Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 08:21
Zrozumiec kobietę.....
Autor Wiadomość
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-09-09, 12:30   

Natek napisał/a:
wydaje mi się, że odwieczny problem kobiet w "dogadywaniu się" z mężczyznami tkwi w takiej jednej małej zasadzie, mianowicie: "ONI się nie domyślają"




ooo taaak! :evil: albo nie chcą sie domyślać :P czasami jest i taka możliwość ... ;)
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-09, 13:13   

Ja pozwolę swoje 5 groszy też wcisnąć, które raczej do Panów są skierowane ;) Otóż wydaje mi się, a Panie ocenią czy słusznie, że nie doceniamy faktu, że nasze Panie do nas mówią. Dla nas jest to po prostu sposób na komunikację, a dla Pań... myślę, że mówiąc do nas dają nam znać, iż nam ufają. Tak więc mówienie to sposób na okazanie uczucia, zainteresowania i odwrotnie... milczenie jest dla nas karą. To troche inne spojrzenie, więc warto je przemyśleć ;)
0 UP 0 DOWN
 
Indra 


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Bg

Wysłany: 2007-09-09, 13:24   

Haha.. Kaspersky, takiego rozumowania to ja sie po panach nie spodziewałam ;)

Kaspersky napisał/a:
milczenie jest dla nas karą.

Tez nie można patrzeć na to w ten sposób. Czasem fajnie sobie tak pomilczeć we dwoje i to nie musi od razu wiązać się z jakąś karą. Wydaje mi sie, że miałeś raczej na myśli "fochy", a to już inna bajka :lol:
Kaspersky napisał/a:
mówiąc do nas dają nam znać, iż nam ufają

Mówiąc - niekoniecznie. Rozmawiając i owszem :) Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi.
Ostatnio zmieniony przez Indra 2007-09-09, 13:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-09-09, 14:48   

Kaspersky napisał/a:
tak więc mówienie to sposób na okazanie uczucia, zainteresowania i odwrotnie... milczenie jest dla nas karą

Podobno jak kobieta nagle nie odzywa się do mężczyzny przez dłużej niż 9 minut, to coś jest nie tak :D

Agnes napisał/a:
albo nie chcą sie domyślać

Albo po prostu nasza komunikacja jest zbyt skomplikowana jak na takie proste istoty, jakimi są mężczyźni :D Wielu zapewne bardzo chciało by się domyśleć o co nam chodzi, ale to jest zbyt trudne, zwłaszcza, że same czasami dokładnie nie wiemy o co nam chodzi :D
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-09, 17:47   

Gadacie glupoty, mówiąc o zrozumieniu się nawzajem... jak mamy się zrozumieć nawzajem jak najpierw trzeba się jakoś zachować, a póżniej mówić.

Ja dalej twierdzę, że kobiety nie da się zrozumieć, nawet te które mówią "prostolinijnie" czy jakoś tak do faceta... to co, że tak mówią, jak zachowują się inaczej niż same sądzą...

Kobieta zmienna jest... i chyba tylko kobieta kobietę może zrozumieć.. chociaż i też czasami przesada to jest.
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-09-15, 10:58   

steve napisał/a:
jak mamy się zrozumieć nawzajem jak najpierw trzeba się jakoś zachować, a póżniej mówić.



co masz konkretnie na myśli? :- Steve...
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-09-15, 10:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-22, 10:56   

Ostatnio byłam świadkiem przeuroczej rozmowy. Mój kolega - świeżo zaręczony - marudził jak to ciężko czasem te kobiety (a zwłaszcza tę jedną) zrozumieć. Na to moja koleżanka dała mu jedną prostą radę: "Ty nie próbuj jej zrozumieć, ty się nią po prostu zachwycaj" ;)

I chyba o to właśnie chodzi. Bo inaczej frustracja i tyle ;)
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-06-18, 09:36   

kiedys próbowalem zrozumiec kobiety i .. zaczelem nieregularnie miesiaczkowac xP
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-06-18, 09:51   

Ja co prawda nie miesiączkuję, ale od czasu pewnego, wieloletniego związku z kobietą, nabawiłem się okresowych napadów stanów psychicznych, które zapewne można określić Zespołami Napięcia Przedmiesiączkowego :P .
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-06-18, 19:03   

kobiety temat rzeka :D
Kiedy juz myslałem że rozumiem swoją luby ta dostaje tzw focha i bądź tu mądry i zrozum o co jej biega, bo oczywiście wprost mi tego nie powie, ale moze to i zaleta ;) nie sposób sie nudzić przy niej
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-19, 00:01   

No bo fochy są ..kuźwa.. ale jeśli nie sposób się przy niej nudzić.. to te fochy jakoś uchodzą płazem, rajt? życie to sztuka kompromisu.. albo coś tam :) .... ale pewnie gdyby była jakaś sprawdzona procedura.. to byłby nudno :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-19, 00:55   

Ja tam mam jedną radę... Jeśli uważacie, że powinniście coś zrobić w dany sposób, zróbcie to dokładnie odwrotnie... :evil: tyczy się to zazwyczaj i pań, i panów...

A tak na poważnie... Jedyny sposób, to uczenie się siebie nawzajem... czyli mnóstwo cierpliwości, kompromisy obustronne, zaufanie, umiejętność mówienia o swoich potrzebach, plus chęć wysłuchania tego, co ma do powiedzenia druga strona...

Tylko, żeby to wszystko było chociaż odrobinę prostsze... :D
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-19, 07:10   

Manuela napisał/a:
A tak na poważnie... Jedyny sposób, to uczenie się siebie nawzajem... czyli mnóstwo cierpliwości, kompromisy obustronne, zaufanie, umiejętność mówienia o swoich potrzebach, plus chęć wysłuchania tego, co ma do powiedzenia druga strona...
zgadza się :) Fochy fochami - każdy je miewa - faceci też.
Ale jedna dobra rada - kiedy kobieta mówi nie, to znaczy to dokładnie tylko i wyłącznie nie, a nie odwrotnie :)
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-19, 08:55   

Faceci też miewają fochy, tylko im 10 min. starczy, żeby zapomnieli o co im chodziło... my w takich przypadkach mamy lepszą pamięć... :)

Ja tam u facetów nie mogą zrozumieć ich "chowania się do jaskini" (kto czytał "Kobiety są z Wenus...", ten wie o co chodzi).
Albo tego, że raz zasypują tysiącami sms'ów po czym się w ogóle nie odzywają... Panowie, błagamy... Nie przekazujcie sobie takich bzdur, że najpierw powinieneś być zainteresowany, a następnie jak się nie odezwiesz, to z jej reakcji wyczytasz, jak jej na tobie zależy... Ostatnio byłam świadkiem takiej rozmowy w pociągu... O ZGROZO! :)


jadore napisał/a:
Ale jedna dobra rada - kiedy kobieta mówi nie, to znaczy to dokładnie tylko i wyłącznie nie, a nie odwrotnie :)


a odnośnie tego... u mnie nie rzeczywiście czasami oznacza tak... ale nie radzę sprawdzać kiedy tak jest... bo przeciwne znaczenie zazwyczaj ma tylko kierowane do osób, które na pewno dobrze je odczytają... więc jedyna rada: odczytywać nie jako NIE 8)
0 UP 0 DOWN
 
NieuczesanyMotyl 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Paź 2010

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2010-10-26, 13:24   

Zrozumieć kobietę.... powiem tak: ja nie wymagam od mężczyzn by którykolwiek mnie zrozumiał. Kobiety tego nie potrafią, więc dlaczego miałabym tego wymagać. Po drugie wydaje mi się, że mężczyźni nie powinni się tak bardzo starać pojąć o co chodzi kobietom. Oczywiście rozmawiać dużooo, ale nie wypominać nam jakie to my jesteśmy niepojęte i zamotane. Tak samo jak my nie zrozumiemy facetów- taka prawda. Wiele ich postaw nas zadziwia i to nie zawsze pozytywnie. Nie odgadniemy, co tak naprawdę mają nam do powiedzenia. :]
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kobiete, zrozumiec


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu