  [ 0 ]
Infignus
9%
 9%  [ 3 ]
Ktoś
3%
 3%  [ 1 ]
Smooth
18%
 18%  [ 6 ]
Tadjurek
3%
 3%  [ 1 ]
Qiero
0%
 0%  [ 0 ]
Warlike
3%
 3%  [ 1 ]
Wożny
12%
 12%  [ 4 ]
Yasiu
12%
 12%  [ 4 ]
Pafcio
6%
 6%  [ 2 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 08:39   

I mnie się rykoszetem dostał jeden punkt :)
Nawet nie liczyłem na to że wyjde z zerowym dorobkiem z tej ankiety, więc nie jest tak źle.
Ale jak mówią "Mod bez punktu, to jak żołnierz bez karabinu" :D
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 08:45   

"Ankieta dotycząca opinii o moderatorach forumbrzeg.pl" - to jest treść tematu i troszkę myląca.. sam temat mógłby zabrzmieć "Wybierz najgorszego/najmniej lubianego moda forumbrzeg.pl??" czyli tak jak sformułowana jest już sama ankieta..

steve napisał/a:
a wedlug mnie ludzie nie potrafią czytać i są glupi jak nie potrafią dobrze wybrać w ankiecie... a możesz dasz przyklad jak napisać taki temat?


No cóż widzę tu wspaniałą okazję do "pyskówki" ...zwłaszcza, że jest steve i jest Necia, Steve wyciągnął szabelkę i skierował ją w stronę Neci.. i co teraz.. co zrobi Necia (tłumy krzyczą "daj spokój Neeeeciaa" ..)
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-02-22, 08:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 09:12   

Moim zdaniem, ankieta bez sensu. Dlaczego? Bo spokojnie może wyjść na to że mod który mało się udziela jest cacy. Wiadomo że im bardziej aktywny dla społeczności mod tym bardziej może sobie "nagrabić" u różnych offtopowiczów, malkontentów itp. Co innego ankieta na lubianego moderatora, bo raczej nikt nie będzie głosował na kogoś do kogo ma stosunek obojętny, tylko na takiego, którego faktyczną działalność ceni wysoko (a co za tym idzie [jak to wcześniej zostało zauważone] osoby z ogonka tej ankiety do najbardziej lubianych, czy najlepszych w opinii forumowiczów się nie będą zaliczać) Takie moje zdanie.
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-02-22, 09:34   

Cytat:
"Ankieta dotycząca opinii o moderatorach forumbrzeg.pl" - to jest treść tematu i troszkę myląca.. sam temat mógłby zabrzmieć "Wybierz najgorszego/najmniej lubianego moda forumbrzeg.pl??" czyli tak jak sformułowana jest już sama ankieta..


jestem tego samego zdania, wtedy nowi forumowicze lub nie bardzo aktywni, nie mieli by problemów :wink:
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 09:35   

Morg napisał/a:
Moim zdaniem, ankieta bez sensu.


Każdy bezsens ma swój sens. Ja z kolei podzieliłbym najgorszego\najbardziej nielubianego na dwie ankiety : najgorzej wywiązujący się z obowiązków moda (czyli ten którego działanie jest znikome lub źle wykonuje swą robotę) i najmniej sympatycznego (czyli zachowuje w sposób niestosowny , bulwersujący innych użytkowników ).
Podobnie rozgraniczył bym ankietę na dobrego moda. Czyli na dobrze moderującego i najbardziej sympatycznego.

Ale były ankiety jakie były. Wyniki są jakie są. Może za jakiś czas będą następne ankiety i osoby tworzące ankiety wyciągną wnioski odnośnie zakładania ankiet , a moderatorzy wyciągną wnioski odnośnie ich oceny ;)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-02-22, 10:59   

alferx napisał/a:
Ja z kolei podzieliłbym najgorszego\najbardziej nielubianego na dwie ankiety : najgorzej wywiązujący się z obowiązków moda (czyli ten którego działanie jest znikome lub źle wykonuje swą robotę) i najmniej sympatycznego (czyli zachowuje w sposób niestosowny , bulwersujący innych użytkowników ).
Podobnie rozgraniczył bym ankietę na dobrego moda. Czyli na dobrze moderującego i najbardziej sympatycznego.

Dokładnie o takie rozgraniczenie pytałam przy powstawaniu ankiety. Bo niby co oznacza najgorszy :?: To ten co najmniej robi, czy ten co robi dużo i przez to się naraża forumowiczom :?: :?

No cóż... może następnym razem zostanie to bardziej uściślone :wink:

blaster napisał/a:
Wiedziałem ze Inez będzie miała 0 głosików tak więc Inez gratki

A Ty skąd taki pewny byłeś :?: :P
Dzięki za brak głosów, co jest dla mnie dużym :shock2: Raczej stawiałam na to, że będę tu w czołówce :> a dziś wchodzę, patrzę i jakież miłe zaskoczenie :D
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 11:05   

a Inez wiesz ja wiem wszystko :P hehe :)
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2007-02-22, 11:06   

Nie wydaje mi się , żeby nieszczęśliwi zwyciężcy tej ankiety dostali głosy akurat za brak aktywności na forum . Przecież zarówno laureci pierwszego i drugiego miejsca są widoczni, więć głosy jakie dostali wynikają poprostu z tego, że nie wszyscy ich lubią i tyle. Osobiście z werdyktem zgadzam się połowicznie ;)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 11:18   

mam takie samo zdanie jak misterio a co do tego ze temat był zle podany czy cos takiego to ankieta dotyczaca moderatowrow yasia tez w tamacie niema czy negatywna czy pozytywna wiec nie wiem po co wogole takie glosy z niby nie do końca informującym tematem :P lol
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 15:55   

smooth napisał/a:
"Ankieta dotycząca opinii o moderatorach forumbrzeg.pl" - to jest treść tematu i troszkę myląca.. sam temat mógłby zabrzmieć "Wybierz najgorszego/najmniej lubianego moda forumbrzeg.pl??" czyli tak jak sformułowana jest już sama ankieta..


smooth, a zobacz jakie jest pytanie w ankiecie ?? Necia, a zobacz co jest napisane w 1 poście jaki ja napisalem. Jeśli ktoś nie umi czytać pytań ze zrozumieniem to już nie moja wina... chyba to jest proste :/ a do tematu to chyba też dobrze napisalem, więc naprawdę nie wiem o co wam biega :/

[ Dodano: 2007-02-22, 15:58 ]
smooth napisał/a:
czyli tak jak sformułowana jest już sama ankieta..


hmmm smooth a czy to nie jest takie same jak w pierwszej ankiecie ?? czy może ja się mylę i nie umiem czytać :>
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-02-22, 16:16   

steve napisał/a:
Necia, a zobacz co jest napisane w 1 poście jaki ja napisałem

wiem, ze są osoby które czytały posty w ankiecie na pozytywnego moda, później weszły zagłosować, nie czytały juz postów i pomyliły ankiety, więc nie zwalaj na forumowiczów bo główny błąd popełniłeś Ty i mógłbyś być na tyle dorosły aby przyznać się do pomyłki... no chyba że zrobiłeś to celowo aby zrobić zamieszanie :?
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-22, 16:19   

Najciekawsze, moim zdaniem, jest to, że taki Pan Moderator smooth, i w ankiecie na najlepszego i na najgorszego ma drugie miejsce!
Jakie zatem wnioski ma wyciągnąć taki moderator? :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 16:22   

Trudno, czemu mnie forumowicze nie lubią prawde mówiąc sam nie wiem :)

także prawde mówiąc to xxxxxx na wynik tej ankiety :) pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 16:23   

Steve napisał/a:
a wedlug mnie ludzie nie potrafią czytać i są glupi jak nie potrafią dobrze wybrać w ankiecie


Brawo! To jedna z największych głupot jakie usłyszałam w tym miesiącu...i to drugi raz z "Twojej klawiatury" :x
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-22, 16:26   

Necia napisał/a:
steve napisał/a:
Necia, a zobacz co jest napisane w 1 poście jaki ja napisałem

wiem, ze są osoby które czytały posty w ankiecie na pozytywnego moda, później weszły zagłosować, nie czytały juz postów i pomyliły ankiety, więc nie zwalaj na forumowiczów bo główny błąd popełniłeś Ty i mógłbyś być na tyle dorosły aby przyznać się do pomyłki... no chyba że zrobiłeś to celowo aby zrobić zamieszanie :?


ale jaki ja zrobilem blad ?? powiedz mi jaki ja zrobilem blad ?? No proszę... ja nie mam nic na sumieniu i możesz sobie gadać bo jak narazie gadasz, piszesz glupoty ladne :/
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ankieta, dotyczaca, forumbrzeg, moderatorach, opinii, pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu