Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Waga w Biedronce na Trzech Kotwic.
Autor Wiadomość
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2007-02-11, 23:21   Waga w Biedronce na Trzech Kotwic.

Czy zauważyliście, że w Biedrocne na Trzech Kotwic zaklejona jest waga przy owocach i warzywach z napisem "towar jest ważony przy kasie" ? Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że nakładając towar do woreczka nie mam go możliwości zważyć bo waga jest wyłączona a Pani na kasie nie mówi mi ile czego jest więc w bardzo prosty sposób może nas oszukać. Bez sensu. W każdym innym markecie wagi są ogólnie dostępne tylko tam jakieś dziwne praktyki! :?: :?:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-12, 08:40   

Czyli antyreklama !!

Łasica napisał/a:
Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że nakładając towar do woreczka nie mam go możliwości zważyć bo waga jest wyłączona a Pani na kasie nie mówi mi ile czego jest więc w bardzo prosty sposób może nas oszukać


To rzeczywiście dziwne.. mamy rozumieć, że określa wagę towaru metodą "na oko" ? Jeśli tak to czy spytałaś o to dlaczego tak się dzieję ?
Tzn. waga przy kasie musi być włączona, jedyne ale to, że tak jak piszesz przy warzywach / owocach powinna być dostępna waga .. chociażby dla umożliwienia klientowi weryfikacji !!
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-12, 13:56   

smooth napisał/a:
przy warzywach / owocach powinna być dostępna waga .. chociażby dla umożliwienia klientowi weryfikacji !!
tak jest w Lidlu - można sobie zważyć towar, żeby było wiadomo ile sobie nabraliśmy np. pomidorków, ale dopiero pani przy kasie nam naliczy cenę za nie. Bardzo dziwne praktyki stosują w tej Biedronce, chyba trzeba im zwrócić na to uwagę.
0 UP 0 DOWN
 
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2007-02-12, 18:57   

Waga przy warzywach i owocach jest wylaczona z przyklejona kartke z napisem ktory podalam wyzej, a przy kasie waga znajduje sie w miejscu gdzie Pani kasjerka stanuje kod kreskowy. Rozumiecie o co mi chodzi. A wiec sila rzeczy nigdzie nei widac ile nabralismy sobie towaru i jaka jest jego cena :x
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: biedronce, kotwic, na, trzech, waga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu